Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit kiábránditó, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kiábránditó, hogy a külsö ennyire számit! Szerintetek?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok!

Kicsit belefáradtam már a nemekk közti kapcsolatokkal járó nehézségekbe!

A problémám az,hogy átlagos kinézetü vagyok,nem vagyok ronda,de nem vagyok az a kifejezeten jóképü modellalkat sem,

és mindig nagyon meg kell dolgoznom azért,hogy egy nö kegyeibe fogadjon!Kis tulzással vért kell izadnom!

Az évek folyamán néhányszor változtattam a "hóditási" stratégiámon:voltam önmagam,voltam jófiú,voltam bunkó stb.

Tehát mindenféleképp próbálkoztam-nagyon sokszor!

Durva siker mérlegem pedig kb. 50 böl 1 nö és az se tukl vonzó csak elmegyek vele,hogy legyen már valami!Általában,ha sikerem van,akkor a nő akart engem!

csoda,hogy még nem ment teljesen el az önbizalmam,pedig eléggé meginogott!

Senki se tehet róla,hogy milyen kinézetünek született.

Amugy meg elnézem,hogy egyes"jóképü" srácok minden baj nélkül élvezhetik azt amit én,ha belegebedek sem!

Szerintem a világ nem igazságos!Valami nagyon nincs rendben!


2010. okt. 26. 23:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/113 anonim válasza:
68%

Khm... Most megjegyezném, hogy rengeteg lány-ismerősöm van, akik "ronda" srácokkal jöttek össze. És, hogy miért?

"Megfogott a kisugárzása."


És tényleg, ismerem mindet, és rendes alakok.

Te pedig nem tűnsz annak.


Növessz gerincet, hátha ezek után menni fog a csajozás.


Csak azt várd el mástól, amit magadtól is elvárnál.

Ergo: ameddig ilyen felszínes vagy, addig ne csodálkozz, hogy a "szép" lányok is felszínesek lesznek veled szemben.

2010. okt. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/113 A kérdező kommentje:

00:54

Kicsit félreértettél!

Nem vagyok gerinctelen és felszines sem!

Több féleképp próbálkoztam a nökkel az évek során:

voltam önmagam is,meg volt"kisugárzásom" is!


Nemfogadom el azt a tényt,hogy az én hibám!Megmondom miért!

Régebben a lányokat okoltam ezért,hogy igy megy a dolog!

Aztán arra gondoltam,hogy ha ez velem megy igy akkor bennem lehet a hiba!És elkezdtem magam okolni!

Végül mostára már senkit sem okolok!

Ez olyan dolog ami igy van és kész!

És nincs semmi"varázsformula",mert mindent megpróbáltam!

Csak azt mondom hogy kiábránditó!

mett ha valakinek tetszel alapból,akkor tetszel,de ha nem akkor a fejed tetejére is állhatsz és próbálkozhatsz bármivel-nem fog menni!

2010. okt. 27. 01:03
 23/113 anonim ***** válasza:
72%
hat ha 50 bol 1 jott be akkor a hiba a te keszulekedben van. Valoszinuleg valamivel riszatod a lanyokat de messzirol nehez tanacsot adni, hogy mi lehet ez. Ha esetleg volt olyan csaj akinel beprobalkoztal es elutasitott akkor beszlegess el vele mond el neki oszinten a gondodat es kerdezd meg mi volt ami miatt elutasitott, ezzel sokat segithetne ha tobb csajt kerdezel meg se lenne rossz mert csak ok tudjak miert nem kellettel nekik...innen tudsz valtozni es uj dolgokat bevetni!
2010. okt. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/113 anonim ***** válasza:
72%

Te figyelj, ha eddig csak ronda bnőid voltak, akk nem lehet, h te is ronda vagy, és nem átlagos?


Amúgy, ha a legtöbb ember nemcsak síránkozna, hogy neki milyen rossz, hanem változtatna, akk többre menne.

2010. okt. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/113 anonim ***** válasza:
90%

23 vagy minek idegesíted magad?

Nekem 26 éves koromig max 3 hónapos kapcsolatom volt most meg a harmadik több mint 1 éves kapcsoltamban vagyok.

Hova sietsz?

2010. okt. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/113 anonim ***** válasza:
89%

Vannak a kifejezetten csúnya emberek, vannak a helyesek, és vannak az átlagosak. Az átlagosak, amilyennek te is tartod magad, menthetőek. Egy jó frizurával, sima bőrrel (mármint nem pattanásos), ha szemüveges vagy, elegáns szemüveggel, és férfias ruhákkal (pl ing) sokat lehet dobni a kinézeten.

Tudom hogy nő, de nézd csak meg pl. Cameron Diaz-t, vagy Jennifer Aniston-t, láttad már őket smink nélkül? Nagyon szürkék. De tudják hogy kell jól kinézni, és máris oda van értük a pasik nagyrésze.

Ugyan ez vonatkozik a férfiakra is. Ha valaki elhanyagolja magát, akkor nehezen veszik észre.

