Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam ezert felpofozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam ezert felpofozott a baratom, jogos?

Figyelt kérdés

Lebuktam, mert a baratom akkor erkezett haza amikor en meg ott voltam a haverommal akivel csokoloztam az eloterben. A baratom az az most mar az exem elkuldte a sracot, de elotte megrangatta es verekedtek is. Utana meg ordibalt velem a baratom mindennek elhordott es amikor bocsantot kertem tole akkor kaptam tole a pofont, de olyan nagyot hogy azt hittem kiesik az allkapcsom.


Soha nem gondoltam volna,hogy kezemet merne emeleni ram. Vagy barki masra. Nagyon nyugod kedves ferfinak ismertem meg. 4 evig jartunk, de igen parszor mar megcsaltam.


Csak arra lennek kivancsi,hogy ferfiak ti is megutottetek volna azt akit szerettettek azert? Ha ilyenen kapjatok? De csak oszinten.


L/22


2017. júl. 25. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
85%
Én nő vagyok, de megérdemled a pofont és pont.
2017. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, hogy nem jogos. De teljesen érthető, te pedig megérdemelted.

Azért ne keverjük már össze, hogy a pasi egy nőverő, agresszív állat, vagy hogy ilyen helyzetben elborul az agya és szájon töröl.

Persze, nem szabad egyik embernek megütni a másikat, nemtől függetlenül. De megcsalni se. Egyszer se, nem hogy többször is.

2017. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
79%
Bár helyesnek nem helyes, de a körülményeket figyelembe véve szerintem jogos és érthető az exed reakciója.
2017. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
81%
Hát én az exed jobban sajnálom mint a véres orrodat már ne haragudj. Hogy lehetsz ennyire gerinctelen? Nevetséges, hogy az egész történetben csak annyit látsz, hogy megpofoztak. A bocsánatkérésedet meg feldughatod, nem a lábára léptél, hanem megcsaltad. Azt bocsánattal nem lehet letudni.
2017. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
76%
jogos és kész!
2017. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 A kérdező kommentje:

Egy rovid ideig voltam egy masik sraccal kapcsolatban, az a szemem elott csalt meg ugyan ugy. De nem pofoztam meg a baratomat pedig nagyon merges voltam. Szerintem az en tettemre nincs mentseg valoban, de az sem mentseg,hogy duhos volt.


Ha valaki meg meg szexel is es ugy kapjak rajta akkor megoli? Ja, ja amugy jogos, mert ilyen helyzetben elborulhat az agya. Jo azert kossz a valaszokat.

2017. júl. 25. 16:56
 17/78 anonim ***** válasza:
16%
Amugy en a helyedben feljelentenem testi sertesert.
2017. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
73%

Nem tartom jogosnak a pofont, mivel senki nem tulajdona senkinek, hogy kezet emelhessen rá, még akkor sem ha együtt járnak és akkor sem ha házasok!


Megcsaltad, ami tény és való, hogy gerinctelen húzás volt, előbb szakítanod kellett volna vele, mielőtt más pasik felé kacsintgatsz!

2017. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 A kérdező kommentje:

Most erre mit mondjak? Szerintem felesleges megemlitenem, de en szakitottam vele, nem o velem. Azota meg bocsanat,bocsanat amiert megutott. Ezert irtam ki a kerdest. Hogy akkor ez most jogos nem jogos ki mit gondol.


De szentfazekoktol kerdeztem..

2017. júl. 25. 17:03
 20/78 anonim ***** válasza:
95%
Atya úr isten...megérettünk a pusztulásra.Menj el ügyvédhez,az majd törvénnyel alátámasztja,hogy jogos-e vagy sem,idióta.... Senki sem érdemli meg,hogy megüssék,az ütés indoka viszont érthető,de ugyanakkor büntethető is.
2017. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!