Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szeretnek jobban a nők, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek jobban a nők, a pénzt, vagy a rendes srácokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 08:38
 131/165 anonim ***** válasza:
100%

Ez is egy nézöpont lehet:


Volt az életemben pár év amikor nem vetett fel a lóvé,sőt munkanélküli naplopó voltam mégis ágyba hozta a nő a reggelit.Miért?Mert nagy és mindig kemény farkam van és ki vagyok gyúrva.Szóval a testi adottságok legalább annyira fontosak.Ha rendesen meg vannak farkalva,mindent megbocsájtanak,akár még azt is ha az összes barátnőjét végigkeféled.

2010. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/165 anonim ***** válasza:
95%

Háát...tény és való, hogy fontos a jó szex egy párkapcsolatban...de ha megcsalnának...arra nem lenne mentség, és nem bocsátanám meg soha:D

Mert nekem a szex mellett azért az is fontos, hogy a másik tiszteljen...de ha megcsalna, az azt jelentené, hogy nem tisztel...

De szerintem ez egyénfüggő...kinek mi a fontos...

Közgázból is tanultuk anno, hogy eltér a preferencia rendszerünk:D kinek mi a fontosabb xD:D

2010. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/165 anonim ***** válasza:
100%
Fontos a Pénz! (csak ki ne akadj) xd
2010. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/165 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ha a pénzt és a jó szexet megadod a nőnek, a világ legnagyobb gazembere lehetsz, akkor is imádni fognak!

A közhiedelemmel ellentétben sokkal inkább mi gondolkozunk az agyunkkal és nem ők. Mert az egy dolog, hogy egy cicababát örömmel megfektetünk, de az már egy másik, hogy feleségnek már egy normális lányt akarunk.

Míg a nők akár évekig hagyják, hogy megverjék/alázzák őket,mert a pénz szinte teljesen elveszi az eszüket.

2010. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/165 anonim ***** válasza:
92%

Na ez meg a másik dolog...ez olyan gáz dolog...és kapjátok be:D

D*gásra a "cicababák" kellenek, feleségnek meg a normális nők...ez olyan lealacsonyító már...mintha a normális nők azért születtek volna meg, hogy főzzenek, mossanak meg ilyenek...miért nem lehet összekötni a kettőt?:D

Ezért van az, hogy van egy normális nő...elveszitek...a lelkét kiteszi...ti meg megcsaljátok...mert hát az asszony csak házvezető nőnek jó..., de k*rogatni meg a műp*na...:O akkor hogy is van ez kérem szépen...?!


Egyébként tényleg igaz, hogy sok nő inkább eltűri a verést meg a megalázást csak azért, mert nem mer önállósodni...:S De azt kell, hogy mondjam...az ilyen nem is nő, mert nincs tartása...na engem ütne meg egy hapsi...:D addig élne:D

És látjátok...na ezért nem nézem én a pénzt:D nem kell nekem, hogy kitartsanak...de így legalább nem is alázkodom meg:D így amit én keresek az csak is az én érdemem...

2010. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/165 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:20

Sok ilyet látni,és eggyett értek,persze ez inkább nőkre jellemzö és nem lányokra akik még 20-30 között vannak,inkább 30 év-töl és felfelé..

2010. okt. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/165 anonim ***** válasza:
100%
De valakit rákényszerit a helyzete,ugyanis lehetne belölle normális nő ha elmenne dolgozni és otthagyná gazdag palit,csakhogy kényelmesebbnek tünik az elöbb verzió,mindenne megvan nem kell dolgoznia,és néha megverik,talán nem hal bele..
2010. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/165 anonim ***** válasza:
100%

De ez az...hogy van választási lehetősége...és mégis a könnyebb utat választja...na akkor megérdemli a sorsát:D

Ha képes inkább megalázkodni nap mint nap...az magára vessen...

2010. okt. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/165 anonim ***** válasza:

Nephelé te most az egész női nem nevében kardoskodsz?


F

2010. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/165 anonim ***** válasza:
25%

Nephelé szerintem egy aranyos kislány és nem NŐ!

(nem megsértödni) :)

2010. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!