Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit kiábránditó, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kiábránditó, hogy a külsö ennyire számit! Szerintetek?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok!

Kicsit belefáradtam már a nemekk közti kapcsolatokkal járó nehézségekbe!

A problémám az,hogy átlagos kinézetü vagyok,nem vagyok ronda,de nem vagyok az a kifejezeten jóképü modellalkat sem,

és mindig nagyon meg kell dolgoznom azért,hogy egy nö kegyeibe fogadjon!Kis tulzással vért kell izadnom!

Az évek folyamán néhányszor változtattam a "hóditási" stratégiámon:voltam önmagam,voltam jófiú,voltam bunkó stb.

Tehát mindenféleképp próbálkoztam-nagyon sokszor!

Durva siker mérlegem pedig kb. 50 böl 1 nö és az se tukl vonzó csak elmegyek vele,hogy legyen már valami!Általában,ha sikerem van,akkor a nő akart engem!

csoda,hogy még nem ment teljesen el az önbizalmam,pedig eléggé meginogott!

Senki se tehet róla,hogy milyen kinézetünek született.

Amugy meg elnézem,hogy egyes"jóképü" srácok minden baj nélkül élvezhetik azt amit én,ha belegebedek sem!

Szerintem a világ nem igazságos!Valami nagyon nincs rendben!


2010. okt. 26. 23:02
 81/113 anonim ***** válasza:
89%
Vagyis egyetértek
2010. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/113 anonim ***** válasza:
100%
32 vagyok,de amit tapasztaltam mindig azt irom,amit még nem tapasztaltam,arról nem tudok nyilatkozni..
2010. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/113 anonim ***** válasza:
100%
Igy van ! csak abba tud az ember véleményt formálni vagy hozzászolni dolgokhoz amit már ő is megtapasztalt.
2010. okt. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/113 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha nem éreztem hogy szerettek volna,igy valójában fogalmam sincs milyen érzés szeretve lenni..Én tudtam volna szeretni,de nem viszonozzák akkor nincs értelme..Mindig segitek másokon,persze én rajtam nem viszont..Ezért egy idö után ez a jóság elapad..Úgy gondolom ha eddig nem történt semmi ezután már nem fog..Ugyanis csak olyanokba botlottam akik kihasználták az érzelmeim varázsát és akik sosem voltak öszinték,persze ők elvárják hogy öszinték legyenek hozzájuk..Becsületesnek tartom magam,sok emberhez hasonlitva akik pl: pénzt kérnek kölcsön és elfelejtik megadni,szóval az emberség fogalma már ennél az aprócska dolognál kimerül,akkor nem is tudom kellene-e tovább folytatnom..
2010. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/113 anonim ***** válasza:
100%
Pedig biztos hogy téged is sokan szeretnmek csak te sajnos biztos kaptál már pofontaz életől vagy sokszor becsaptak és kihasználtak ezzért nem tudod eldönteni vagy távolságtartó vagy az emberekel ne hogy ujbol csalodni kelljen mondjuk ezzel én is igy vagyok most már rá jöttem az évek alatt ki az a nagyon kevés ember akire tudom hogy számithatok ők érdekelnek de vhogy én ugy vagyol ezzel most már rájöttem hogy, amit én kapok vagy ahogy velem viselkednek ugy viselkedek én is embertársaimmal.
2010. okt. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/113 anonim ***** válasza:
100%
Nézd én tisztába vagyok mire vagyok képes és mire lennék,de ezt elvárnám másoktól is,szóval ez csak igy müködik,ha engem hivnak telon hogy rossz a gép akkor már én egyböl repülök (mondjuk mostanában már ritkábban) persze ha nekem van v mi bajom akkor már forditva nem müködik..Szóval én csak ezeket tapasztaltam,igy nem csoda ha nem volt mire épitenem,és még most sincs..Engem ha hajnal 2 órakor felhivna az illettö akivel jóban vagyok,képes lennék ugrani neki,persze ő már nem biztos..Szóval amig nincsennek tisztázva a játékszabályok addig hiába tervezek..
2010. okt. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/113 anonim ***** válasza:
100%
Pedig tudod bármilyen nehéz is de sokszor meg kell tanulni nemet mondani hogy, azért érezeék már az t hogy , te se ugrálsz nekik rögtön az első szavukra amig láttják rajtad hogy, ennyire jószivű vagy addig sajnos kifognak használni .A mai világba hid el nem érdemes mindig tul jónak lenni.
2010. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/113 anonim ***** válasza:
100%