De mindemellett a legfontosabb a kisugárzás. Egy pasinál az a legnagyobb előny, ha magabiztos, férfias, és vicces. Gondolkodj ezen.

21/L

2010. okt. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/113 anonim ***** válasza:
89%

Az előző válaszokat nem olvastam végig, de egyet mondhatok. Van akinek pont te fogsz tetszeni.

Van akinek a kövérek testszenek,van akinek csak a jóképűek, vannak akiknek az okosak. Te is tetszeni fogsz majd valakinek :)

2010. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/113 anonim ***** válasza:
81%

Valószínűleg csúnya vagy, nem átlagos. Sajnos az embernek van egy ösztönös irtózása a csúnya arcoktól, és a csúnya dolgoktól általában véve. Most úgy értem a csúnyát, akire a legtöbb embernek kellemetlen ránézni. És ugyanilyen okokból akar mindenki szép partnert - egyszerre pillanatnyi öröm, szexuális izgalom, egészség érzete, tökéletesség, különlegesség érzete párosul, ezért akar mindenki szép embert.

A kinézet és a külső egy nagyon mély misztérium, nagyon felszínes, ugyanakkor mégsem az, mert amit látunk a szemükkel, az nagyon nagy hatással van a lelkünkre is, szóval felszínes is meg nem is...


Én csúnya lány vagyok (karcsú vagyok, de csúnya az arcom), ezért már tinikoromban megbarátkoztam azzal, hogy engem nem fog egy férfi sem szépnek tartani, tehát nem várom el egy férfitől, hogy engem szépnek lásson. Ezért nem is volt még kapcsolatom, és szerintem nem is lesz, mert azt nem szeretném, hogy szamár legyek ló helyett, inkább megkímélem magamat a megaláztatástól.


Te ezzel szemben választhatod azt is, hogy annak a pár nőnek, akinek tetszel, adsz esélyt arra, hogy egy szeretteli kapcsolatod legyen, és társak lehessetek. Tudom, nincs benne a szexuális izgalom és a büszkeség, de társ még lehet egy csúnya nő is, valamint az ingereket is átcsoportosíthatod, és tarthatod izgatónak, ha már szereted.

Ennyit tudok javasolni neked.


23/L

2010. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/113 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem tudom,de nekem a alegtöbb barátom úgy nézett ki, h. a többi barátnőimnek nem jött be,de nekem vmimiatt tetszettek.Én szerintem átlagos csaj vagyok, ha van rajtam smink akkor még egész jól is nézek ki.alakra vékony vagyok,de van rajtam izom is meg itt ott fogni való, szóval nem vagyok anorexiás, de molett sem.Az meg h. kinek mi a csúnya az is olyan dolog, h. én itt Pesten sok olyan párt látok ahol az egyik fél kifejezetten jól néz ki a másikhoz képest.A barátnőmnek is voltak olyan barátai akik pl. nekem nem jöttek be külsőre sem, pedig a lány jól néz ki, ő egy kicsit húsosabb mint én,de ez előnyére vágyik,mert így a melle is nagyobb,sokat fogalkozik magával, szóval bulikban sokan megbámulják.De ez is olyan h. az én barátomnak ő pl. nem jön be,de engem szexinek tart.A barátnőmnek meg az én barátom nem jön be.Szóval szerintem nem a külsőddel van a gond, hanem egyszerűen vagy pont olynaokat fogsz ki akiknek nem jösz be, vagy a kisugárzásoddal van gond.AMúgy ha feltennél egy képet egyből meg lehetne mondani, h. így ismeretség nélkül a külsőd alapján kinek mi a véleménye.És ha sok mindnekinek bejössz,akkor tuti a belső tulajdonságaiddallehet a gond és nem a külsőddel.
2010. okt. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/113 anonim ***** válasza:
89%

A baj, hogy a kérdés címének semmi köze ahhoz, amit valójában kérdezni akartál...

A kérdés címét olvasva az jön át, hogy csúnya vagy, nem foglalkoznak a belső értékeiddel. A kommentből pedig kiderül, hogy nem erről van szó, hanem nemes egyszerűséggel miért nem találsz nőt.

Jóképű gyerek vagyok, kellően izmos, nem kövér. Sok lánynak tetszek, ami elsősorban a bucimnak, másodsorban a személyiségemnek köszönhető. Végülis először látjuk a külsőt, így az a dominánsabb. Mégsem volt sokáig kapcsolatom, és azt hittem, hogy randa vagyok. Pedig nem, nem az volt a baj, hanem hogy rosszul próbálkoztam. Stratégiát váltottam, villogtatok magamból egyet-s-mást, de nem nyomulok senkire, és láss csodát, 1 nap alatt két hódolóra tettem szert...:)

Legyél határozott, férfias, és humoros. Ha megnevetteted, már fél siker. Ha nyomulsz, csak te is egy leszel a sok udvarló közül. Ne add azt a látszatot, hogy oda vagy a nőért, vedd félvállról az egészet, így ha esetleg nem is jönne össze, nem csalódsz. Ne próbálkozz, csak add magad, a nők megérzik, ha nem magadat adod.

2010. okt. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!