Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szeretnek jobban a nők, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek jobban a nők, a pénzt, vagy a rendes srácokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 08:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/165 anonim ***** válasza:
100%
a túlzottan szép lány is csak addig magabiztos, míg nem lesz szerelmes....utána kenyérre lehet kenni. vagy el lehet dobni :)
2010. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/165 anonim ***** válasza:
100%
és forditva ugyanigy
2010. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/165 anonim ***** válasza:
89%

Elmesélem dióhéjban a történetemet:

15 éves korom óta kezdtem aktívan próbálkozni a nőkkel!

Rengeteget futottam utánuk,próbálkoztam többféleképpen,de le se szartak!

Voltak nők,akik megkérdezték,hogyhogy nincs barátnőm,hisz olyan helyes vagyok.

Én ilyenkor rájuk kérdeztem,hogy ők miért nem lesznek a barátnőim,de ilyenkor csak

ügyesen elterelték a témát!

A szüzességemet egy prostival vesztettem el 22 évesen.

26 éves koromra elegem lett az egészből.Olyan döntést hoztam,ami megváltoztatta az életemet.Elhatároztam,hogy nem foglalkozok a nőkkel és csak az üzleti életre koncentrálok!

Addig is éveken át azon dolgoztam,hisz középosztálybeli családban születtem.

De ezután csak az volt a célom,hogy GAZDAG legyek!

Bármi áron gazdag legyek.Güriztem is sokat.

30 évesen már sok tőkét szedtem össze és saját céget alapitottam.Itt már tele voltam pénzzel.

A cégem jól megy és alig kell dolgoznom,de nélküle is megélnék.

Ugyanekkor 30 évesen újra probálkozni kezdtem a nőkkel!

Most 33 éves vagyok van egy mercedesz ml 63 amg-m,egy házam,évente kétszer megyek egzotikus tájakra ugy 3 hétre bulizni!A nőket nem győzöm lerázni!Pedig le se szarom őket!

A 3 év alatt havonta több nővel szexelek,mint 30 éves koromig amennyi összeset szóba állt velem.Bevallom élvezem ezt.És ami a legfurcsább,hogy igazából nem is költök rájuk.

Tölem aztán nincs ajándék,se semmi...és mégis jönnek!


Ez a történetem!Volna mit írni még,de ez is elég!Mindenki vonja le a következtetést!

2010. okt. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/165 anonim ***** válasza:
80%

ma 03:06

NEM SEMMI EZ A TÖRTÉNET,NAGYON IS MAGAMRA ISMERTEM BENNE,ISMERÖS HELYZET AMÚGY ÉS EGYBEN SZÁNALMAS IS A NŐK RÉSZÉRÖL,LEGJOBBAN AZ TETTSZET AMIKOR IRTAD: "AKKOR MIÉRT NEM LESZNEK ŐK A BARÁTNÖIM" ? ÉS PERSZE KIKERÜLIK A TÉMÁT,HA AZT MONDJÁK RÁD HOGY ARANYOS HELYES SRÁC VAGY,VALÓJÁBAN AZT GONDOLJÁK: "EZ IS EGY LÚZER,BIZTOS SZÜZ MÉG,AZ ILYENNEK SOSEM LESSZ BARÁTNÖJE,LEGFÖKÉPPEN NEM ÉN LESZEK..SZÁNALMAS

2010. okt. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/165 anonim ***** válasza:
84%

Kedves 03.06-os!

Remélem, nem haragszol meg, ha az egyik példaképemmé választalak! :)

Nagyon tanulságos és érdekes a történeted és egyben egy rémisztő szegénységi bizonyítvány is napjaink selejtes nőstényeiről.

2010. okt. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/165 anonim ***** válasza:
86%

Kedves 03.06-os!

Én is példaképemé választalak! :)

2010. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/165 anonim ***** válasza:
78%

Nem, kedves utolsó, a "miért, te miért nem leszel a barátnőm" kérdésre az nem jó válasz, hogy "miért ne", ez nem tart össze egy kapcsolatot...

Az van, hogy "a pasik" egy csomószor szeretnének "EGY nőt", de "a csajok" meg sokszor "A férfit" keresik, és az, hogy én neked jó vagyok "EGY"-nek, még nem jelenti azt, hogy (esélyt látok rá hogy) te vagy nekem "A"... ez nem egy léc amit átugrasz és jöhetsz...


(Cinikus beszólásokat megelőzendő: én nem sok pasival jártam még, érdemben csak eggyel, de az a legágrólszakadtabb volt az összes ismerősöm közül).

2010. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/165 anonim ***** válasza:
73%

ma 18:11

TÖK MINDEGY ITT MIRÖL RIZSÁZOL MIVEL A PÉLDAKÉPEM BIZONYITOTT,ÉS BEBIZONYITOTTA HOGY A LÁNYOK IGENIS A PÉNZRE HAJTANAK!!!

2010. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/165 anonim ***** válasza:
100%
VAGYIS PONTOSABBAN A PÉNZES PASIKRA AKIKNEK VAN TEKINTÉLYÜK!
2010. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/165 anonim ***** válasza:
76%

A nők iszonyatosan képmutatóak manapság.

1. Érzelmes, kedves férfi kell nekik.

Valóság: A bunkó parasztoknak vannak a legjobb női, ezt figyeltem meg.


2.A férfiak szexmániás állatok, semmi máson nem jár az agyuk.

Valóság: Amelyik férfinak hatalmas szerszáma és libidója van, arról le sem akarnak szállni a nők, sokszor már verekedni is képesek lennének érte.


3.Nem számít a pénz, kizárólag a szerelem számít.

Valóság: Sok nőt rendszeresen megalázhat, megverhet, napi rendszerességgel, nyíltan megcsalhat és semmibe vehet a párja, ha millliók vannak a bankszámláján. Ha pedig ringbe száll egy nő kegyeiért egy csóróbb, de akár szentté avathatóan rendes sráccal szemben, akkora fölénnyel indul, mintha Ferrarival versenyezne egy Trabant ellen.

2010. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!