Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szeretnek jobban a nők, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek jobban a nők, a pénzt, vagy a rendes srácokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 08:38
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
 161/165 anonim ***** válasza:
39%

kislány ne légy már ilyen izé...mindjá leharapom a fejed..xd

én irtam neked emailt,és nekem válaszolsz mindig..lol


criss39@freemail.hu nem rémlik?


54%

2010. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/165 anonim ***** válasza:
90%

hát de izé...mindig egymás után két 54%os írt...olyan mintha kettő lennél xD:D

Óóó pedig eskü,nem vagyok szőke xD :D

Barna vagyok...sötét barna xD

2010. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/165 anonim ***** válasza:
89%
FIUK!CSAK SORBA SORBA,EGYENKÉNT,JUT HELY MINDENKINEK! NAGY A SZIVEM SOKAN EL FÉRTEK BENNE!!SŐŐŐT HOZZÁTOK A BARÁTAITOKAT IS!!!
2010. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/165 anonim ***** válasza:
89%

Egy szemét pasival könnyű járni, hiszen könnyű vele szakítani, nem kell attól félni, hogy tönkremegy a kapcsolatban.


Magabiztos és kezdeményez. Ez a két dolog rövidtávon fontosabb egy nő számára, mint a "rendesség", ami csak hosszútávon kerül előtérbe. Egy nő amint meglát, besorol a disznó v. a lúzer kategóriába. A disznóból ki lehet kerülni, és bekerülni a potenciális partnerek körébe (ha bizonyítod, hogy van emberi oldalad is, férfias defektjeid mellett), a lúzerből viszont az életbe nem kerülsz át sehova, max. a lelki szemetesládák (férfi barátok) pöcegödrébe.


Bocsánat minden nőtől, aki zokon vette a fenti sorokat, de én így gondolom.

2010. okt. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/165 anonim válasza:
Hüha...aktualizálnod kéne újra ezt a kérdést!
2014. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!