Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szeretnek jobban a nők, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek jobban a nők, a pénzt, vagy a rendes srácokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 08:38
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/165 anonim ***** válasza:
25%

ma 18:28

ÚGY LÁTOM TE IS A PÉLDAKÉPEM LESZEL! CSUPA ÉRTELMES EMBEREK JÁRNAK ERREFELÉ..:)

2010. okt. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/165 A kérdező kommentje:
Egyértelmű h a pénz számít a nőknek. Nekem már csomoszor volt h tetszettem egy csajnak, de amikor kiderült h xar kocsival járok és ninsc pénzem röngtön kiestem a kegyeiböl. Más pénzes haverjaimnál meg azt látom, hogy hiába nem tudnak csajozni, tapadnak rájuk a jobbnál jobb nők. Ennyit arról h a pénz nem minden :D:D Vicc ez az egész...
2010. okt. 28. 21:25
 63/165 anonim ***** válasza:
76%

És arra nem gondoltatok, hogy a 03:06-os mindenki "példaképe" azért lett úgymond kapós a nők körében, mert az üzleti életben elért sikerek miatt magabiztosabb lett?!

Hiába írjátok, hogy minden nőnek a pénz számít...nekem akkor sem az...de nem szeretem a nyomi, szerencsétlen, önbizalomhiányos hapsikat sem...és most lehet lepontozni...

De attól még igazam van, és ne lepődjön meg az ilyen, ha senki nem akar vele járni, mert végül is egy férfi legyen már férfi a talpán, olyan, aki a jéghátán is megélne...

Én is eltartom magamat 19 évesen (!) egyetem mellett nappalin (!)és sehonnan nem kapok támogatást...egyik szülőtől sem, mivel az apám 3 éves korom óta felém se nézett, az anyámmal meg csak jó messziről tudjuk elviselni egymást, meg neki se nagyon van pénze, de el se fogadnám... és akibe szerelmes vagyok egyáltalán nem gazdag...sőt...még Ő segít a szüleinek...az fogott meg benne, hogy olyan magabiztos, talpraesett, kedves...és még sorolhatnám...^^

Szóval én azért elgondolkodnék a helyetekben, hogy biztos, hogy megfelelő a "fellépésetek"...

Persze nem azt mondom...nagyon sok a pénzéhes ringyó..., de azért nem minden nő olyan...!!!

És a példa is elgondolkodtató...mert ha annyira a pénzt nézzük, akkor miért tapadnak rá a nők a csávóra, ha nem is költ rájuk??? Azért mert a kisugárzása, a fellépése változott...mivel az elért sikerei miatt magabiztosabb...

Persze biztos akad köztük olyan is, aki a látszat miatt..., de NEM mind!!!

2010. okt. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/165 anonim ***** válasza:
92%

Ja...és még hozzátenném azt, hogy gyűlölöm, mikor egy hapsi ha magáról kezd el beszélni egyből azzal jön, hogy neki mennyi a fizetése, meg milyen kocsija van..., mert nem vagyok MEGVÁSÁROLHATÓ!!!!!! Na az ilyeneket szoktam szépen, igényesen lekoptatni^^

Nekem nem egy sofőr kell, meg nem egy st*ci..., hanem egy FÉRFI, akire fel tudok nézni, aki magabiztos, aki mellett biztonságban érzem magam (lelki biztonság), akinek bármit elmondhatok stb stb stb...

4 évig együtt voltam egy sráccal...neki még jogsija se volt...nem hogy kocsija...pedig már 25 éves...ennyit erről...-,-'

2010. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/165 A kérdező kommentje:

megnőtt az önbizalma:D uristen :D akármilyen önbizalommal lépsz fel, ha nincs pénzed, lefognak tojni a jo nők! Aki nem hiszi járjon utána. Majd pedig nézzen körül a nyomorék (akár önbizalomhiányos) DE pénzes haverjai között milyen nőkkel mászkálnak...


A nők meg SOSE fogják beismerni h a pénz a lényeg nekik, mert ők sem így élik meg a dolgot, hanem h "Vonzó" a pasi mivel sok potelnciált és lehetőséget látna benne (valojában a pénze/státusza miatt...)

2010. okt. 29. 12:49
 66/165 anonim ***** válasza:
25%
A nők kizárólag a keményebb férfiakat szeretik. Meg kell mutatni, hogy mit tudsz és a bunyózni tudás ott létfontosságú. Képzeld el taperolja valaki a csajodat azt le kell rendezned egy gyorsított boxmeccsel de ott még nyerned is kell. A másik, hogy mutasd meg a bérpapírod mert különben el sem hiszik, hogy jó anyagi helyzetben vagy. A harmadik, hogy legyen autód és nem lakásod mert az a nőket nem érdekli. És ezen felül, mindig keresned kell a bunyót, mert folyamatosan kell bizonyítani a csajodnak, hogy ő biztonságban van melletted. Jah és minden csapatban akár munkahelyen te legyél a vezető. Sok minden akad még ami keménységgel kapcsolatos de nem jut eszembe. Na ennyi, remélem nem vettem el a kedved.
2010. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/165 anonim ***** válasza:
68%

Igen, a pénzes csicskáknak jut nő...de ha hapsi lennék, biztos nem kellenének azok a "nők" akik csak a pénzem miatt lennének velem...

De igaz...én csak egy halandó, földi nő vagyok...nem vagyok egy kis pláza r*banc...és igen...az önbizalomhiányos, pénzes csicskáknak jár a r*banc...zsák a foltját...:)

Szóval nektek csak az ilyen jár...:)

Nekem meg egy normális hapsi^^ mert én is normális vagyok:)

Au revoir...^^

2010. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/165 anonim ***** válasza:
25%

ma 13:04

Hogy ki okos és ki normális a különbség szinte minimális!

2010. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/165 anonim ***** válasza:
92%

Háát...aki a rib@ncok után fut, az kétlem, hogy okos lenne...:)

Inkább igénytelen, és érzelmileg fejletlen...:)

2010. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/165 anonim ***** válasza:
18%
Nem sok külömbséget látok az álitólagos normális lányok és a qurvák között,állandóan pofáznak..
2010. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!