Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam ezert felpofozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam ezert felpofozott a baratom, jogos?

Figyelt kérdés

Lebuktam, mert a baratom akkor erkezett haza amikor en meg ott voltam a haverommal akivel csokoloztam az eloterben. A baratom az az most mar az exem elkuldte a sracot, de elotte megrangatta es verekedtek is. Utana meg ordibalt velem a baratom mindennek elhordott es amikor bocsantot kertem tole akkor kaptam tole a pofont, de olyan nagyot hogy azt hittem kiesik az allkapcsom.


Soha nem gondoltam volna,hogy kezemet merne emeleni ram. Vagy barki masra. Nagyon nyugod kedves ferfinak ismertem meg. 4 evig jartunk, de igen parszor mar megcsaltam.


Csak arra lennek kivancsi,hogy ferfiak ti is megutottetek volna azt akit szerettettek azert? Ha ilyenen kapjatok? De csak oszinten.


L/22


2017. júl. 25. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim válasza:
63%
Ezért nem lehet bízni a csajok nagyon nagy százalékában... 4ev után szetkurelja magát, míg a pasi jóhiszeműen szereti (nem azt mondom h pasi nem csinál semmit ilyet, de eddig engem csaltak én egyszer se...) rgo én tapasztalatom, az hogy kapott egy tacskot az Arcra, hát döntse el mindenki hogy, hogy ez mi nyilván ha tovább megy rugdos, ököllel üt (túlontúl agresszív) akkor ez öt minősíti, de azért a hölgyemény szerintem máskor is felrekurel sztem nem értette a lényeget. Persze fordítsuk ég a szitut... A csaj sose csalja meg, a pasi szeretkezik ahol tud, Kiderul, a csaj adna pofontost??? Hát... Én sztem tutira biztos... Na akkor hol van itt a női egyenjogúság? Jöhetnek a "nőverő, nőutalo"megjegyzesek (hozzateszem sose és nem is fogok kezet emelni csak olvassátok el és kicsit gondolkozzatok....
2017. júl. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 A kérdező kommentje:
Engem csaltak meg a szemem elott, de en nem utottem meg az akkori pasim -.-
2017. júl. 25. 19:40
 43/78 anonim ***** válasza:
60%
Nem is lett volna okod, hisz te is ugyanolyan vagy.
2017. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
55%
Eddig kedves volt, de ettől kinyílt a bicska a zsebében. Nem csodálom. Szerintem jogos volt, főleg hogy nem az első eset. Az, hogy valaki a hétköznapokban nem agresszív, nem jelenti azt, hogy nyugodtan hülyét lehet belőle csinálni.
2017. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
63%

Úgy látszik a muszlim kultúrának és filozófiának mégiscsak sikerül utat találnia kis hazánkba: ha az asszonypajtás valami rosszat tesz, verd úgy képen, hogy a fal adja a másikat, a nép meg elégedetten tapsol..

Gusztustalan dolog megcsalni valakit, de most legalább megtanultad, hogy sosem tudhatod, hogy kiben mekkora állat rejtőzik.

2017. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
24%
De igen,aki nőt megver,az egy agresszív,nőverő állat!!! Bármit tett a nő,nem érdemli meg. Nyugodtan jelentsd fel! A megcsalás nem bűncselekmény,a nő bántalmazása annál inkább!!!!!
2017. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
78%
Azért ne a lányból csináljunk már áldozatot. Nem csak fizikai, lelki bántalmazás is létezik, ami sokkal rosszabb. Ki mit választana? Derüljön ki a párodról, hogy egy gerinctelen, hűtlen féreg, és szakadjon meg egy hosszú kapcsolatod, amibe éveket fektettél? Vagy kapj egy pofont, ami 5 percig fáj? Akkor most ki is járt szarul?
2017. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
67%
Kívánom az ellenzőknek, hogy őket is csalja meg hátuk mögött a párja, utána hőbörögjenek. Aztán lehet, hogy a megcsalás náluk már természetesnek számít. Gratulálok az értékrendetekhez.
2017. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
70%

#48 Nem nőt barbárság verni, hanem embert. Sőt még ez sem teljesen igaz; élőlényt barbárság fizikailag bántani. Most az, hogy a legtöbb ember nem jut el a civilizáltság azon fokára, hogy ezt felismerje, még nem azt jelenti, hogy jogos majmok módjára viselkedni.

De ha lehet egy következtetésem rólad, akkor arra tippelnék, hogy ha nő üt meg férfit, akkor bezzeg sír a szád, hogy ezt bezzeg jó szemmel nézi a társadalom, de ha férfi ütne meg nőt, akkor mindenki kiakad :((((

2017. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
35%
48as vagyok. Ne üssön senki senkit. De akkor is. Ha a férfi nem tudja kordában tartani az indulatait,akkor bármikor máskor képes lesz nőt ütni,ha felidegesítik. :) :S Erről ennyit.
2017. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!