Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit kiábránditó, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kiábránditó, hogy a külsö ennyire számit! Szerintetek?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok!

Kicsit belefáradtam már a nemekk közti kapcsolatokkal járó nehézségekbe!

A problémám az,hogy átlagos kinézetü vagyok,nem vagyok ronda,de nem vagyok az a kifejezeten jóképü modellalkat sem,

és mindig nagyon meg kell dolgoznom azért,hogy egy nö kegyeibe fogadjon!Kis tulzással vért kell izadnom!

Az évek folyamán néhányszor változtattam a "hóditási" stratégiámon:voltam önmagam,voltam jófiú,voltam bunkó stb.

Tehát mindenféleképp próbálkoztam-nagyon sokszor!

Durva siker mérlegem pedig kb. 50 böl 1 nö és az se tukl vonzó csak elmegyek vele,hogy legyen már valami!Általában,ha sikerem van,akkor a nő akart engem!

csoda,hogy még nem ment teljesen el az önbizalmam,pedig eléggé meginogott!

Senki se tehet róla,hogy milyen kinézetünek született.

Amugy meg elnézem,hogy egyes"jóképü" srácok minden baj nélkül élvezhetik azt amit én,ha belegebedek sem!

Szerintem a világ nem igazságos!Valami nagyon nincs rendben!


2010. okt. 26. 23:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/113 anonim ***** válasza:
89%
Te még örülhetsz, én kifejezetten csúnya vok, és vért izzadva se sikerül bnőt találnom - azaz volt már több is, de rájöttek, h külső vonzalom nélkül nem megy. Szal örülj, h legalább 50-ből 1 nőnek bejössz!
2010. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/113 anonim ***** válasza:
89%
Ha valaki nem szereti a másikat akkor a külsője miatt csak úgy nem marad vele, ahhoz h. valakinek legyen egy hosszú kapcsolata, ahhoz abelső értékek fontosabbak,mert ha vki szerelmes akkor szebbnek is látja a másikat.Amikor úgy érzem h. teljesen odavagyok a páromért akkor iszonyat szexinek látom, de amikor összeveszünk vagy felidegesít akkor egyáltalán nem látom helyesnek, pedig nem néz ki másképpen mint mikor tetszik.
2010. okt. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/113 anonim ***** válasza:
89%
Küldj képet!!!!
2010. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/113 anonim ***** válasza:
89%
ez most olyan h ha te teszel egy lánynak aki nem túl szép de mondjuk neked nem tetszik. nem fogsz vele megismerkedni mert a külseje számodra nem vonzó. ez a külső dolog oda-vissza működik. neked is megvan a párod, csak még nem találkoztál vele. meg lehet kövezni de aki nekem külsőre nem tetszik az akármit tehet akkor sem fogok vele megismerkedni és szerintem ezzel sok pasi is így van.
2010. okt. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/113 anonim ***** válasza:
89%
Lehet valakinek tete tetszel.AMúgy sok szép nő van akinek nincs barátja, na most akkor az hogy van?Szóval nem csak a külső dönt, mindenkinek más tetszik és mást lát vonzónak.
2010. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/113 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, de Neked is számít a külső, akkor miért várod el, hogy a nők ne nézzenek meg? Amúgy lehet, hogy nem jó helyen keresel. Az intelligens, komoly kapcsolatra érett nők tudják, hogy nem a külcsín a fontos, tehát egy átlagos kinézetű sráccal is simán összejönnek, mint amilyen Te vagy - feltéve, ha a személyiséged tetszik nekik. Az, hogy különböző taktikákkal, nem önmagad adva próbálsz meg felszedni csajokat, nekem nem szimpatikus személy szerint. Én elvárom, hogy az az ember, akivel elkezdek járni ne játssza meg magát, még az elején se. Nincs szükségem kampányszezonra... Ha vége lesz, és megismerem a valódi énjét, és nem tetszik, nagy valószínűséggel szakítok vele (mert nem azt az embert szerettem meg). Akkor meg az az idő, amit ráfordítottam, nem érte meg.

