Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit kiábránditó, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kiábránditó, hogy a külsö ennyire számit! Szerintetek?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok!

Kicsit belefáradtam már a nemekk közti kapcsolatokkal járó nehézségekbe!

A problémám az,hogy átlagos kinézetü vagyok,nem vagyok ronda,de nem vagyok az a kifejezeten jóképü modellalkat sem,

és mindig nagyon meg kell dolgoznom azért,hogy egy nö kegyeibe fogadjon!Kis tulzással vért kell izadnom!

Az évek folyamán néhányszor változtattam a "hóditási" stratégiámon:voltam önmagam,voltam jófiú,voltam bunkó stb.

Tehát mindenféleképp próbálkoztam-nagyon sokszor!

Durva siker mérlegem pedig kb. 50 böl 1 nö és az se tukl vonzó csak elmegyek vele,hogy legyen már valami!Általában,ha sikerem van,akkor a nő akart engem!

csoda,hogy még nem ment teljesen el az önbizalmam,pedig eléggé meginogott!

Senki se tehet róla,hogy milyen kinézetünek született.

Amugy meg elnézem,hogy egyes"jóképü" srácok minden baj nélkül élvezhetik azt amit én,ha belegebedek sem!

Szerintem a világ nem igazságos!Valami nagyon nincs rendben!


2010. okt. 26. 23:02
 61/113 anonim ***** válasza:
100%
A nők kizárólag a keményebb férfiakat szeretik. Meg kell mutatni, hogy mit tudsz és a bunyózni tudás ott létfontosságú. Képzeld el taperolja valaki a csajodat azt le kell rendezned egy gyorsított boxmeccsel de ott még nyerned is kell. A másik, hogy mutasd meg a bérpapírod mert különben el sem hiszik, hogy jó anyagi helyzetben vagy. A harmadik, hogy legyen autód és nem lakásod mert az a nőket nem érdekli. És ezen felül, mindig keresned kell a bunyót, mert folyamatosan kell bizonyítani a csajodnak, hogy ő biztonságban van melletted. Jah és minden csapatban akár munkahelyen te legyél a vezető. Sok minden akad még ami keménységgel kapcsolatos de nem jut eszembe. Na ennyi, remélem nem vettem el a kedved.
2010. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/113 anonim ***** válasza:
89%
Kedves kérdező remélem nem gondolod hogy, ha te olyan helyes fiunak születtél volna akkor olyan simán menne minden! mert sajnos nem vélhetőleg akkor is lennének párkapcsolati broblémáid vagy te ugy gondolod a komoly kapcsolathoz elég csak a külső nincs ezel a világal semmi baj ilyen téren kicsit hülyén nézne ki az emberiség ha mindenki tökéletes vagy gyönyörű lenne és tuidod mit ha te még olyan jóképü srác volnál is lennének olyan nők akik azt mondanánk ráűd hogy nem jösz be nekik Mert ugye ami neked szép másnak csunya.Az meg a másik hogy olvastam elég sok hozzászolást nagyon sok helyen láttam megint hogy hogy mentek az általánositások hogy, a nők milyenek én elhiszem hogy sokan csalodtak de ez senkit nem jogosit fel arra hogy a nők már lassan ughy vannak beálitva mint egy pénzéhes hiénák lennének .Arrol amilyen a nők mert sajnos tényleg vannak nagyon sok olyan nő aki valoban a pénzre hajt ugy gondolom hogy, vmennyire a férfiak is tehetnek .Hisz elvégre csak azt lehet kihasználni aki hagya magát ha már rögtön a kapcsolat elején nincsenek tisztázva pár dolog később miért is akarnánk hisz ő is beleegyezet ebbe
2010. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/113 anonim ***** válasza:
89%
12:14-es vagyok, a barátom battanásos és sok pattanás barátom volt, sőt amikor suliba jártam még akkor ott nincs gazdag vagy szegény, hisz lehet a szülei gazdagok,de ha ő maga később nem tudja eltartani a családot akkor lehet akármilyen gazdag is az apja-anyja, amúgy jártam olyan fival aki nálam sokkal szegényebb volt és nem votl rosszabb a kapcsolat vele mint azzal aki gazdag volt.A mostani párom pl. munkanélküli és mégsem hagyom el,mert szorgalmas éa fogallkozik magával, nincs pénze drága ruhákra,de normálisan öltözködik,persze van munkás ruhája is és ugyan úgy szeretem és tetszik akkor is mint amikor ki van öltözve.Jelenleg én tartom el mindkettőnket, igaz nem keresem halálra magam,de szüknél lakunk,de nem hagyom el azért mert kirugták, vagy mert épp nincs kedve átöltözni és inkább melegítő ruhában van és nem farmerban és pólóban.
2010. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/113 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:54

az ilyen felálás millióbol 1

2010. okt. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/113 anonim ***** válasza:
100%
A nők meg SOSE fogják beismerni h a pénz a lényeg nekik, mert ők sem így élik meg a dolgot, hanem h "Vonzó" a pasi mivel sok potelnciált és lehetőséget látna benne (valojában a pénze/státusza miatt)
2010. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/113 anonim ***** válasza:
89%
12:54-es vagyok, sok barátnőmnek van olyan barátja aki nem gazdag és nem egy modell arcú. Sőt ismerek olyat is ahol a pasi nagyon jól néz ki a csaj pedig kevésbé és imádják egymást.És itt sincs szó pénzről.Szóval jobb az arány mint 1.
2010. okt. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/113 anonim ***** válasza:
89%
Kedves utolsó válaszoló és aki ennyire a nőketz okolja mikor fogja már végre megérteni hogy , az ő elrontott kapcsolata miatt nem lehet hibáztatni és az öszes nőt egy kalapalá sorolni.
2010. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/113 anonim ***** válasza:
89%
bocsi vagy is a 12 -58 nak szolt!
2010. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/113 anonim ***** válasza:
2010. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/113 anonim ***** válasza:
89%
13:23, hogy jön ide ez a kérdés?
2010. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!