Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam ezert felpofozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam ezert felpofozott a baratom, jogos?

Figyelt kérdés

Lebuktam, mert a baratom akkor erkezett haza amikor en meg ott voltam a haverommal akivel csokoloztam az eloterben. A baratom az az most mar az exem elkuldte a sracot, de elotte megrangatta es verekedtek is. Utana meg ordibalt velem a baratom mindennek elhordott es amikor bocsantot kertem tole akkor kaptam tole a pofont, de olyan nagyot hogy azt hittem kiesik az allkapcsom.


Soha nem gondoltam volna,hogy kezemet merne emeleni ram. Vagy barki masra. Nagyon nyugod kedves ferfinak ismertem meg. 4 evig jartunk, de igen parszor mar megcsaltam.


Csak arra lennek kivancsi,hogy ferfiak ti is megutottetek volna azt akit szerettettek azert? Ha ilyenen kapjatok? De csak oszinten.


L/22


2017. júl. 25. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 A kérdező kommentje:
Nem sajnaltatni akarom magamat amugy, de akkora pofont kaptam tole,hogy az orrom is verzett. Kulonben engem is rangatott de amikor latta,hogy verzik az orrom nem bantott mar csak szoban.
2017. júl. 25. 16:21
 2/78 anonim ***** válasza:
94%
Meg. Azonnal hagyd el,had találjon normálisat. " Nagyon jó ember,szeret. " TE PEDIG: " Hát igen,többször megcsaltam. " - hát fújjj.
2017. júl. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
82%
Örülj, hogy ennyivel megúsztad...
2017. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
71%

Én nem. A pofon, nem teszi nem megtörténté a dolgot. Pasiként is egy nagy parasztnak tartom aki nőt üt.

Ennyi volt, megy mindenki a maga útján.

2017. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
77%
Kemény vagy nagyon.
2017. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
26%
Egyaltalan nem jogos. Nyilvan voltak egyeb jelek is, hogy ennyire ferfiatlan, ezert csaltad meg.
2017. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
17%
Ez egy tapló paraszt. Ha ilyenkor megüt,akkor is megütött volna a múltban,ha valami mással felidegesíted. Agresszív barom. :S Örülj,hogy megszabadultál tőle,jól tetted,hogy megcsaltad! 22/L
2017. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
74%
Én elítélem az erőszakot, és hasonló helyzetben nem verekednék sem a sráccal, sem a barátnőmet nem ütném meg. És ez nemtől független, egy nő se erőszakoskodjon.
2017. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 A kérdező kommentje:
A többszöri megcsalás nem a haverommal tortent. Hanem nalunk vagyis az exem szerint az is megcsalasnak szamit ha valakivel szoros kapcsolatot apolok es szerelmes vagyok. Mar az elso evben megcsaltam, mert szerelmes lettem egy munkatarsamba de nem lett koztunk semmi nem akartam semmi rosszat. Es a baratomat is szerettem. Ez volt az elso amikor megcsaltam, de utana valtozott meg minden, mert nagyon jo volt egy hosszabb ideig a baratommal. Aztan a baratnommel csokoloztunk. Vagyis reszeg volt es en kisertem ot haza es amikor beszelgettunk akkor lekapott. Lesbikus. Ez volt a harmadik..a haverommal.
2017. júl. 25. 16:34
 10/78 anonim ***** válasza:
66%
Agresszív állat. Én arra sem méltattalak volna, hogy kezet emeljek rád. ;) Bár, nő vagyok, de sem az erőszakot, sem a gerinctelenséget nem pártolom.
2017. júl. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!