Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szeretnek jobban a nők, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek jobban a nők, a pénzt, vagy a rendes srácokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 08:38
 151/165 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok elszállva magamtól...csak egészséges önbizalommal rendelkezek, ezt egy hivatalos teszttel is tudom bizonyítani:D kitöltöttem, és az lett az eredmény, hogy megfelelő önbizalommal rendelkezem, úgyhogy menő vagyok:D oláláááá xD:D


Kedvenc filmem? hmm...

meg van...huuu az mindent visz...

Egyébként inkább a romantikus vígjátékokat szeretem, de legutóbb láttam egy filmet, amit én eddig sose láttam, meg nem is hallottam róla...nem tudom, hogy más mennyire ismeri...de nekem nem tűnik nagyon ismertnek...


címe: A boldogság nyomában/ Pursuit of happines


Azért tetszett meg nagyon, mert jól ábrázolja az életet...hogy mennyire nehéz is tud lenni...de mindig küzdeni kell és nem szabad feladni soha...

Elég szomorú volt:(, főleg, amikor a fiával valami nyilvános mosdóban aludtak és ki akarták nyitni az ajtót...:( ő meg befogta a fia fülét, hogy nyugodtan tudjon tovább aludni...ő meg csendben zokogott...


De amúgy sok kedvenc filmem van:D szeretem a filmeket:D

De ennek úgy gondolom, elég sok mondanivalója van...

2010. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/165 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy meg még annyit, hogy egyébként, attól, hogy fiatal vagyok...sok mindenen keresztül mentem, hidd el...

De itt nem a szexuális tapasztalatra gondolok:D

És igen...kedves is tudok lenni xD:D

2010. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/165 anonim ***** válasza:
100%

hát figy engem a filmekkel lehet levenni a lábamról..

a filmet megkeresem szerintem megvan nekem,annyi filmet láttam már hogy összekeverem néha őket..Nekem a több ezer filmböl ha kellene választani 3-mat tudnám melyket válasszam,majd elküldöm privibe őket ha érdekel,de 1 az nagyon odabasz,eddig az kavart fel a legjobban,ez inkább dráma de annyira mély érzelmeket hozz elö az emberböl..pfffff


Én megtudom álapitani egy emberböl filme alapján amihez még kommentett is ir,hogy milyen ember,mert ha valaki szavakba önti azt amit szinte nem is lehet,maga azt az érzést,akkor már neki vannak érzései,nem is akármilyenek..A porton sok hozzászólásom van,és nagyon tettszik sokaknak..Milyen tesztröl van szó? Nállam nem lehetsz okosabb!!!! xd

2010. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/165 anonim ***** válasza:
92%
Tapasztalat kérdése nem feltétlen kötödik korhoz,persze 18 elvárható,amúgy is a lányok hamarabb érnek!
2010. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/165 anonim ***** válasza:
95%

De amúgy most hány 54%os van?:D jaaaj kis huncutok...:D már nem tudom, ki kivel van:D valaki...az egyik 54%os írt nekem:D de melyikőtök?:D

Amúgy érdekel az a film...^^

2010. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/165 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy önbizalom-teszt:D nem IQ...xD nem tudom, miért írtad, hogy okosabb vagy nálam:D mármint, hogy ezt most mire írtad?:D na mindegy^^
2010. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/165 anonim ***** válasza:
100%
A gyengébbek kedvéért elmondom az 54%os az mindig én vagyok,igen én irtam neked mailt..
2010. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/165 anonim ***** válasza:
100%

figy! tudsz irni elemzést 1 filmröl ami megérintett?

Mert szerintem ez nagy elöre haladás és kiderül az illetö személyisége illetve szókincse,meg hogy milyen rálátása van a világra,az emberekkel lévö kapcsolatokra,egyszerüen én annyira belelátok ezekbe hogy eszméletlen..

2010. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/165 anonim ***** válasza:
100%

Na de a ténához is szóljak már hozzá!


Hogy legyek népszerű a csajok körébe? :D


Szerintem a helyes sorrend az ez:

1.Legyél nagyon bunkó

2.Vegyél szűk farmer nadrágokat

3.Zselézd fel a hajad mindennap

4.Szólj be minden tanárnak,de ha lehet úgy szólj be,hogy jól kib.sszanak veled,hogy egyest kapj,és akkor biztos te leszel a király!

5.Beszélj a WOW-ról,a CoD2-ről,a CoD4-ről

6.Mindennap vagy mindenhéten más csajjal járj

7.Ne legyél szerelmes,csak a sz.xre hajts

8.Dicsekedj a barátaidnak a f....d méretével,mikor ott vannak a csajok is!És hangosan beszélj,hogy ők jól hallják!


...\"Izmos kockahas,üres fej,bronzos bőr és kék szemek...\"


NÁLAM NINCSEN SZERENCSÉÉÉD:D:D

2010. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/165 anonim ***** válasza:
100%

Hogy belelendültél ebbe a filmes témába:D

Háát...még filmről nem írtam elemzést...de biztos menne:D Ha már irodalmi műveket jól tudok elemezni...akkor biztos, ez is menne:D

És egyet értek...sok mindet le lehet szűrni egy ilyen elemzésből...Ha gondolod, írj privit^^ és ott meg adom az msn-em

2010. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!