Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szeretnek jobban a nők, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek jobban a nők, a pénzt, vagy a rendes srácokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 08:38
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/165 anonim ***** válasza:
2010. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/165 anonim ***** válasza:
68%

ma 12:43



Azta ku.rva,úgy birom az ilyen kis 19 éves csitrik nagy életbölcsességét!Neked az üzenem kedves leányzó,hogy még van mit tapasztalnod az életben,így 19 évessen meg nem kellene osztogatni a nagy életbölcsességeket,vicc komolyan!:)Amúgy igen is,legtöbb nőnek számítt a pénz,miért nekünk férfiaknak nem?Most csak gondoljunk bele,ha minden férfinak meglenne a lehetősége hogy jól keressen és választhatna hogy a kevesebb fízetést vagy a jobb fízetést válassza a jobb élet reményében,naná hogy a jobb fízetést választaná,ugyanúgy ahogy a nő is a több pénz reményében keres egy lóvés palit!Ez így nincs rendjén,mert ne a pénze alapján ítéljünk meg valakit!De hát ez van!Amúgy vannak rendes lányok is,akik nem a pénzre mennek,úgy hogy nem kellene álltalánosittani!Pl az én párom,volt autom de már nincs,volt motorom,de már az sincs!Mégse hagyott el,ráadásul sokkal rosszabul keresek mind 1-2 éve!Még is itt van mellettem!Ugy hogy nem kell minden lányt egy kalap alá venni!A kérdező meg rossz helyen keresgél ezek szerint!A nagy lóvés példakép,megnézheti magát 10 év múlva,mert amikor komoly kapcsolatra vágyna,nem csak dugásra,akkor majd nem fogja tudni eldönteni hogy most vajon tényleg engem szeret,vagy csak a pénzemért!Nem lennék a kedves új milliomos helyébe,én nekem az a véleményem,hogy az ilyen ember a jellembeli gyengeségeit csak pénzel probálja kompenzálni,vagyis önbizalmat adni magának!

Akkor most én lennék az ellenpélda,én nem vagyok gazdag,soha nem is voltam,a fízetésem most is alig 100ezer forint!Most 28 vagyok,de 17 éves korom óta jópár nőt meghuztam,és nem akármilyeneket,peddig nincs se mercim,se bmv,se házam!De valamiért mégis oda voltak értem a csajok!Még most is,de már 4 éve komoly kapcsolatom van,így be kell érnem a kedves csodaszép barátnőmmel,aki nagy ívbe lekakilja a pénzt,így szeret ahogy vagyok és ez a lényeg!Drukkolok mindenkinek hogy találjon egy ilyen lányt,mert van bizony,csak körül kell nézni!Gondolom én nem leszek senki példaképe,mert nincs mercim,se házam,de nem is baj,én így jól érzem magam!


28/F

2010. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/165 anonim ***** válasza:
93%

Még annyit tennék hozzá,hogy van egy mondás!

NEM MINDEGY HOGY MERCIBE,VAGY JAGUÁRBA SIROK,VAGY BICIKLIN NEVETEK!

2010. okt. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/165 anonim ***** válasza:
92%

Mivel én nem egy pót apát keresek, így K*RVÁRA LESZ@ROM, hogy mennyi a hapsi fizetése:) mivel majd az fog számítani, hogy az ÉN MUNKÁM jól fizető legyen...

Az a nő, aki kitartatja magát, az nem nő...csak egy rib@nc...

Ja és igen...19 évesen tudod, több sütnivalóm van, mint egyik másik "érett" "nőnek"...

2010. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/165 A kérdező kommentje:
Utolso! Igen, most még nem számit neked a pénz, de majd ha 22 évesen meglátod h egy kalap szart ér a diplomád, és a barátnöidnek mindene megvan, akkor majd te is egy pénzes pasit fogsz keresni (akár tudat alatt) Fel kéne már ébredni emberek, és nyitott szemmel járni...
2010. okt. 29. 13:43
 76/165 anonim ***** válasza:
18%

ma 13:34


. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

2010. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/165 anonim ***** válasza:
68%

Nem sok külömbséget látok az álitólagos normális lányok és a qurvák között,állandóan pofáznak..


Szerinted ez a válasz nem hasznos.


A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:20



Mivel ilyen sokba nézed a nőket, meg ennyire "tiszteled" őket...nem is érdemelsz egy normális nőt se...:) Neked is csak a rib@ncok jutnak majd, bár lehet, az sem, mert azok meg a pénzre buknak...na az ilyenek szoktak egyedül maradni...vaaagy keményen dolgozni, hogy prostihoz mehessenek:) szar lehet, neked^^...:D

2010. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/165 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ennek az évnek is mindjárt vége van. Mindenki azt mondja, hogy nem vagyunk öregek, meghogy a huszonéves csajok pont ránk buknak, meg érett férfikor, hát nem ezt tapasztalom. örülök, ha köszönnek. Az elvesztett fiatal éveket én is sajnálom. Tanultam keményen, egyetem meg minden, a többiek végigdugták ezeket az éveket is, és ugyanúgy elvégezték a sulit kevesebb tanulással is. Én meg legfeljebb a diplomámat dughatom fel magamnak.
2010. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/165 anonim ***** válasza:
89%

Jaaj hagyjuk már...a kor nem számít...aki rib@nc, az 15 évesen is az..., aki meg nem az, az később se lesz az...a tartás nem a kor függvénye...

Anyám egyedül nevelt fel engem meg tesómat is...inkább küszködött, de legalább nem "k*rválkodott" a pénzért, nem ment férjhez csak a pénz miatt...

ja és most anyám 43 éves...és most sem a pénzes hapsikat nézi...ENNYIT ERRŐL! xD:D

2010. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/165 anonim ***** válasza:
89%

ma 13:44


Azt hogy kell csinálni?:D

2010. okt. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!