Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szeretnek jobban a nők, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek jobban a nők, a pénzt, vagy a rendes srácokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 08:38
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/165 anonim ***** válasza:
18%

Nephelé

Távozz tőlem sántán!

2010. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/165 anonim ***** válasza:

"Vannak a normális hapsik...

és vannak a csóró, komplexusokkal rendelkező hapsik, mint jó néhányotok itt."


Nephelé,megkérdezted már magadtól,hogy mitől ilyenek ezek a pasik?!

2010. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/165 anonim ***** válasza:
18%
Nephelének figja nincs rólla..
2010. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/165 anonim ***** válasza:
92%

Érvelni nem tudtok, csak f@szságokat hordtok itt össze...egyébként olvassatok már vissza egy kicsit...

19 éves vagyok és ELTARTOM MAGAMAT nem mellesleg még anyámat is támogatom, amennyire tőlem telik...ennyit erről:)

Engem nem kell kitartani, nem vagyok én valami 5 éves gyerek, vagy kurv@:)

De ti csak a rib@ncokat érdemlitek meg...:)

Arról meg nem én tehetek, hogy komplexusokkal küzdötök:)

Olyan szánalmasok vagytok...itt nyafogtok, hogy minden nő kitartatja magát...itt vagyok én, az élő példa, meg még van nagyon sok rajtam kívül...aztán még mi vagyunk az éretlenek meg az ilyenek meg az olyan,meg biztos hazudunk blabla bla...:)

Azért csak tudom, hogy mire vágyom, meg mire nem:)

Ja...egyébként mikor volt barátom...egy alapozót nem vett nekem...meg nem is vártam el...meg kocsija sem volt...

Tudjátok b@szhatom, ha egy srácnak van kocsija, meg háza, ha az IQja meg az EQ-ja egy nulla...meg egy büdös paraszt is mellé...meg úgy kezel, mint egy rib@ncot...:)

De "biztos" velem van a probléma:)

Amúgy tudom már,miért ragaszkodtok ehhez a szánalmas sztereotípiához..., mert így meg tudjátok magyarázni, miért nem jut nektek nő...a pénz miatt..., holott ez nem így van...inkább a hozzáállásotokon kéne változtatni...

De mit magyarázkodok itt?:O Hiába mondom, hogy én milyen vagyok...ti úgyis olyan kurv@ "okosak" vagytok,meg úgy is jobban ismertek engem,mint én magamat:)

Na ennyi lenne...többet nem írok, mert unalmas, meg elég gyenge vitaparterek vagytok:) érvelni nem tudtok...xD:D


Na csá :D

2010. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/165 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom,hogy az a baj hogy mindenki szarik a másikra!

Nem figyelünk egymásra...

2010. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/165 anonim ***** válasza:
92%

Ja bocs...lassan már 20 leszek:D

Egyébként anyámtól is azt láttam, hogy inkább megküzdök egyedül, mintsem szenvedjek egy párkapcsolatnak nevezett gazdasági kapcsolatban...:)

De "bocs", hogy én többre tartom magamat:) meg hogy önálló vagyok:) tényleg "gáz" vagyok:) ^^ xD

2010. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/165 anonim ***** válasza:
89%

A nők engem szeretnek. Pont


Roma locuta, causa finita

(ez lesz a mai házifeladatotok)

2010. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/165 anonim ***** válasza:
92%

...és még annyit xD

hogy azért van annyi önbizalomiányos hapsi, mert odamennek a felszínes, pénzéhes ringyókhoz...akik meg lesz@rják őket, mert ugyebár nekik a pénz a lényeg...és már egyből azt gondolják magukról, hogy sz@r emberek, csak azért, mert nincs pénzük...hát az ilyen meg is érdemli a sorsát...

F@szért kell ezt hajtani szüntelen, hogy ez a legfontosabb...unom már...de kurv@ra...

Ha tényleg így gondoljátok, akkor nektek mi értelme van párkapcsolatot teremteni??? Úgyis csak a pénzről meg a szexről szólna nem? áhh tiszta hülyé k vagytok...

Azért mert valami szuk@ nem fekszik alátok, már egyből az van, hogy húú minden nő a pénzre megy...Anyukátok is ilyen (ez most minden rossz szándék nélkül...) vagy honnan látjátok ezt? Mert kétlem, hogy minden csaj ismerősötök ilyen lenne...

De mondom...én elismerem, hogy sok az ilyen...DE NEM MIND...és jó lenne már ezt felfogni...-,-'

Mint ahogy én is hiszek abban, hogy nem minden hapsi a kirakat kurv@kat szereti...

2010. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/165 anonim ***** válasza:
18%

Nephelé


szánalmas vagy

2010. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/165 anonim ***** válasza:
25%
Mindig a domináns hím egyed kapja meg a nőstényeket, a legerősebb, a legéletrevalóbb. És bizony a pénz a mai világban a dominancia jele, akinek több pénze van, nagyobb biztonságot nyújthat.
2010. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!