Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szeretnek jobban a nők, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek jobban a nők, a pénzt, vagy a rendes srácokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 08:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/165 anonim válasza:
91%

25/L Te valami különleges nő lehetsz *.*

Sajna kevés az ilyen lány/nő, mint amilyen Te vagy... :/

2010. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/165 anonim válasza:
91%

rendes pasikat. a pénz sose számított nálam, volt olyan barátom akit egyedül nevelt az anyukája a tesóival úgyhogy nem álltak a legjobban anyagilag...

19/L

2010. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/165 anonim válasza:
47%
Én a rendes srácokat!!!De a pénzt is!50-50%!
2010. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/165 Kriszti83 ***** válasza:
95%
A rendes srácokat, akikkel közösen meg lehet teremteni a pénzt.
2010. okt. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/165 anonim ***** válasza:
90%

Én a rendes srácokra szavazok,de találkoztam már olyan lánnyal aki a pénzre ment, igaz ő olyan is volt,mert sok pasinak bejött és így válogatott és elvárta h. kapjon ajándékokat, ha a pasi nem vett neki semmit,akkor egyből dobdta.

Én inkább vagyok egy rendes,de nem gazdak pasival,mint egy gazdaggal+bunkó.

Bár tény h. a pénz és arendes pasi lenne az igazi,de az csak az anyagi gondok miatt,mert akkor mindenki nyugodtabb lehet és a nők is többet tudnának magukra adni.Mert ha mindkét fél ész nélkül dolgozik,akkor sajna nincs idő a nőknek csinosítani magukat és persze h. a pasik meg lelépnek egy másik nővel aki jobban néz ki.Tisztelet a kivételnek.A párom rendes,de jelenleg munkanélküli,de így is szeretem!

2010. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/165 anonim ***** válasza:
93%
Megfordítanám a kérdést... Mit szeretnek jobban a pasik a rendes nőt vgy a pénzt? Merthogy nálam az a helyzet hogy jelenleg már a második pasit vagyok kénytelen eltartani és elegem van.... :(( Nem vagyok nagyon pénzes csak eléggé sokat dolgozom, és igyekszem azért. Ezt a pasik ugy látom ugy reagálják le hogy nem dolgoznak, és lébecolnak mellettem :((
2010. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/165 anonim ***** válasza:
90%

Tökéletesen egyetértek a 25/L-al.

Nekem sincs olyan barátnőm akibe felfedezni vélném a pénzre hajtást. A gyerekkori barátnőm egy olyan férfihoz ment feleségül, aki nem hajlandó dolgozni, ez hiba volt, de nem lehetett neki szólni, hiszen ő szerelmes. Mivel nem dolgozik, nincs is pénze, se kocsija, se jogsija, semmije, de van egy jó nő az oldalán. Egy másik barátnőmnek az élettársa, ugyan dolgozik, de éppen csak elég amit keres, barátnőm is dolgozik mellette elég rendesen, fizikai munkában, még is együtt vannak harmonikusan majd 4 éve. Másik barátnőm, aki sokak szerint egy igazán jó nő, a te szavaiddal élve egy tipikus "rendes sráccal" van együtt. A srác nem iszik, nem dohányzik, nem kergeti a csajokat, de unatkozni sem lehet mellette. Középkategóriás fizetés, középkat.-os autó, felsőkat.-os pasi:). Barátnőm szerint.

Ezek a lányok akikről írtam, mind szerelmesek a párjukba. A sorban én következem, én vagyok a legrosszabb. Párom már hosszú ideje munkanélküli, keresi a munkát, de valahogy mindig elutasítják, én még tanulok, az ösztöndíjamból és a munkanélkülijéből élünk, ami alig elég valamire. Lehetett volna olyan pasim, hogy soha életemben nem kellett volna dolgoznom mellette, de nekem elsősorban az érzelmek fontosak nem a pénz. Ha szerelmes vagyok akkor teljesen mindegy, hogy a pasinak 100 forintja vagy 100 milliója van. Lehet akár rendes, szolid, könyvtárba járós vagy megrögzött maffiás. Nálam az érzelmek az elsők. Ha ez nincs meg, akkor a kapcsolatnak semmi értelme.

2010. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/165 anonim ***** válasza:
21%

A hivatalos verzióra vagy a realitásra vagy kíváncsi?

Mert én elhiszem, hogy van olyan lány, aki meggyőződéssel állítja, hogy a rendes srácokat. De azután, ha mondjuk spórolniuk kell, olcsóbb ételt enniük, korlátozni a kiadásaikat, akkor a legtöbb lány szerelme gyorsan kihűl. Amelyik ezt nem vallja be, az hazudik.

2010. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/165 anonim ***** válasza:
91%
Én is a rendes srácokat szeretem. A pénzzel úgy vagyok h legyen annyi amennyiből meg tudunk élni,boldogan. Mert ha nagyon kevés van,az csak veszekedést szül. Persze itt nem a srác pénzére gondolok hanem kettőnk keresetére együttesen.
2010. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/165 zeep ***** válasza:
82%
A nők azt szeretik ha boldoggá teszik őket. Egyénenként változó, hogy a pénz, partner vagy más váltja ki ezt az érzést :)
2010. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!