Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szeretnek jobban a nők, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek jobban a nők, a pénzt, vagy a rendes srácokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 08:38
 141/165 anonim ***** válasza:
100%

xD


Nem...csak annyira unom már ezt a sok baromságot...sztereotípiákat a nőkről a férfiakról...

Meg úgy lett volna, hogy ma dolgozom, de végül nem kellett annyi ember mára xD így most kiélem magam, ami a netezést illeti xD:D ^^ :P

2010. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/165 anonim ***** válasza:
100%
Mit dolgozol?
2010. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/165 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a kezed alá dolgozol?
2010. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/165 anonim ***** válasza:
100%

héééé chö...milyen kislány?:O

20 éves vagyok...na jó...leszek:D márciusban:D ^^

De amúgy szerintem nem a kor dönti el..., hanem, hogy hogy viselkedsz...én meg már eléggé felnőtt vagyok, miután magamról gondoskodom, meg mindig is eléggé önálló voltam


Egyébként ez csak diákmunka...

Amúgy egyetemen vagyok nappalin, bioszt tanulok^^

és most egy gyárban dolgozok, mert kell a pénz:S ez van...

Na de majd növénybiológus leszek, vagy hidrobiológus...akkor majd jó lesz^^ vagy nem:D

Nem baj...max elmegyek pingvineket gondozni az állatkertbe xD:D úgyis szeretem az állatokat...húúú főleg a mosómedvéket*.* olyan kis cukik^^ xD:D

Olyan kis aranyos tolvaj-zongorista kezük van^^


Szegény kérdező...már meg sem szólal xD kikészítettemxD ^^ :D

2010. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/165 anonim ***** válasza:
100%
kikészitetted
2010. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/165 anonim ***** válasza:
100%
én ártatlan vagyok
2010. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/165 anonim ***** válasza:
95%
Jólvan Nephelié nem kell így elszálni magadtól!Te még egy kis lány vagy!Menjél inkább tanulj,ne oszad itt az észt!Ahhoz még sok mindenen kell átmenned baby!:)
2010. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/165 anonim ***** válasza:
100%

Van kedvenc filmed? és mi az?

engem a filmekkel lehet levenni a lábamról,ugyanis nagyon jól tudom őket elemezni,és teljesen biztos vagyok benne hogy meg lehet mondani 1 filmröl ő milyen ember,én porton regizve vagyok,ott tudják miröl beszélek..most nem a titanic meg tömeg romantikus filmekre gondolok,ezek szarok..Hanem olyan filmekre amiket kevesen láttak,igy igazából kiváltság ha hozzájutnak,élményben lessz részük..

Nekem van több ezer filmem itthon..

2010. okt. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/165 anonim ***** válasza:
100%
Nepheliné kedves lány (már amikor)
2010. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/165 anonim ***** válasza:
100%

Nepheliné

A filmes kérdés neked szólt

2010. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!