Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit kiábránditó, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kiábránditó, hogy a külsö ennyire számit! Szerintetek?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok!

Kicsit belefáradtam már a nemekk közti kapcsolatokkal járó nehézségekbe!

A problémám az,hogy átlagos kinézetü vagyok,nem vagyok ronda,de nem vagyok az a kifejezeten jóképü modellalkat sem,

és mindig nagyon meg kell dolgoznom azért,hogy egy nö kegyeibe fogadjon!Kis tulzással vért kell izadnom!

Az évek folyamán néhányszor változtattam a "hóditási" stratégiámon:voltam önmagam,voltam jófiú,voltam bunkó stb.

Tehát mindenféleképp próbálkoztam-nagyon sokszor!

Durva siker mérlegem pedig kb. 50 böl 1 nö és az se tukl vonzó csak elmegyek vele,hogy legyen már valami!Általában,ha sikerem van,akkor a nő akart engem!

csoda,hogy még nem ment teljesen el az önbizalmam,pedig eléggé meginogott!

Senki se tehet róla,hogy milyen kinézetünek született.

Amugy meg elnézem,hogy egyes"jóképü" srácok minden baj nélkül élvezhetik azt amit én,ha belegebedek sem!

Szerintem a világ nem igazságos!Valami nagyon nincs rendben!


2010. okt. 26. 23:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/113 anonim ***** válasza:
82%

Szomorú, de igaz, amit leírtál.


Változtatni maximum annyit tudsz, hogy kigyúrod magad. Sokan (sajnos) arra buknak a jó nők közül. Mint pl az én barátnőm is. (én viszont nem vagyok egy izompacsirta, és már kezdődnek is a gondok...)

2010. okt. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/113 anonim ***** válasza:
90%

Akkor tudod hol a helyed!

Megjegyzem én sem vagyok szép. :-(

2010. okt. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/113 A kérdező kommentje:

Annyi év után kicsit elegem lett ebből az egészből és kicsit viszavonultam!Csak munkára jártam és haza fél évig!

Az idei tavaszt és nyarat kihagytam!

Most októbertől kicsit üjratölve és remánykedve ujra nekivágtam és azt kellett tapasztalnom,hogy semmi sem változott csak én nem voltam fél évig!

2010. okt. 26. 23:54
 14/113 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudlak megvígasztalni, mert hasonló cipőben járok.

Egyszer be fogom látni, hogy nem lesz gyönyörű és okos párom. DE az még nem most lesz... :-)))))))

2010. okt. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/113 DJ_Whiteman ***** válasza:
87%

Hol marad az önbizalom?:)

A szép nő is csak nőből van;)

Én arra tudok szavazni, hogy legyél önmagad és kedves. A legtöbb csaj ezt tudja értékelni. Őszintén megvallva az idősebb korosztályt érdemes megcélozni (és ezzel nem akarok senkit se megsérteni) de igazat adok annak, hogy a fiatalok csak a menő és nagyképű pasikra buknak.

De rengeteg nő van akinél lehet próbálkozni, és nem szabad feladni:)

2010. okt. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/113 anonim válasza:
88%

"Az igazság az,hogy eddig csak ronda nökkel jöttem össze!

Csak azért voltam velük,mert nekik tetszettem vagy mert nem találtak mást!"

"Én meg azért voltam velük,mert nem volt másal sikerem!"


Miért érzem úgy, hogy te is ugyanúgy diszkriminálod a "ronda" lányokat, mint ahogy ők téged?

2010. okt. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/113 A kérdező kommentje:

A"ronda" alatt azt értem olyan aki nekem nem jön be!

És tudom,hogy én se jövök be mindenkinek,de vannak talán olyan nők/lányok akik neklem is bejönnek és én is nekik?!...

2010. okt. 27. 00:13
 18/113 anonim válasza:
74%

Ha nem jön be neked, akkor MINEK jössz össze vele?

Lyuk-lyuk?

2010. okt. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/113 A kérdező kommentje:

"Ha nem jön be neked, akkor MINEK jössz össze vele?

Lyuk-lyuk?"


Pontosan!Ember vagyok!Ha nem igy tennék még szüz lennék!

Különben ez kb.annyira elitélendő,mint a prosti ,hogy pénzért csinálja.

2010. okt. 27. 00:28
 20/113 anonim ***** válasza:
88%

Ha kb 50nél bepróbálkoztál,akkor nincs itt gond az önbizalommal.Ha csak magamból indulok ki,vagy az ismeretségi körömből nézem a legnagyobb csajozókat,egyiknek sem volt elsőre jó nője.Minden szutykot összeszedtek,csak dugni lehessen.Egy idő múlva mikor már kiismerte nagyjából a nőkkel való bánásmódot,akkor jöttek a jobbak és a még jobbak.Ez az ismerősöm odáig fejlesztette magát,hogy bementünk pl a plázába,zárás előtt persze és 15 perc múlva a kocsijában ült a frissen felszedett csini eladólány.Vitte is dugni.

Szóval olyan ez,mint a profi box,felhozó meccsek,tapasztalatszerzés,önismeret,és 10-15 után jöhet a címmérkőzés.

Megérzik,ha domináns kefélőgép vagy,csomónak bejön,akinek meg nem azt hagyod.

2010. okt. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!