Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam ezert felpofozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam ezert felpofozott a baratom, jogos?

Figyelt kérdés

Lebuktam, mert a baratom akkor erkezett haza amikor en meg ott voltam a haverommal akivel csokoloztam az eloterben. A baratom az az most mar az exem elkuldte a sracot, de elotte megrangatta es verekedtek is. Utana meg ordibalt velem a baratom mindennek elhordott es amikor bocsantot kertem tole akkor kaptam tole a pofont, de olyan nagyot hogy azt hittem kiesik az allkapcsom.


Soha nem gondoltam volna,hogy kezemet merne emeleni ram. Vagy barki masra. Nagyon nyugod kedves ferfinak ismertem meg. 4 evig jartunk, de igen parszor mar megcsaltam.


Csak arra lennek kivancsi,hogy ferfiak ti is megutottetek volna azt akit szerettettek azert? Ha ilyenen kapjatok? De csak oszinten.


L/22


2017. júl. 25. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
56%
Nem jogos, az erőszak semmire sem megoldás. Megnyugodhatsz, nem volt jogos. DE! Hatalmas nagy ribizli vagy és nem azon kéne filozofálni mi jogos meg mi nem, hanem felnőtt módjára kéne kezelni a kapcsolatokat. Ami nem működik, azt le kell zárni utána azzal enyelegsz akivel csak akarsz és rögtön nem vagy ribizli. Értem ám a logikát? Nem szentfazék dolog, csak normál, erkölcsös embereknél ez így megy. Te azért nem tudsz erről mert nincs erkölcsöd, ha nem látod problémának a megcsalást, akkor a gond nálad van és nem való neked még kapcsolat.
2017. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
64%
Jogos volt. Te kérdezted, mi megmondtuk. És nem viszket a p.nám köszönöm, van párom, aki nem csal meg és én sem őt, mert mi normális és kultúrált emberek vagyunk. Te nem, meg is érdemled, hogy megüssenek. Attól, hogy nő vagy, még megérdemled.
2017. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
55%

Nem, nem jogos. Az erőszak kizárólag önvédelemben jogos.

Vetess látleletet és jelentsd fel.

2017. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
57%

"Te nem, meg is érdemled, hogy megüssenek."


Látszik az értelmi színvonal, hogy milyen sok embernél elfogadott az erőszak, ha ő úgy érzi, hogy a lelkivilágába gázoltak.

Nos, nem jogos, sőt bűncselekmény.

2017. júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
61%
De jogos és nem, nem bűncselekmény. Olvassátok már el könyörgöm, hogy miket írkáltok
2017. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
59%

Lehet, hogy te dobtad és ő visszajönne, de szerencséjére nem engeded.

Figyelj, ha te megcsalogattad akkor mit vársz? Még nekiállsz itt moralizálni?

Az ő tette legalább érthető, egyenes, őszinte volt. A tied meg nem. Ennyike sunyikám.

2017. júl. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
64%
Ha véleményt kérdezel,és a másik leírja azt, Őszintén. Nem szoktak savazni/szitkozódni. Ha nem értesz vele egyet,figyelmen kívül hagyod.
2017. júl. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
28%
Ha beverik az orrodat, hogy verzik? :D Dehogynem, emiatt mar lehet feljeneltest tenni. Ismerosomnek rendorsegi ugye volt abbol, hogy valaki megrangatta az utcan. En feljelentenem, legkozelebb majd atgondolja, mennyire jogos masokat verni.
2017. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
84%
Én erre mondom, hogy kikerested...DE attól, hogy megérdemelnéd, nem ütnélek meg. Voltam hasonló szituban, emeltem a kezem, de aztán mégsem! Férfi ne üssön meg nőt! Én szóban okoztam volna neked olyat, amit sosem felejtenél el.
2017. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
36%

sztem betakartalak volna a másik kezemmel is, csak, hogy érezd, mennyire szerettelek.


rbncriadó...

2017. júl. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!