Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit kiábránditó, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kiábránditó, hogy a külsö ennyire számit! Szerintetek?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok!

Kicsit belefáradtam már a nemekk közti kapcsolatokkal járó nehézségekbe!

A problémám az,hogy átlagos kinézetü vagyok,nem vagyok ronda,de nem vagyok az a kifejezeten jóképü modellalkat sem,

és mindig nagyon meg kell dolgoznom azért,hogy egy nö kegyeibe fogadjon!Kis tulzással vért kell izadnom!

Az évek folyamán néhányszor változtattam a "hóditási" stratégiámon:voltam önmagam,voltam jófiú,voltam bunkó stb.

Tehát mindenféleképp próbálkoztam-nagyon sokszor!

Durva siker mérlegem pedig kb. 50 böl 1 nö és az se tukl vonzó csak elmegyek vele,hogy legyen már valami!Általában,ha sikerem van,akkor a nő akart engem!

csoda,hogy még nem ment teljesen el az önbizalmam,pedig eléggé meginogott!

Senki se tehet róla,hogy milyen kinézetünek született.

Amugy meg elnézem,hogy egyes"jóképü" srácok minden baj nélkül élvezhetik azt amit én,ha belegebedek sem!

Szerintem a világ nem igazságos!Valami nagyon nincs rendben!


2010. okt. 26. 23:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/113 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:59

OSZTOD ITT AZ ÉSZT,SEHOL SEMMI..

2010. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/113 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:14

SP ideális pasi

2010. okt. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/113 anonim ***** válasza:
89%

12:14-es vagyok és van barátom,és nagyon jól elvagyunk... szóval nem kell SP

De azért köszi :-)

2010. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/113 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz az ostoba nőkkel mert csak a szájuk jár..
2010. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/113 anonim ***** válasza:
89%

ismét 12:14-es vagyok és amúgy ha felveszek egy 10cm-es sarkú cípőt, kisminkelem magam,akkor utánam is megfordulnak, és kaptam pár jelentkezést h. összejönnének velem, legyen az csak szex vagy komolyabb,szóval nem vagyok ronda,de a párom átlagos, bár jó teste van(ez ruhában nem látszik és amikor összejöttünk, nem is volt az igazi formájába, szóval tud csúnyább is lenni, ha megnöveszti a haját és nem borotválkozik), nem gazdag, nincs háza, nincs kocsija, mégis szeretem és ő is szeret és nem cserélném le senkire.

Szóval a külső nem feltétel, egy helyes pasi is tud csúnya lenni ha nem foglalkozik magával és egy rondább pasit is lehet szépíteni, számomra abelső értékek fontosabbak.

2010. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/113 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy nem mind1 h. ki a szép vagy csúnya, vagy kinek van szép vagy csúnya barátja, barátnője.Ha ők jól érzik magukat és szeretik egymást akkor csak az számít,80 éves korra úgy is mindenki ronda lesz és az ágyba fog vizelni, pelenkázni fogják és örül ha marad egy épp foga is.
2010. okt. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/113 anonim ***** válasza:
100%
a szépség relativ
2010. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/113 anonim ***** válasza:
100%

En anno egy pattanasos, sztk-szemuveges onbizalomhianyos srac voltam tinikorban...baratnot talalni eselyem sem volt, barmilyenek is voltak a belso ertekeim, mert odaig nem jutottunk el soha h azt megmutathassam...akkoriban persze nagyon csalodott voltam emiatt, de mara belatom h ez igy a normalis...

Aki azt mondja h nem szamit a kulso az hazudik...egy csunya emberhez senki nem megy oda ismerkedni, de aki legalabb atlagos - ertem ezalatt h ha szemuveges is, legyen normalis az a szemuveg, ne legyen tiszta ragya az arca, oltozzon fel normalisan -, annak eselye van arra h megmutassa a belso ertekeit...

Mindez persze penzkerdes, mert egy csoro gyerek nem tudja megvenni a draga modern szemuveget, a draga es hatasos kremet a pattanasaira, a markas ruhakat...

Onnantol kezdve h van penzed, kolthetsz magadra es feljesztheted a kulsodet...ha a belsoddel nincs gond es van humorod, akkor nyert ugyed van...

Nekem osszejott az elet, igaz nem keves idombe/penzembe/megfeszitesembe kerult, amig egy csunya gyerekbol atlagossa valtam, es ut kozben megismertem a menyasszonyomat...


A gazdag srac tortenetehez pedig annyit, h az is hazudik aki nem vallja be h ugyanaz az ember gazdagon nem jon be neki jobban mint szegenyen...es itt nem csak az eletminoseget ertem ezalatt, hanem ahogy gazdagga valik az ember, ugy valtozik a szemelyisege...egyre nagyobb onbizalomra tesz szert es parkapcsolat cimen se fog mar stresszelni mert tudja magarol h ha gazdagga valt akkor barmit elerhet az eletben...

2010. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/113 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:35

EGGYETTÉRTEK

2010. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/113 anonim ***** válasza:
100%

Volt 1 kérdés az oldalon.


Melyik jön be? Folyt lent. Fontos

a qurvásabb lány aki kihivoan öltözködik .. hadja magát tapizni de belül nem olyan csak játsza ,hogy ilyen de közbe sír ...vagy a visszafogottabb aki átlagosan öltözködik ,de azt akarja h minden pasi őt fogdosa..


RE


Képzeld el,hogy van olyan fiú,aki szereti a szerényebb,visszafogottba őket,akik istennők az ágyban,és helytállnak a konyhában!Akik nem mutatnak meg mindent magukból,de valójában ott él bennük a szenvedély,és ha szexről van szó,akkor oda tudják tenni magukat!Vannak ilyen nők.Tudod,alamuszi nyuszi nagyot ugrik!S van,akinek ez nagyon is bejön. Aztán vannak olyan nő,akik egypatronosak,ahogy előttem is írtak.Na ,ők nem valók párkapcsolatra.Akkor sem,ha belül tudnak sírni.Szerinted kit érdekel?

Amúgy szerintem a többség a 2 .-at választaná.

2010. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!