Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szeretnek jobban a nők, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek jobban a nők, a pénzt, vagy a rendes srácokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 08:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/165 anonim ***** válasza:
70%
pénzt. de 20% uk a rendeseket
2010. okt. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/165 anonim ***** válasza:
79%
én a rendes srácokat, de valamelyikünk a pénzt 17/L
2010. okt. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/165 anonim ***** válasza:
41%
Mind a pénzt. Ha meg kiderül, hogy nem vagy olyan jómódú ahogy sejtették, akkor keresnek indokot, hogy lelépjenek.
2010. okt. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/165 anonim válasza:
57%
Én csak a saját tapasztalomból kiindulva tudok válaszolni a kérdésre! Sajnos én eddig csak olyan nőkkel találkoztam akiket a pénz jobban érdekelt mint bármi más. Nem kell feltétlenül papír pénznek lenni, hanem elég nekik ha van kerék a seggük alatt és ingyen néznek filmet a moziban plusz ingyen kólát isznak egy bárban meg hasonlók! Az ilyen nők soha a büdös életbe nem fogják bevallani, hogy nekik igenis a belső érték fontos és így tovább. Sajnos van egy nagyon jó fegyverük, az pedig a sajnálkozás! Ezt minden nő rendkívűl nagyon jól tudja kamatoztatni, elég nekik egy ártatlan tekintet és máris meg van bocsájtva minden, utána pedig minden marad a régiben. Mondom ez az én privát véleményem, aki megtalálta ennek az ellenkezőjét annak szívből gratulálok!
2010. okt. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/165 anonim ***** válasza:
50%
azt nem tudom hogy a nők mit szeretnek, én mint egy példánya ezeknek nem a pénzt...sajnos nem is a rendes srácokat, inkább a s*ggfejeket, de ez már más téma, más probléma. Ennél még akkor is jobban járnék ha a pénzt szeretném jobban, nem húznának le a köcsög fiúk :D
2010. okt. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/165 anonim ***** válasza:
65%

Bárki bármit mond, én a rendes srácokat bírom...:)

15/L

2010. okt. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/165 anonim ***** válasza:
27%

Az olyan rendes srácokat, akinek van pénze.


Röviden, engem. (vagy csak álmodom??)

2010. okt. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/165 anonim ***** válasza:
20%
pénzes rendes srácokat
2010. okt. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/165 anonim ***** válasza:
96%
A nők a rendes srácokat szeretik, a rib@ncok meg a pénzt...;) :D
2010. okt. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/165 anonim ***** válasza:
95%
Rendes srácot egyértelmü ! a páromat mikor megismertem egy tiszta csoro gyerek volt szó szerint D de én a természtetébe a viselkedése miatt szeretem meg és szeretem a mai napig is Bár azzota nagyot változot az anyagi helyzetünk de én neki is megmondtam vagy már 1000 szer hogy nekem nem a pénz számit jó vmenyire legyen azért hanem azt hogy normálisan viselkedjen szersen engemet !
2010. okt. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!