Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit kiábránditó, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kiábránditó, hogy a külsö ennyire számit! Szerintetek?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok!

Kicsit belefáradtam már a nemekk közti kapcsolatokkal járó nehézségekbe!

A problémám az,hogy átlagos kinézetü vagyok,nem vagyok ronda,de nem vagyok az a kifejezeten jóképü modellalkat sem,

és mindig nagyon meg kell dolgoznom azért,hogy egy nö kegyeibe fogadjon!Kis tulzással vért kell izadnom!

Az évek folyamán néhányszor változtattam a "hóditási" stratégiámon:voltam önmagam,voltam jófiú,voltam bunkó stb.

Tehát mindenféleképp próbálkoztam-nagyon sokszor!

Durva siker mérlegem pedig kb. 50 böl 1 nö és az se tukl vonzó csak elmegyek vele,hogy legyen már valami!Általában,ha sikerem van,akkor a nő akart engem!

csoda,hogy még nem ment teljesen el az önbizalmam,pedig eléggé meginogott!

Senki se tehet róla,hogy milyen kinézetünek született.

Amugy meg elnézem,hogy egyes"jóképü" srácok minden baj nélkül élvezhetik azt amit én,ha belegebedek sem!

Szerintem a világ nem igazságos!Valami nagyon nincs rendben!


2010. okt. 26. 23:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/113 anonim ***** válasza:
89%
10:34 ez azért van mert a legtöbb nő a pénzre megy... szánalmasnak tartom az ilyen embereket... a volt párommal másfél évet voltam együtt és nem volt gazdag, nincs autója, busszal járt hozzám. nem értem ebben mi a ciki...
2010. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/113 anonim ***** válasza:
100%

A nők iszonyatosan képmutatóak manapság.

1. Érzelmes, kedves férfi kell nekik.

Valóság: A bunkó parasztoknak vannak a legjobb női, ezt figyeltem meg.


2.A férfiak szexmániás állatok, semmi máson nem jár az agyuk.

Valóság: Amelyik férfinak hatalmas szerszáma és libidója van, arról le sem akarnak szállni a nők, sokszor már verekedni is képesek lennének érte.


3.Nem számít a pénz, kizárólag a szerelem számít.

Valóság: Sok nőt rendszeresen megalázhat, megverhet, napi rendszerességgel, nyíltan megcsalhat és semmibe vehet a párja, ha millliók vannak a bankszámláján. Ha pedig ringbe száll egy nő kegyeiért egy csóróbb, de akár szentté avathatóan rendes sráccal szemben, akkora fölénnyel indul, mintha Ferrarival versenyezne egy Trabant ellen.

2010. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/113 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:34

Hát ezen nem lepődtem meg, a nők sajnos ilyenek. Mindegyiknek csak a külső v a pénz számít, de legtöbbnek mindkettő. Sajnos én egyikkel sem állok túl jól, ahogy valszeg a kérdező sem.

2010. okt. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/113 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja, sajna 50 éves korig több a férfi mint a nő, ezért a nőknek sokkal több választási lehetőségük van a párkapcsolati piacon, mint a férfiaknak. Ezért van az, hogy megtehetik a túlzott válogatást (modellkülső, anyagi helyzet stb.), míg a férfiaknak sokszor be kell érniük durván a szintjük alatt lévő (ronda, idős, dagadt, többgyerekes) nőkkel, ha párkapcsolatot akarnak.


Kellene valami háború, ahol a férfiak 10%-a meghal, és akkor felmenne az pasik értéke, és a csajok állnának sorba a pasiknál, nem fordítva :D

2010. okt. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/113 A kérdező kommentje:

A 10:34-es rendküvüli történet!!!!

Játékilmet lehetne róla forgatni!

2010. okt. 29. 11:16
 46/113 anonim ***** válasza:
86%
Akkor én vagyok a kivétel.Igaz én magamat nem tartom szexisnek, bár lehet azért mert nem veszek fel olyan ruhákat amiből kint van mindenem, bár van olyan ruhám,de én úgy vagyok vele h. magamért szeressenek,ne pedig a külsőmért.AMikor nem akartam barátot, vagy nagyon válogattam,akkor sokan oda voltak értem,de amikor már akartam egy normális pasit akkor valahogy senkinek sem kellettem(max olyanoknak akik csak szexet akartak).Nekem volt egy milliomos barátom és nem tartom igaznak azt, h. a pénze miatt bármit megtehet,de én vele maradok.Sokat dolgozott és a munkaügyi problémák miatt sokszor szakított, ő akart venni nekem ezt-azt,de én visszautasítottam,mert nem tartottam kihivásnak azt h. így mutassa ki a szeretetét.Aztán asz egyik és végül utolsó szakítás után megismertem a mostani páromat(ő átlagos fiú, nekem jó,de rosszabb a szexben mint a milliomos fiú, nem olyan okos és pl. most munkanélküli,de én őt választottam, pedig az a milliomos fiú jelentkezett, h. kint él Franciaországba és h. mellette nem lennének problémáim, ösztönözne a tanulásra, a jobb munkahelyre stb.De nekem sokkal többet jelent az h. érezzem h. fontos vagyok vkinek.Engem ne ajándékokkal akarjon meghódítani olyan valaki aki zsebből kifizet egy nyaralást, sokkal jobban értékelem azt aki "halára dolgozza magát" csak azért h. el tudjon vinni nyaralni,mert fontos vagyok neki és szeret és inkább velem van és velem próbálja megoldani a problémáit és nem az első problémánál lelép,mert nincs rám ideje.
2010. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/113 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi az valamiféle kép,a tökéletesség megtestesülése ami csak az elménkben van.Valamire vágynak az emberek,de a helyzet az,h mindig másra vágynak,mindig más kell. A legnagyobb szerelem is elmúlik 2-3 éven belül és utána valaki más kell majd.Férfiaknál ha qurvás akkor lehetne háziasabb,kedvesebb.Nőknél ha sármos vagány akkor lehetne egy kicsit szendébb,jószívű vagy nem is tudom milyen. Nők a kedves megértő pasit keresik fehér lovon de ilyen szerintem nem létezik vagy ha mégis a nő elöbb útóbb ráun a dologra és a macsó rosszfiú kell majd.Ha valamit megkapunk elöbb vagy utóbb nem értékeljük..
2010. okt. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/113 anonim ***** válasza:
81%

