Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szeretnek jobban a nők, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek jobban a nők, a pénzt, vagy a rendes srácokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 08:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/165 anonim ***** válasza:
22%
Érdekes, én környezetemben a lányok megnézik ki milyen ruhában jár, milyen a haja stb. Ha már valamelyik nem jön be, mert nincs menő ruhára pénz, akkor azzal lekezelően bánnak:/
2010. okt. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/165 anonim ***** válasza:
95%
A felnőtt nők a rendes férfit, a ribik és a buta tinik (tisztelet a kivételnek) a pénzt.
2010. okt. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/165 anonim ***** válasza:
90%

Már nem azért, de gondolom, neked teljesen mindegy, ha egy csaj, kinyúlt, szétmosott ruhákban jár, vagy egy kicsit ad magára...ugyan már...

Nekem is fontos valamelyest, hogy milyen ruhában van, de nem azt nézem, hogy Devergos pulcsi legyen rajta...de azért legyen igényes, meg ne őskori divat szerint öltözködjön...

de hangsúlyozom...nem az a lényeg, hogy a legutolsó divat szerint öltözzön, meg ne a legdrágább cuccokban..., de igen...azért számít az, hogy hogy öltözködik...!

Most úgy őszintén...neked mindegy, hogy egy csaj miben van...kétlem...akkor te is a pénzre hajtasz...?! kb ennyi alapja van a mondandódnak...kedves utolsó...

2010. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/165 anonim ***** válasza:
Bocsi, az előző a 10:47-esnek szólt...^^ :D
2010. okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/165 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos azt kell hogy mondjam,hogy a legtöbb nő azt nézi hogy mennyi pénzed van és hogy mekkora presztizsed van!De nekem szerencsém volt és kifgtam egy rendes,szép lányt,akinek a belső a fontos,de elötte nekem is volt pár ilyen!Én inkább kiverném magamnak,vagy egyedül lennék ha mégegyszer ilyennel hozna össze a sors!Én a szex miatt,meg azért mert jól néz ki,nem fogok helyette is dolgozni,a véleményem ennyi!Az ilyen undoritó féreg nőket,el kellene ásni valahol!Remélem nem bántottam meg senkit,de nekem ez a véleményem az ilyen nőszemélyekről!
2010. okt. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/165 anonim ***** válasza:
57%
Fölösleges ezeken gondolkodni, mert a nőknek nem tudsz eleget tenni. Ha rendes, kedves vagy, egy idő után azt unják meg, ha meg pénzed van szarásig, akkor meg készek a legnagyobb anyagi biztonságban is lelépni az első gitárossal. A nők összességében magukban hordanak egy hibás gént, nevezetesen nem becsületesek. Közben megmagyarázzák ezt mindenféle ürüggyel, de a lényege úgyis az, hogy te jössz ki belőle vesztesen. Ezért én azt mondom, hogy ez nem is az ő hibájuk, hanem a mienk pasiké. Több olyan férfi kellene a világba, akik adott esetben helyre tesszük a fehérnépet. Meggyőződésem, hogy azért csinálják a csajok/ nők a fentieket, mert a lelkük mélyén vágynak arra, hogy valaki meghúzza a kontúrokat. További jó agyalást...de felesleges.
2010. okt. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/165 anonim ***** válasza:
Én legalább nem hajtom el, nem nézem le.
2010. okt. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/165 anonim válasza:
43%
Mind2-t egyszerre:)
2010. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/165 anonim ***** válasza:
31%

ma 18:15


Kur.va anyád utolsó!Menjél el dolgozni!

2010. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/165 anonim ***** válasza:
91%

"a nők"???

Khmmm, nincs ez a kérdés kicsit túl általánosítóan megfogalmazva?


Egyébként több fiú barátomtól is hallottam már, hogy "óóó nemigaz már hogy mindig minden csaj a péznre hajt, jó hogy már apeh igazolást nem kérnek".


Már nem azért, de az egy dolog, hogy ezt a saját nevemben kikérem magamnak (és nem, nem vagyok bányarém, sőt kimondottan jó nőnek szoktak tartani, gőzöm nincs miért, szerintem teljesen átlagos külsőm van), de barátnőm sincs, aki ilyen lenne, vagy akár csak ilyen irányba tendálna.


Ami azt jelenti, drága fiúkák, hogy a rossz halmazban keresgéltek.


Ti magatok első körben magasról tesztek a "belső értékekre", amit annyit emlegettek... talán ott lebeg a szemetek előtt valamelyik playboynyuszi képe, és valami hasonlatosat szeretnétek ti is magatoknak, tudom is én.

Ez teljesen rendben van, pasiból vagytok, de ha ez az _első_ szűrőfeltételetek, akkor ne lepődjetek meg, ha tényleg csak playboynyuszik akadnak a hálótokba. A playboynyuszik meg többségükben tényleg a pénzre hajtanak, ez van.


És ne értsetek félre, nem azt mondom, hogy kezdjetek olyan lányokkal, akiknek a külseje nem hoz lázba, de én a helyetekben - már ha zavarna, hogy "a csajok" a pénzt keresik rajtam - első körben inkább kicsit más szűrőfeltételeket állítanék be.


Persze, persze, a kocsival és a D kosárral ellentétben a "rendes" személyiséget nem lehet egyetlen pillantással kiszúrni bulizás közben, kicsit több energiabefektetést igényel a megtalálása, dehát könyörgöm, aki még ennyire sem veszi a fáradtságot, az mégis mit vár???


+++ még valami, kedves "rendes" fiúk: szerintem sokatok számára nem egyértelmű, de amikor egy fiú _elsősorban_ a melled/segged/ezek összhatása miatt akar veled megismerkedni, az pont olyan érzés, mint amikor egy csaj csak a pénzedre hajt.


Hajrá ;)


25/L

2010. okt. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!