Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit kiábránditó, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kiábránditó, hogy a külsö ennyire számit! Szerintetek?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok!

Kicsit belefáradtam már a nemekk közti kapcsolatokkal járó nehézségekbe!

A problémám az,hogy átlagos kinézetü vagyok,nem vagyok ronda,de nem vagyok az a kifejezeten jóképü modellalkat sem,

és mindig nagyon meg kell dolgoznom azért,hogy egy nö kegyeibe fogadjon!Kis tulzással vért kell izadnom!

Az évek folyamán néhányszor változtattam a "hóditási" stratégiámon:voltam önmagam,voltam jófiú,voltam bunkó stb.

Tehát mindenféleképp próbálkoztam-nagyon sokszor!

Durva siker mérlegem pedig kb. 50 böl 1 nö és az se tukl vonzó csak elmegyek vele,hogy legyen már valami!Általában,ha sikerem van,akkor a nő akart engem!

csoda,hogy még nem ment teljesen el az önbizalmam,pedig eléggé meginogott!

Senki se tehet róla,hogy milyen kinézetünek született.

Amugy meg elnézem,hogy egyes"jóképü" srácok minden baj nélkül élvezhetik azt amit én,ha belegebedek sem!

Szerintem a világ nem igazságos!Valami nagyon nincs rendben!


2010. okt. 26. 23:02
 71/113 anonim ***** válasza:
100%

Azta ku.rva,úgy birom az ilyen kis csitrik nagy életbölcsességét akik itt osszák az észt!Nekik az üzenem,hogy még van mit tapasztalniuk az életben,nem kellene osztogatni a nagy életbölcsességeket,vicc komolyan!:)Amúgy igen is,legtöbb nőnek számítt a pénz,miért nekünk férfiaknak nem?Most csak gondoljunk bele,ha minden férfinak meglenne a lehetősége hogy jól keressen és választhatna hogy a kevesebb fízetést vagy a jobb fízetést válassza a jobb élet reményében,naná hogy a jobb fízetést választaná,ugyanúgy ahogy a nő is a több pénz reményében keres egy lóvés palit!Ez így nincs rendjén,mert ne a pénze alapján ítéljünk meg valakit!De hát ez van!Amúgy vannak rendes lányok is,akik nem a pénzre mennek,úgy hogy nem kellene álltalánosittani!Pl az én párom,volt autom de már nincs,volt motorom,de már az sincs!Mégse hagyott el,ráadásul sokkal rosszabul keresek mind 1-2 éve!Még is itt van mellettem!Ugy hogy nem kell minden lányt egy kalap alá venni!A kérdező meg rossz helyen keresgél ezek szerint!A nagy lóvés példakép,megnézheti magát 10 év múlva,mert amikor komoly kapcsolatra vágyna,nem csak dugásra,akkor majd nem fogja tudni eldönteni hogy most vajon tényleg engem szeret,vagy csak a pénzemért!Nem lennék a kedves új milliomos helyébe,én nekem az a véleményem,hogy az ilyen ember a jellembeli gyengeségeit csak pénzel probálja kompenzálni,vagyis önbizalmat adni magának!

Akkor most én lennék az ellenpélda,én nem vagyok gazdag,soha nem is voltam,a fízetésem most is alig 100ezer forint!Most 28 vagyok,de 17 éves korom óta jópár nőt meghuztam,és nem akármilyeneket,peddig nincs se mercim,se bmv,se házam!De valamiért mégis oda voltak értem a csajok!Még most is,de már 4 éve komoly kapcsolatom van,így be kell érnem a kedves csodaszép barátnőmmel,aki nagy ívbe lekakilja a pénzt,így szeret ahogy vagyok és ez a lényeg!Drukkolok mindenkinek hogy találjon egy ilyen lányt,mert van bizony,csak körül kell nézni!Gondolom én nem leszek senki példaképe,mert nincs mercim,se házam,de nem is baj,én így jól érzem magam!


28/F

2010. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/113 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerettem a volt barátomat, pedig nem volt autója se háza,és amikor megismertem munkája sem, kitartottam mellette és Őt szerettem mindennél jobban.Volt benne valami ami megfogott, már nincs velem sajnos, de pont azért a valamiért hiányzik még mindig...
2010. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/113 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:39

A te félédnek szerencséje van!

2010. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/113 anonim ***** válasza:
100%

A 13:39-nek igaza van, lehet találni fiúban is és lányban is tisztességes embert akik tényleg a lelket nézi nem a külsőségeket.Lehet sokan összejönnek egy jó nővel vagy pasinak,de amint kiderül h. nem passzolnak vagy nem felel meg az izlésének,akkor csak szex lesz belőle vagy még az se.AMúgy azt mondják h. megszerezni könnyebb mint megtartani.aki meg csak arra megy h. jó nője vagy pasija legyen, az ne csodálkozzon ha semmilyet se talál.Egyértelmű h. vannak álom nők meg pasik a képzeletben,de nincs tökéletes ember.Én is örülnék ha a párom milliomos lenne,vagy látok nála helyesebb pasikat is az utcán,de ettől még ugyan úgy szeretem és nem cserélném le.

25/l

2010. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/113 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:11

EZ TETTSZET

2010. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/113 anonim ***** válasza:
89%
28 F vajon meg kis csitrire gondoltál aki osza itt de irom de ne hogy én az az észt ha meg szabad kérdezni? amugy nem bunkoságból irom de ne hogy, azt hidd hogy. te mekorra élettapasztalatal rendelkezel ilyet max mondjuk már egy 40 év felüli ember mondhat na mert ő már tényleg láttott és tapasztalt jó pár dolgot élete során. Abba viszont tökéletesen igazad van amit a párkapcsolatrol irtál.
2010. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/113 anonim ***** válasza:
100%
40 év felüli ember mondhat na mert ő már tényleg láttott és tapasztalt jó pár dolgot élete során,PERSZE HA NINCS IGAZA V MIBEN AKKOR MÁR ŐT IS LEHET OZTANI..PFFFFFF
2010. okt. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/113 anonim ***** válasza:
95%
Ugy látszik a kedves válaszoló félrte érted amit irtam persze hogy egy 40 éven felüli ember is tévedhet és mondjuk lehet egy 26 évesnek igaza pl de azt lásuk hogy 40 év alatt többet tapasztalt és látott már az ember mint mondjuk 26 évesen.
2010. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/113 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:42

Ez egyéntöl függ,aki nyitott az tapasztal is igen..

2010. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/113 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ebbe tökéletesen egyetértünk!
2010. okt. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!