Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szeretnek jobban a nők, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek jobban a nők, a pénzt, vagy a rendes srácokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 08:38
 121/165 anonim ***** válasza:
100%

xD


Hát...de olyan izék vagytok...csalódtam bennetek, férfiakban...!

Azért mert találkoztatok 1-2 ringyóval...azért nem kéne feladni és azt hinni, hogy már nincs normális nő a világon...!

Nehogy már pénzért akarjatok már szerelmet venni...azt amúgy meg úgy sem lehet...mert ha valaki a pénzetekért van/lesz veletek, az úgy sem fog igazán szeretni titeket...!

Úgy hogy legyen már eszetek...! Szedjétek már össze magatokat, fiúk!!! Ne legyetek már ilyen pesszimisták...!

2010. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/165 anonim ***** válasza:
79%

Láttam régen az HBO-n egy filmet, a címe A pokol bajnoka.Auschwitzban játszódik. Az egyik részben a kpó ismerteti a hierarchiát.

"Először jönnek az SS-ek. Aztán a blokkparancsnok. Azután a segítői, Udo és én. Aztán a bogarak és a férgek. És aztán ti."


A mai csajokra kivetítve ez úgy néz ki, hogy:


Első helyen:

Jóképű, daliás herceg hófehér Mercivel és milliókkal.

Tipikus képviselője Csősz Boglárka, aki vezérigazgatónál alább sosem adta.



Második helyen:

Valamivel kevésbé gazdag, de jóképű és bunkó srác. Tipikusan azok, akik bulik után a kolikban vagy a diszkó mögött a kocsiban meghúzzák a csajokat.


HArmadik helyen:

SZintén kevésbé gazdag,nem is jóképű, de eléggé tahó gyerek. Tipikus példák azok a csajok, akiket egy rossz cigánnyal vagy tipikus falusi keménylegénnyel látni.


Negyedik helyen jönnek a bogarak és a férgek.


Végül pedig ötödik helyen jönnek végre valahára a rendes srácok.


HA esetleg egy ide beíró lány mocskos féregnek nevezne az írásom miatt, nagyon hálás leszek érte, mert előléptetett egy helyet! :)

2010. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/165 anonim ***** válasza:

de most komolyan!amit nephelé mond az jól hangzik,hogy érzelmek meg ilyesmi,

de hogyhogy csak itt olvasok ilyesmit csajoktól?

hol vannak a való életben?

2010. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/165 anonim ***** válasza:
64%
2010. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/165 anonim ***** válasza:
89%

Hát pedig higgyétek el, hogy a való életben is vannak...

Engem is azért szeretnek sokan, mert nem vagyok ringyó^^

De pl én se vagyok valami nagy társasági ember, pedig szeretnek, mert mókás vagyok xD:D meg sokat hülyülök, de valahogy sosem szerettem a társaság középpontjában lenni..., és egy valamit jól jegyezzetek meg: buliban nem lehet normális embert találni:D vagyis...nem párkapcsolatra valók...persze lehetnek kivételek...de az csak elvétve van...


Amúgy ki az a night923 ?:D

2010. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/165 anonim ***** válasza:
100%

night923 = 54%


Szóval ha te elmész egy buliba akkor te sem vagy normális lány?

2010. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/165 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon ritkán megyek bulizni, de ha megyek, nem szoktam senkivel se táncolni, mert általában a legtöbb hapsi fogdosni akar-,-' én meg mivel nem vagyok egy egy éjszakás rihe, nem engedem...ez nem az én stílusom...

Nekem még az is fura, hogy egy vadidegennel smárolni csak úgy...:O

Most ez lehet, hülyén hangzik...de gondoljunk csak bele...ha elmegyek egy randira...ott se azzal kezdjük, hogy egyből smárolunk, meg taperoljuk egymást...így felteszem azt a kérdést, hogy hogyan is lehetne már abból normális kapcsolat, ha már egyből így kezdik?:O Mert szerintem sehogy...az ilyen bulikban való ismerkedés nagy része csak az alkalmi dug@sról szól...én ezért nem szeretek ott ismerkedni...

De ez az én szubjektív véleményem...

Pff...54%...ha tudom, hogy te vagy, akkor nem írok:D itt osztottál, kapd be...chö...jól van, milyen vagy:/

2010. okt. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/165 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az hogy normális?

Pont az hogy a csajoknál a bunkó pasiknak van a legtöbb esélyük! (általában)


Akik ilyen lazák majd szét hullnak,oda mennek hót részegen vagy befüvezve,aztán elhadarnak valamit és már megy az össze borulás..dúl a lááááwwwwwww

2010. okt. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/165 anonim ***** válasza:
100%

Nephelé

Mindig látod hogy én vagyok,mivel 54% az én vagyok,pedig sokkal értelmesebbnek hittelek..chö na jól van!

2010. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/165 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nem tudtam, hogy az e-mailt TE írtad, mivel nem írja ki a neved...:D azt meg honnan tudnám...?:O chö...

Amúgy meg kétlem, hogy az "lááv" lenne:D max csak erotikus túlfűtöttség:D de ha neked/nektek csak egyéjszakás szuk@k kellenek, akkor hajrá:D

2010. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!