Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit kiábránditó, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kiábránditó, hogy a külsö ennyire számit! Szerintetek?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok!

Kicsit belefáradtam már a nemekk közti kapcsolatokkal járó nehézségekbe!

A problémám az,hogy átlagos kinézetü vagyok,nem vagyok ronda,de nem vagyok az a kifejezeten jóképü modellalkat sem,

és mindig nagyon meg kell dolgoznom azért,hogy egy nö kegyeibe fogadjon!Kis tulzással vért kell izadnom!

Az évek folyamán néhányszor változtattam a "hóditási" stratégiámon:voltam önmagam,voltam jófiú,voltam bunkó stb.

Tehát mindenféleképp próbálkoztam-nagyon sokszor!

Durva siker mérlegem pedig kb. 50 böl 1 nö és az se tukl vonzó csak elmegyek vele,hogy legyen már valami!Általában,ha sikerem van,akkor a nő akart engem!

csoda,hogy még nem ment teljesen el az önbizalmam,pedig eléggé meginogott!

Senki se tehet róla,hogy milyen kinézetünek született.

Amugy meg elnézem,hogy egyes"jóképü" srácok minden baj nélkül élvezhetik azt amit én,ha belegebedek sem!

Szerintem a világ nem igazságos!Valami nagyon nincs rendben!


2010. okt. 26. 23:02
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/113 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a domináns hím egyed kapja meg a nőstényeket, a legerősebb, a legéletrevalóbb. És bizony a pénz a mai világban a dominancia jele, akinek több pénze van, nagyobb biztonságot nyújthat. IGAZ
2010. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/113 A kérdező kommentje:

Hacsak erröl szól minden,hacsak olyanok vagyunk mint az állatok,akkor szarok bele mindenbe!

Inkább nem is próbálkozok többé és beletörődöm hogy igy élem le az életem!

nem én lenék az első

2010. okt. 29. 18:03
 93/113 anonim ***** válasza:
69%

Az egyik legfontosabb a státusz,ez kétségtelen,de volt az életemben pár év amikor nem vetett fel a lóvé,sőt munkanélküli naplopó voltam mégis ágyba hozta a nő a reggelit.Miért?Mert nagy és mindig kemény farkam van és ki vagyok gyúrva.Szóval a testi adottságok legalább annyira fontosak.Ha rendesen meg vannak farkalva,mindent megbocsájtanak,akár még azt is ha az összes barátnőjét végigkeféled.

Az igazán nyerő meg a fent vázolt adottságok plusz a státusz és meg is érkeztünk a mostani életemhez.

2010. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/113 anonim ***** válasza:
92%
Most hagy kérdezem meg! a téma még mindig a vonzo és kevésbé vonzó emberek ugye? mert most már vhol szinte egész másrol irnak sokan vagy csak én nem tudom jol elemzni a választ annak a válaszolónakl akin azt irta hogy azt se bánta a csaja ha másal isvolt csak lényeg kemény volt a nőnek meg volt a mindenapi szex kérdezném tőle hogy, milyen érzés volt hogy , csak a farka kellet a nőknek maga az ember nem vagy ő esetleg jól érezte magát az ilyen kapcsolatokban mert én egyszerüen nem akarom elhinni hogy vki jol érzi magát hogy az emberi tulajdonságai érzései levannak szar...a lényeg hogy a nő legyen vele.
2010. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/113 anonim ***** válasza:
24%

18-33

Most konkrétan mire gondolsz?A "lelkitárs" marhaságokra,meg a nagy érzelmes beszélgetésekre?Mert ezektől irtózom,vagy legalább is nem kedvelem túlzottan.

2010. okt. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/113 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:22

SZAKADOK

2010. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/113 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak arra konkrétan hanem minden ami egy normális kapcsolathoz kell a kközös programok beszélgetések hogy , meg hallgatod az ermber gondját ő is a tiedét hogy számithatsz rá bármikor . vmi ilyesmire gondoltam nem kell csöpögös szövegnek lenni ezzeket meglehet beszélni normális emberi nyelven.
2010. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/113 anonim ***** válasza:
69%

Persze,elmondtam neki a gondjaim,pl aznap nem ettem elég húst,így nem volt meg a napi fehérje bevitelem,uh sürgősen álljon neki sütni valamit,mert összemegy a bicepszem:).

Vagy neki volt probléma,hogy a férfi munkatársai állandóan próbálkoztak,ezért én is elmentem a céges a bulijára.Mindenki azt hitte valami maffiózó vagyok,nem tudom miért,uh onnantól nem próbálkoztak nála,sőt mesélte,hogy egészen másképp viselkednek vele a melóhelyen jobban tisztelik.

Viccen kívül,ha együtt vagyok vkivel,akkor valamilyen szinten azért kedvelem és élvezem a társaságát.

2010. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/113 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor most már egész megnyugodtam D
2010. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/113 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:45

Jó szövegeid vannak!

2010. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!