Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam ezert felpofozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam ezert felpofozott a baratom, jogos?

Figyelt kérdés

Lebuktam, mert a baratom akkor erkezett haza amikor en meg ott voltam a haverommal akivel csokoloztam az eloterben. A baratom az az most mar az exem elkuldte a sracot, de elotte megrangatta es verekedtek is. Utana meg ordibalt velem a baratom mindennek elhordott es amikor bocsantot kertem tole akkor kaptam tole a pofont, de olyan nagyot hogy azt hittem kiesik az allkapcsom.


Soha nem gondoltam volna,hogy kezemet merne emeleni ram. Vagy barki masra. Nagyon nyugod kedves ferfinak ismertem meg. 4 evig jartunk, de igen parszor mar megcsaltam.


Csak arra lennek kivancsi,hogy ferfiak ti is megutottetek volna azt akit szerettettek azert? Ha ilyenen kapjatok? De csak oszinten.


L/22


2017. júl. 25. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem itt egyedül neked viszket, azért viselkedsz úgy, mint egy kóbor macska. A párod helyében le se sza.talak volna ezek után.
2017. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
69%

Oké,hogy te egy nyomorult vagy, mert többször is megcsaltad, de nyilván volt oka.

Egyet tanulj meg, ha sz@@r egy kapcsolat, lépj ki belőle, és ne félre, mert kitudja milyen "nyugodt" a pasid, ha elborul az agya megpofoz, vagy meg is ver úgy rendesen..

Került el ezeket a szitukat.

Ja, és a kis fiúcskád is egy utolsó nyomorult, hogy meg mer ütni egy nőt ráadásul így.

Remélem érted a lényeget.

2017. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
43%

Ne tápláljátok már, a lelki szegény gondolkodás módját könyörgöm!!

AKkor is kúrj majd félre ha gyerek lesz... majd a csávó jól elveszi és csinálhatod tovább. Ha éretlen vagy egy kapcsolatra vagy nem szereted a másikat,ne menj bele.

Nő vagyok! De gusztustalanul viselkedtél.

+ ha egy nő ver meg/aláz egy férfit,az etikailag rendben van ugye!?

Egy pofont kibír. Talán javít rajta.

2017. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
87%
A fizikai erőszak sosem jogos, de azért úr isten.. Téged se kell félteni...
2017. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
70%
Én csak szénné égettelek volna a neten az ismerőseid előtt, hogy lefotóztalak volna és felrakom. Ennyit megérdemel az, aki nem bír magával.
2017. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 A kérdező kommentje:
Mert aztan lett volna idod lekapni -.- te ny***rult!
2017. júl. 25. 18:18
 37/78 anonim ***** válasza:
37%
Az exed konstatálni próbálta, hogy mennyire súlyos dolgot tettél, de úgy látszik nem fogtad fel...
2017. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
35%
Én is azt vallom, hogy nem szabad nőt verni de megérdemelted. Legalább az exed időben rájött milyen vagy. ;)
2017. júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
74%

Nőként mondom, hogy megérdemelted.


Ez van :)

2017. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
84%

Birom, mikor egy hazsartos ri..banc probalja rosszul feltuntetni a ferfit, hogy tisztazza magat. En nem bantottalak volna, de csakis a buszkesegem miatt, nem miattad.

22f

2017. júl. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!