Tudod én nagyon szeretek másoknak öromet okozni,

ahol tudok segitek,nekem ez jó érzés,és boldoggá tessz..

Én nem kérek,csak adni szeretnék tiszta szivböl mindent,

ami csak töllem telik.Tudom,h manapság az emberek zömét az

érdekek vezerlik,és kegyetlenul átgázolnak másokon,de én

mindig szeretettel válaszolok.Mert szerintem harag nem old

fel haragot,viszont a szeretet mindent felold.A rosszat is

jóval viszonzom.Aki igazán tudd szeretni az nem ússza meg

sebek nélkül,és akit már megsebeztek az óvatos...Az ember

mindig tanul a hibáiból,és csiszolódik,ez mind része a

szemelyiségfejlödésnek.Át kell jutnunk bizonyos helyzeteken,

meg kell tapasztalnunk dolgokat ahhoz,h olyanok legyünk,

amilyenek most vagyunk.Az tény,hogy manapság iszonyatosan

nagy nyomás nehezedik az emberekre:teljesitménykényszer,

megfelelni akarás,konvenciók,ami (amennyiben az ember

enged ezen nyomásnak)zavart szül az emberek fejében,

és szivében.Kérdes az,h az ember harcol,vagy menekül.?

Már nagyon régen fogadtam meg,hogy mindig mindenben és

mindenkiben csak a jót fogom keresni,igy kialakitottam

egy \"kis világot\" magamban - ezt most úgy képzeld el

mint valamiféle saját utópiát,ahol nem létezik rosszindulat,

ezt a \"kivülállók\" azt hiszem naivságnak nevezik,pedig ez

csak természetes védekezés - imunnitás a rossz ellen.

Nem értem,miért van ennyi árny a világban???Erőszak,és

gyilkosság,terrorizmus a világban??? Mire jó mindez???

2010. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/113 anonim ***** válasza:
100%

Sjnos ilyen amai világ elégé kihaltak az érzések az emberekből tisztelet a kivételnek! de hát azért ilyen peszimistán se lehet nézni a dolgokat Fel a fejjel ne félj majd lesz még jobb helyzeted is. De a

zért kicsit a témától igen elkanyarodtunk !

2010. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/113 anonim ***** válasza:
89%
Úgy látom kicsit elkanyarodtatok. Szerintem ez egy meddő vita, mert ha a nőknek jó pasi kell az a baj, ha pénzes pasi kell az a baj, ha a nő könnyen kapható az a baj, ha nem hajlandó kefélni az a baj... Könnyű mindig a másik félben keresni a hibát. De ha belegondoltok, elég csak szétnézni az állatvilágban. Mindig a domináns hím egyed kapja meg a nőstényeket, a legerősebb, a legéletrevalóbb. És bizony a pénz a mai világban a dominancia jele, akinek több pénze van, nagyobb biztonságot nyújthat. A pénztől egy férfi sokkal magabiztosabb lesz, ez is eleve hat a kisugárzására, még akkor is, ha a nők nem tudják hogy van pénze. A jó kinézet, a szép arc, vagy a jó testfelépítés pedig jó génekre utalnak, ez mind csupán biológia. Ezért nincs jogotok hibáztatni senkit. A férfiak többsége sem kezd ronda nővel, és sok férfi nem hajlandó eltartani a nőt, tehát nektek is ugyanúgy számítanak ezek a dolgok. Nyilván nagyon fontosak a belső értékek, de nem ez a legelső dolog, aminek át kell mennie a rostán és ezt mindenki tudja.
2010. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!