Nos, ha lealacsonyodtál odáig hogy csak azért legyél nővel együtt mert nincs más, akkor mégis mire számítasz? :)


Nekem nem kell olyan férfi aki olyannal van együtt aki nem felel meg neki. Szánalmas.


Az egyik előző :) hehe, 3 hetes luxusnyaralás :) hát ha csak így sikerül nőt szerezni, az se ér sokat :) Én például magam is ki tudnám fizetni, mert megtehetem, de nekem ilyen nyaralás nem kell :)


Én átlagos kinézetű nő vagyok. Sok pasim volt, volt persze olyan is akiről kiderült hogy nem igazán én érdeklem, csak a testem. Na és? mégsem állok itt neki szidni a férfiakat, hogy milyenek... Tetszettem neki, meg akart kapni, kész. Ha nem vettem észre a szándékait, akkor az az én hibám. Ezt végül bóknak is lehet értékelni.


Szóval kedves hímek. Ha beveszitek hogy egy nőnek csak a pénzetek kell, és ezt elfogadjátok, akkor mi a probléma? Ha meg észre veszitek hogy így van, akkor miért nem kerestek mást? Attól kedves előző, hogy milliomos lettél, tettetheted magad szegényebbnek az elején, és mindjárt kiderült hogy kinek tetszel valójában, és kinek kell csak a pénz. Nem olyan nehéz rájönni :) De ha megelégszel olyannal akit csak megvenni lehet, akkor magadra vess.


Én meg mondhatnám, hogy értelmes pasit találok nagyon nehezen. Szánalmas hogy mit össze tudnak nyafogni.


32/N

2010. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/113 A kérdező kommentje:

Érdekes,hogy minden nő itt "erkölcsös" és nem számit a pénz!

A valóság,pedig nem igy fest!

Vagy csak itt kommenteket iró nők ilyen helyesek?!

Oké,akkor kedves 11:59-nek mondom,hogy legen a barátnőm!

Söt az összes ilyen itt erkölcsös kommentet iró hölgynek felajánlom magam!

2010. okt. 29. 12:12
 50/113 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem vannak értelmes pasik, ismerek egy jó pár pasit akik igen is tisztelik a barátnőiket és ha van is pénze,megpróbálja revnni a nőt h. ő is tudjon boldogulni mert fontos neki h. ha ő nem lesz attól még meg tudjon élni.Illetve vannak akiket pont azért nem érdekel h. a nő mit csinál,mert ő szereti annyira h. igen is eltartja és nem engedi dolgozni.

Kérdező: lehet rossz helyen keresgéltél vagy rossz nőket néztél ki magadnak, ha azért vagy valakivel h. csak úgy legyen valakid,akkor azt a nő egy idpő múlva észre veszi rajtad és természetes h. el fog hagyni.

Én régen kifejezetten olyan pasikkal jöttem össze akik más lányoknak nem igazán tetszettek külsőre,mert azt hittem nekik nagyobb szivük van és jobban fognak értékelni, pedig nyugodtan válogathattam volna, mert sok fiú akart velem járni(pont azért is mert nem voltam könnyen megkapható),de rá kellett jönnöm, h. a csúnyább pasik is tudnak"szemetek" lenni és csak kihasználni a másikat, ugyan úgy megcsaltak és nem értékeltek vagy csak a szexre kellettem volna,mert még nem voltak érettek egy komoly kapcsolatra és nem is akartak komoly kapcsolatot.

Amúgy ez is egy olyan dolog, h. fiatalon sok jó nő van, beleszeretsz,aztán szül 1-2 gyereket, megöregszik, ráncosodik és már nem is tetszik a férjének és elhagyja, de ennek ellenére mégis vannak olyan férfiak akik kitartanak az asszony mellett és lehet meghízott, felszedett pár kg, lóg a melle, megöregedett és mégsem akar más nőt magának,mert a feleségét szereti.És pont az ilyen emberek találnak maguknak normális lányt,mert a nőknek ez kell, nem pedig egy olyan fiú aki bárkivel össze jönne, még ha nem is szereti akkor is csak h. legyen valakije.

Amíg így gondolkodsz nem találsz magadnak normális lányt.A nők lehet külső alapján választanak,de hanincsenek belső értékei, vagy nem passzolnak,akkor hamar ott hagyják a másikat.Helyes pasikat akik jól néznek kik,de nem érdemes egy hosszú kapcsolatra azokkal csak alkalmi kapcsolatra keresnek.De a fiúk is ilyenek, ha meglátnak egy jó nőt,aki szexisten,nem feltétlenül akarják feleségnek, csak szexre, ha már meg akarnak állapodni,akkor már nem csak a külsőt nézik, sőt akkor lejebb teszik a lécet és már a belső lesz a fontos.

2010. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!