21L

2010. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/113 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj kérdező, de elég szánalmasnak tűnsz...valószínűleg ronda is vagy, és értékes belső tulajdonságaid sincsenek. És fogadd el, ha nem vagy egy adonisz, és nem is teszel érte (nem sportolsz, nem foglalkozol a hajaddal, vagy a ruházatoddal) akkor nem lesz soha SZÉP barátnőd. Miért akarnának az igényes, szép nők egy 'semmilyen' pasit, ha kaphatnak jobbat is? Olyat, aki illik hozzájuk. Az a te bajod, hogy nem fogadod el milyen vagy, és pont azokat építed le, akik hozzád valóak lennének. Amúgy én pont azt vettem észre, hogy a pasik pont ellentettjei a nőknek ilyen téren, míg a nők hajlamosak lebecsülni magukat, addig a férfiak felülértékelik magukat, és eszük ágában nincs változtatni. Emellett keserű vagy, bosszankodsz a helyzeten és utálod azokat a pasikat akik jobbak nálad és könnyebben megy nekik minden. Egy ilyen keserű, rosszindulatú emberrel pedig senki sem kezd szívesen.
2010. okt. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/113 anonim ***** válasza:
89%

"Egyszer be fogom látni, hogy nem lesz gyönyörű és okos párom."


ezek szerint majd csak azért fogsz összejönni valakivel, hogy legyen valakid? adod neki a szépet, közben meg butának és csúnyának gondolod? ez a legszánalmasabb hozzáállás amit eddig tapasztaltam. a kérdezőé sem kutya... fogadd el magad olyannak amilyen vagy és kész. az önbizalom tuningolása véletlenül sem más dolga... magadban rakj rendet aztán bírálj másokat...

2010. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/113 anonim ***** válasza:
87%

Mit szeretnek jobban a nők, a pénzt, vagy a rendes srácokat?


Elmesélem dióhéjban a történetemet:

15 éves korom óta kezdtem aktívan próbálkozni a nőkkel!

Rengeteget futottam utánuk,próbálkoztam többféleképpen,de le se szartak!

Voltak nők,akik megkérdezték,hogyhogy nincs barátnőm,hisz olyan helyes vagyok.

Én ilyenkor rájuk kérdeztem,hogy ők miért nem lesznek a barátnőim,de ilyenkor csak

ügyesen elterelték a témát!

A szüzességemet egy prostival vesztettem el 22 évesen.

26 éves koromra elegem lett az egészből.Olyan döntést hoztam,ami megváltoztatta az életemet.Elhatároztam,hogy nem foglalkozok a nőkkel és csak az üzleti életre koncentrálok!

Addig is éveken át azon dolgoztam,hisz középosztálybeli családban születtem.

De ezután csak az volt a célom,hogy GAZDAG legyek!

Bármi áron gazdag legyek.Güriztem is sokat.

30 évesen már sok tőkét szedtem össze és saját céget alapitottam.Itt már tele voltam pénzzel.

A cégem jól megy és alig kell dolgoznom,de nélküle is megélnék.

Ugyanekkor 30 évesen újra probálkozni kezdtem a nőkkel!

Most 33 éves vagyok van egy mercedesz ml 63 amg-m,egy házam,évente kétszer megyek egzotikus tájakra ugy 3 hétre bulizni!A nőket nem győzöm lerázni!Pedig le se szarom őket!

A 3 év alatt havonta több nővel szexelek,mint 30 éves koromig amennyi összeset szóba állt velem.Bevallom élvezem ezt.És ami a legfurcsább,hogy igazából nem is költök rájuk.

Tölem aztán nincs ajándék,se semmi...és mégis jönnek!


Ez a történetem!Volna mit írni még,de ez is elég!Mindenki vonja le a következtetést!

2010. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/113 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, gratulálok!

Így kell ezt, a sok pénzéhes ribancot arra kell használni, amire való.

Az én egyik ismerősöm is hasonlóan középosztálbyeli felnőttként gazdagodott meg a saját cége folytán, és amikor komoly kapcsolatot keresett, akkor a nőknek átlagos anyagi helyzetűként mutatta be magát, és így sokszor elvált, melyik nő mit akar.

2010. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!