Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam ezert felpofozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam ezert felpofozott a baratom, jogos?

Figyelt kérdés

Lebuktam, mert a baratom akkor erkezett haza amikor en meg ott voltam a haverommal akivel csokoloztam az eloterben. A baratom az az most mar az exem elkuldte a sracot, de elotte megrangatta es verekedtek is. Utana meg ordibalt velem a baratom mindennek elhordott es amikor bocsantot kertem tole akkor kaptam tole a pofont, de olyan nagyot hogy azt hittem kiesik az allkapcsom.


Soha nem gondoltam volna,hogy kezemet merne emeleni ram. Vagy barki masra. Nagyon nyugod kedves ferfinak ismertem meg. 4 evig jartunk, de igen parszor mar megcsaltam.


Csak arra lennek kivancsi,hogy ferfiak ti is megutottetek volna azt akit szerettettek azert? Ha ilyenen kapjatok? De csak oszinten.


L/22


2017. júl. 25. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
86%

Csak arra lennek kivancsi,hogy ferfiak ti is megutottetek volna azt akit szerettettek azert?


1. és te kérdező, megcsalnád azt, aki hivatalosan a párod, akit elméletileg szeretsz?

igen, többször is!


2. erőszakellenes vagyok, de ebben az esetben nem kár érted, kérdező.

undorító, amit csinálsz.

minek vagy vele együtt, miért nem szakítottál, ha tudtad, h. nem bírsz a pinádnak parancsolni??

2017. júl. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:
19%

Azt értitek, hogy ő nem egy pofont kapott ami ég pár percig, hanem úgy megütötte, hogy vérzett az orra? Képzeljétek már magatok elé, hogy annak mekkorának kellett lennie.

Hagyd ezt a pasit, igen egy pofont talán érdemeltél volna, ekkora szájbavágást azért szerintem nem, ő keres egy olyat aki szereti, te meg remélhetőleg ameddig szeretsz több vasat tartani a tűzben addig senkit.

2017. júl. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
87%

a barátjának meg a szíve vérzik, és lefogadom, hogy az nehezebben gyógyul.


utálom az erőszakot, de ez a kiscsaj meg megérdemelte: átverte, elárulta, kihasználta a párját.


ha valaki arra ér haza, hogy a hűségesnek hitt szerelme egy idegen fickóval smárol, abban az esetben teljesen érthető a reakciója.


nem tudom, ezen a kérdező miért lepődött meg??


azt kapta, amit ebben a szituációban megérdemelt.


nehogy már őt védjétek.


a nők elleni erőszak mellett való kiállás ne legyen egyenlő azzal, hogy a nőnek bármit szabad, hogy nincs határ, és még ebben az esetben is ő az áldozat.


ha ez fordítva történt volna, én nőként ugyanúgy felpofoztam volna a csávómat, ha idegen tyúkkal hetyeg.

2017. júl. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
95%

Én megértem a srácot, és olyan szempontból jó, hogy legalább elgondolkoztál rajta, mert eddig a leírásod alapján kb. úgy voltál vele, hogy "én vagyok a menőmaca, tök mindegy, mit csinálok, nyalják a seggem", és el nem gondolkodtál rajta, hogy milyen gerinctelenség, amit csinálsz.


Én biztos nem ütöttelek volna meg, túl tiszta a kezem, hogy a mocskos képeddel bemocskoljam. Helyette nagyon kreatív és genyó módon szívattalak volna meg később, amikor nem is számítasz rá.

2017. júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 A kérdező kommentje:
#56 hogyan mire celzol gondolsz?
2017. júl. 26. 09:54
 56/78 anonim ***** válasza:
94%
Nem adok tippeket :).
2017. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell tipp csak erdekelt volna hogy a szad nagy csak vagy le is mered irni. -.-
2017. júl. 26. 10:09
 58/78 anonim ***** válasza:
96%
Nem azzal van a gond, hogy nem merem leírni, hanem azzal, hogy ezzel pont egy ilyen semmi zéró p...ának adnék ötleteket későbbiekben.
2017. júl. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 A kérdező kommentje:
Jajaj persze -.-
2017. júl. 26. 10:16
 60/78 anonim ***** válasza:
96%
Te csak most ezzel próbálod menteni magad, hogy te nem is vagy olyan szemét mint az, aki megüt egy nőt. Azt hiszed most nálad van az erkölcsi fölény, ráadásul te szakitottál. Tehát, ő a három megcsalásod ellenére nem szakitott veled, de te egyetlen pofon miatt már szakitasz. Ha annyira agressziv állat lenne, a négy év alatt már nem ez lett volna az első pofonja. Hiszed vagy sem, ezzel csak a srácnak tettél szivességet.
2017. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!