Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szeretnek jobban a nők, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek jobban a nők, a pénzt, vagy a rendes srácokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 08:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/165 anonim ***** válasza:
93%

nekem elveim voltak anno, hogy a pénzes pasik dobálják a nőket, szórakozásra használják, ezért inkább a középréteget céloztam meg, amikor párt kerestem

és rájöttem, mindegyik srác tud aljas, megbízhatatlan lenni, nem pénz függő a dolog.

ezért ha van pénze, ha nincs a legnehezebb a "rendes srácot" megtalálni ez nagyobb kincs annál, ha valaki gazdag!

mert kitartott nőket előbb-utóbb megcsalnak!

viszont pénzes pasi öntudatos nővel, aki nem a párja pénzére alapozza az életét, hanem igenis próbál önállóan is talpon állni, az szerintem a legjobb párosítás! a tökéletes pár, ahol egyik sem támasznak használja a másikat, vagy kihasználja, vagy lenézi, egyiknek sincs lelkisérülése, önbizalomhiánya. ez a tökéletesség.

2010. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/165 anonim ***** válasza:
93%
ahol a pénz nem egymás miatt, hanem a közös életért kell.
2010. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/165 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg a rendes srác fogalma?
2010. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/165 anonim ***** válasza:
49%
Fölösleges ezeken gondolkodni, mert a nőknek nem tudsz eleget tenni. Ha rendes, kedves vagy, egy idő után azt unják meg, ha meg pénzed van szarásig, akkor meg készek a legnagyobb anyagi biztonságban is lelépni az első gitárossal. A nők összességében magukban hordanak egy hibás gént, nevezetesen nem becsületesek. Közben megmagyarázzák ezt mindenféle ürüggyel, de a lényege úgyis az, hogy te jössz ki belőle vesztesen. Ezért én azt mondom, hogy ez nem is az ő hibájuk, hanem a mienk pasiké. Több olyan férfi kellene a világba, akik adott esetben helyre tesszük a fehérnépet. Meggyőződésem, hogy azért csinálják a csajok/ nők a fentieket, mert a lelkük mélyén vágynak arra, hogy valaki meghúzza a kontúrokat. További jó agyalást...de felesleges.
2010. okt. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/165 anonim ***** válasza:
"rendes" fiúk milyenek ők?
2010. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/165 anonim ***** válasza:

van aki szórakozik, és vannak akikkel szórakoznak

ez férfira és nőre ugyanúgy jellemző

nem pénz kérdése

jellemé.

2010. okt. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/165 anonim ***** válasza:

a rendes srác aaaaaa:

Hűséges Macho!!!!

2010. okt. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/165 anonim ***** válasza:

vagy inkább így:

aaaaa:

Hűséges Machoooo ;)

minden nő ezt keresi

amelyik nem, az csak elvegetálgat egy másik mellett

2010. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/165 anonim ***** válasza:
..persze létezik macho..fehér mazzaratival..és végtelen bank kártyával..
2010. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/165 anonim ***** válasza:
90%

pénzzel a pasik csak a gyengeségüket kompenzálják (pl sok időt nem töltenek a bnővel)

vagy a nőt megvásárolják (ezzel akarják megtartani, mert mással nem tudják)

a fenti eset kizárólag arra érvényes, ha a pénzes pasi bnője energia vámpír, és önállóan egy nagy nulla.

tehát a pénzes pasik nem mindig machok!sőt!

2010. okt. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!