Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam ezert felpofozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam ezert felpofozott a baratom, jogos?

Figyelt kérdés

Lebuktam, mert a baratom akkor erkezett haza amikor en meg ott voltam a haverommal akivel csokoloztam az eloterben. A baratom az az most mar az exem elkuldte a sracot, de elotte megrangatta es verekedtek is. Utana meg ordibalt velem a baratom mindennek elhordott es amikor bocsantot kertem tole akkor kaptam tole a pofont, de olyan nagyot hogy azt hittem kiesik az allkapcsom.


Soha nem gondoltam volna,hogy kezemet merne emeleni ram. Vagy barki masra. Nagyon nyugod kedves ferfinak ismertem meg. 4 evig jartunk, de igen parszor mar megcsaltam.


Csak arra lennek kivancsi,hogy ferfiak ti is megutottetek volna azt akit szerettettek azert? Ha ilyenen kapjatok? De csak oszinten.


L/22


2017. júl. 25. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 A kérdező kommentje:

Nekem csak annyi lenne most mar roviden ehhez a hozzafuzni valom,hogy megbantam amit tettem, de mar eleg sokszor. Nem azert szakitottam a baratommal, mert mar nem szerettem vagy nem kerek belole ezekutan. Nem erdekes mennyi ido telt el es csak most kaptam eloszor pofont. Akkor is megutott es ki tudja ezutan hanyszor tenne meg. Egy kicsi megbanast sem lattam az arcan mig en szerintem igen, latszott rajtam,hogy szegyellem es bocsanatot is kertem, de meg nem is magyarazhattam el semmit csak ordibalva "kihuzta" belolem a dolgokat. Mielott megpofozott volna. Aztan rangatott, de amikor meglatta,hogy verzett az orrom mar nem bantott. Nem akarok igy vele maradni azota haromszor is talalkoztunk pakolok el tole. De ha meglatom csak az jut eszembe rola,hogy kiabalt velem es megutott. Nagyon agressziv volt. En forditott helyzetben voltam mar engem is egyszer megcsaltak es a szemem elott, de nem utottem meg az exemet. Nem kiabaltam vele csak odebb alltam es mondtam neki,hogy befejeztuk egymassal. Merges voltam nagyon, de mi jogosit fel arra,hogy megussek valakit? Nekem nem lenne ekkora batorsagom,hogy ujjat huzzak egy ferfival. Meg nem akarok tovabb titkokat vagy,hogy bizalmatlan legyen sokaig. Azota kerlel,hogy beszeljunk, lathatoan undorodik magatol nagyon sajnalom ot. Mondtam neki,hogy most mar nincs mit tenni es nem hibaztattam semmiert csak annyit mondtam neki,hogy jobb lesz nekunk igy..kulon. Szerinte nem, erdekes mert azt mondja csak azert adna kettonknek eselyt, mert szeretem ot es ezt most is latja rajtam, meg a megbanast. Neten ez nem fog atjonni idegeneknek meg nem is epp ugy viselkedem tudom. Tenyleg szeretem ot, nem akarok tobb botlast mar eleg volt ebbol tobbet nem akarok pofont es kiabalast. Neki sem akarok fajdalmat okozni, de amikor mondtam neki,hogy hat talan tenyleg jobb ha elkerul engem aztan majd talal valaki mast maganak ugy is gyorsan szerelembe eshet vagy megtetszhet valaki neki. De nem, o velem akarja elorol kezdeni. Talan buntudata van es ezert mondja csak. De irtam neki messengeren,hogy ez miatt ne erezze rosszul magat, nem kell szanalombol vele maradnia vagy mert banja,hogy kezet emelt ram. Tagadja, nem a buntudata miatt akar meg ezekutan is velem maradni. Hat mondjuk ugy hogy volt idom gondolkodni. Ha vele ujbol kezdenem akkor tenyleg nem lepnek mar felre. Nem okoznek tobbet csalodast. De nem tudom,hogy mennyire bizna bennem. A veszekedesunk soran azert nyilvanvalo volt,hogy teljes mertekben sosem bizott bennem es minden mocsoknak elhordott. O nem fog mashogy tekinteni ram. Majd az ido eldonti,hogy lesz mi lesz.


Itt befejeztem a tobbiekkel a kaffogast es kotekedest. Mehet tovabb a vita,hogy mit szabad mit nem es mikor utheti meg a ferfi a not, mi az elfogadhato es ertheto reakcio. A ri***ozas is folytothat, nem latom sok ertelmet, de ok.

2017. júl. 28. 01:17
 72/78 anonim ***** válasza:
Riherongy kur va, en a pasid helyeben le se koptelek volna te okadmany :)
2017. júl. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos, de a haragja érthető volt. Még nem voltam szerencsére ilyen helyzetben, ezért nem is merem kijelenteni egyértelműen, hogy én biztosan nem tettem volna ilyet, annak ellenére, hogy mélyen elítélem az erőszak minden formáját.
2017. júl. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, tudod, hogy bicskanyitogató ez a mentegetőzés, hogy hát csak háromszor meg ez meg az.. Én mélységesen elítélem az erőszak minden formáját, engem ütöttek már meg ököllel, szóval durvábbat kaptam, mint te, és sose bírnék bántani senkit, de még az én zsebemben is nyílt tényleg a bicska, mert hát pont hazaért a párod, és hát lebuktál - ez volt a baj.. Nem is az volt a baj, hogy egy csaló g..ci vagy.. :/
2017. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
100%
Ez így aranyos, hogy jajj, de megbántad... azt bántad meg, hogy lebuktál, megtudta, hogy milyen vagy, meg hogy kaptál egy maflást a pofidra. Ha megbánnád a megcsalásokat, akkor már az első után nem folytattad volna tovább, nem csaltad volna meg még kétszer.
2017. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim válasza:
Szerintem tobbet is erdemeltel volna
2019. júl. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
A gyerek, egy idióta barom. De te is hibáztál. De, attól még meglehet kultúráltan beszélni a dolgokat.
2019. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:

A megcsalás sem szép dolog,de ti még fiatalok vagytok, nem vagytok házasok se....Szóval nem kéne együtt maradnotok.

Neked amiatt, mert hiába nyugodt, azért egy ilyen megrázkódtatás kihozza az állatot az emberből.Ritka aki higgadt tud maradni.


Egyikőtök se viselkedett helyesen, de megérdemelted amúgy...jó nem pártolom az agressziót,de van olyan helyzet,ami nagy önuralmat kíván(na).

2019. okt. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!