Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szeretnek jobban a nők, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek jobban a nők, a pénzt, vagy a rendes srácokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 08:38
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/165 anonim ***** válasza:
100%
ma 15:35 IGY VAN!
2010. okt. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/165 anonim ***** válasza:
95%

NNa, okoskák...

Van, aki csak a pénzesekkel akar.

(Állítólag sok ilyen van, bár én egyet sem ismerek, de készséggel elhiszem, ha ennyire mondjátok).

Van, aki csak az intelligensekkel akar.

Van, aki csak a macsókkal akar.

Van, aki csak a kutyaszemű mosolygósokkal.

Van, aki csak a romantikusakkal.

Van, aki a kutyaszemű romantikusokkal, és van aki a macsó intelligensekkel.

És a legtöbbnél "a tudósok" állítása szerint alap szűrőfeltétel a megfelelő "szag" (feromonok - ezzel nem tudsz mit kezdeni, mert nem konkrétan vonzó és nem vonzó változatok vannak, hanem túl hasonló, túl különböző és pont jó... vagyis mindenkinél más). Csak ez aztán végképp nem "tudatos".

Csak hogy érdekesebb szempontokat is említsek.

A folytatást a fantáziátokra bízom.


És vann, aki a pénzes romantikusokkal vagy épp a kutyaszemű macho intelligens pénzesekkel.


Ha pont akit kinéztél, annak nem esel bele a kiválasztott halmazába, annak sok oka lehet.

Nem vagy macho, nem vagy romantikus, nem vagy intelligens, nem vagy pénzes...


De könyörgöm, miért annyira vonzóak számotokra azok a nők, akiknél a pénz a szűrőfeltétel???

2010. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/165 anonim ***** válasza:
92%
83%nál...ott a pooont;) :D
2010. okt. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/165 anonim ***** válasza:
90%

(Megválaszoljam?

Mert ők jól reklámozzák magukat, ti meg hagyjátok magatokat átverni, aztán meg sírtok.)


Akkor most én is mondok valamit: ha felveszek egy szivacsos melltartót (hogy minek vettem? mert a méretemben hátul átlátszó pántosban csak olyat árultak. Ez is beszédes, ha végiggondoljátok...), megötszöröződik a buliban a rám tapadó srácok száma. Egyszer próbáltam ki, elég is volt. Olyanok vagytok, mint az énekesmadár, aki a strucctojást akarja mindenáron kikölteni, mert az nagyobb.


Tessék felnőni. Jó, vannak sürgető szexuális igényeitek - ezt valóban a hivatásos vagy nem hivatásos q*vákkal legegyszerűbb intézni. De ha társat akartok, akkor tessék megemberelni magatokat.

2010. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/165 A kérdező kommentje:
okoskodtok de a tényekröl kéne beszélni. Pasiknál a nő külseje az ELENGEDHETETLEN szempont, nőknél meg a PÉNZ! csak az a különbség h ti letagadjátok, mi beismerjük. Aki nem pénzes férfi létére, vagy nem szép nő létére az lejjebb adja a szintet, így jönnek létre kapcsolatok! De szíve szerint minden férfi fullos nővel, és minden csaj pénzes pasival járna! A többi h okos, jófej, jo humoru stb... sokadlagos szempontok!!!!!!!!!!
2010. okt. 29. 15:55
 96/165 anonim ***** válasza:
90%

ma 14:29


Én nem itélem el aki így él,mindenkinek a saját szuvenir joga,én csak annyit mondtam,hogy én nem tudnék így élni!Tudom ez hülyén hangzik egy férfi szájából,de én szívesebben vagyok szerelmes,minthogy csak kefélgessek jobbra,balra!Nekem az fontosabb hogy haza megyek munkából fáradtan,akkor várjon otthon valaki,akivel megtudom osztani,örömöm bánatom!De egy eltartott nővel a dugáson kivül és a bankszámlán kivül mit osszak meg?Na mind1,én nekem nem állt szándékomban senkit megsérteni,csak elmondtam a véleményem!

2010. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/165 anonim ***** válasza:
92%

ma 14:29



Még annyit mondanék,hogy ismerek pár olyan gazdag embert,aki feladta a gazdagságát és a vagyonát!Mert rá jött hogy valami nem stimmel,egy ideig oráig jól érezte magát,aztán ott volt 40-45 éves és csak azt vette észre hogy tök egyedül van,senkije nincs!Akkor már rájött hogy valami nem stimmel,elajándékozott mindent,minden vagyonát!Mert rájött arra,hogy a pénz csak megkeseritette az életét!Azóta boldogan él a feleségével egy buddhista faluban!Ahol se tv,se auto,se pénz,se semmi!És boldogabb mint akármikor is az életében!

2010. okt. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/165 anonim ***** válasza:
86%

Fúú kérdező bazz...de gáz vagy:D

Tudod, nem azért NEM vágyom pénzes hapsira, mert nem jutna...:D hanem mert nekem egy TÁRS kell:D nem egy st*ci...:D

De látom, mi normálisak ezt itt hiába mondjuk, ti nem fogjátok fel, mert ti ahhoz túlságosan felszínesek vagytok:D

Persze, hogy fontos a külső...de azért hogy csak az...:O

Hát grat, hogy a műr*bancok az ideálotok:D (mert abból amit írtál, az következik:D )

Meg elve az érzelmeket nem lehet irányítani...még ha úgy is lenne, ahogy mondod, hogy valaki azért adja lentebb, mert nem pénzes/szép...akkor is...szerinted úgy működik, hogy "na én nem vagyok olyan, mint jessica alba, akkor most ebbe a hapsiba leszek szerelmes, mert a gazdag úgy se áll velem szóba" aha hogyne...xD -,-'


Maradjunk annyiban, hogy vannak a kis "fullos" kimázgált ringy*k, akik a pénzes hapsikra hajtanak, tök mindegy, milyen igénytelen, bunkó, tahó állat...

Vannak a "halandó nők", akiknek a normális pasik kellenek, akik nem gondolják azt a nőkről, hogy megvehetőek, mint valami tárgy...

Vannak a beképzeld, id*óta, pénzes f@szok, akik azt hiszik, bármit megtehetnek a nőkkel, csak mert van pénzük...

Vannak a normális hapsik...

és vannak a csóró, komplexusokkal rendelkező hapsik, mint jó néhányotok itt...akik a rib@ncok után fut...:)


Én akkor is úgy gondolom, mindenki megtalálja a maga "párját" xD:D

Azért nem minden fekete és fehér, barátom:)

Te tipikusan az a hapsi vagy, aki a nőre csak bábuként tekint...és mivel nincs pénzed, nem telik luxus "kurv@ra" és ezért fáj az élet...

Nőjél fel...! xD

2010. okt. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/165 anonim ***** válasza:
18%

..a pénz csak megkeseritette az életét!

EZ CSAK DUMA!

2010. okt. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/165 A kérdező kommentje:
Nephelé a válaszaid alapján te maximum 16 éves vagy szóva inkább hallganék. Majd meglátjuk pár év múlva mit mutatnak majd a tények. Összejössz egy "aranyos" "kedves" MELLÉKESEN gazdag pasival.
2010. okt. 29. 16:55
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!