Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam ezert felpofozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam ezert felpofozott a baratom, jogos?

Figyelt kérdés

Lebuktam, mert a baratom akkor erkezett haza amikor en meg ott voltam a haverommal akivel csokoloztam az eloterben. A baratom az az most mar az exem elkuldte a sracot, de elotte megrangatta es verekedtek is. Utana meg ordibalt velem a baratom mindennek elhordott es amikor bocsantot kertem tole akkor kaptam tole a pofont, de olyan nagyot hogy azt hittem kiesik az allkapcsom.


Soha nem gondoltam volna,hogy kezemet merne emeleni ram. Vagy barki masra. Nagyon nyugod kedves ferfinak ismertem meg. 4 evig jartunk, de igen parszor mar megcsaltam.


Csak arra lennek kivancsi,hogy ferfiak ti is megutottetek volna azt akit szerettettek azert? Ha ilyenen kapjatok? De csak oszinten.


L/22


2017. júl. 25. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
100%
Szia .Nem olvastam el még az összes választ ,de szerintem hirtelen eluralkodott rajta a düh a csalódottság ,nem tudta kontrollban tartani magát,hirtelen felindulásból tette .Ha előtte nem volt agresszív ,ezt csak a mostani helyzet okozta .. Nem mondom ,hogy helyes volt ...hisz az agresszió mikor az ?? De abba belegondoltál már mit érzett ő az adott pillanatban ..egy világ omlott össze biztos .. Ez a kapcsolat bizony nyúnya véget ért ..Azt amit Te müveltél ,nem ragoznám ..vélemény megvan ,erre nincs bocsánat !
2017. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
95%
Azon elgondolkodtál már, hogy akit állitólag szeretsz, miért csalod meg háromszor? Mellesleg ha nem lát meg a "haveroddal", akkor ki tudja hány alkalom lett volna még. Hanyagold még a komoly kapcsolatokat, mert látszik, hogy éretlen és komolytalan vagy.
2017. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
83%
Hallod, ha ez komoly, megcsalás nélkül is ütnélek, mint a répát. Miféle nő vagy te? Hülye p..a vagy, és még büszke is vagy rá. Az ilyen nyomorultak miatt szívtam én évekig a férfiakkal..
2017. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
3%
Aki bármikor is megüt egy nőt,tegyen az bármit,az nem férfi,az egy agresszív állat.A megcsalás nem kifogás. El lehetett volna kerülni az ütést. a Kulturált férfi ilyenkor faképnél hagyja a nőt,és elküldi melegebb éghajlatra. De tudod,sajnos minden férfi egy agresszív dög. :(
2017. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
88%
Ja igen persze minden férfi agresszív állat de a megcsalás meg nem gerinctelenség pfff hadjuk már ezen nem lenne mit megbeszélni
2017. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
6%
Aki megüt egy nőt az agresszív,ennyi.
2017. júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
90%
Aki meg megcsal egy férfit ribi ennyi
2017. júl. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
91%
Nem ütnék meg senkit, de megértem az exed. Rossz lehet rájönni,hogy éveket áldozott egy ringyóra. A leírásod alapján pedig buta és gyerekes vagy.
2017. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Ez jobb lett volna ugye? :D tök érdekes, hogy ott meg tanácsolják, hogy inkább a pofon mint ez :D

2017. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
100%

A másik vetülete pedig ennek az egész problémahalmaznak az a szörnyű tény, hogy Te a barátod tettével akarod Őt bűnösebbnek minősíteni ebben a történetben.

És egyik válasz utalt erre, hogy ha a női-férfi szerepeket felcserélnénk a sztoriban, akkor nem lenne itt a válaszok közt bűncselekményről hadoválás, és "férfiverés". Én abszolút hiszek az egyenjogúságban és egyenrangúságban, de akkor az Tényleg legyen, ne nő/férfi uralom... Ne húzzunk egyik nem oldalára sem.

Ettől függetlenül én is úgy gondolom, hogy az erőszak nem megoldásra semmire, kivéve az önvédelemre(legyünk reálisak).

De!

Képzeld el lelki szemeid előtt azt, hogy amikor Ő belépett a szobába és meglátott titeket, kapott két nyílvesszőt a szívébe. Ehhez képest mi az a pofon? Még ha megered az orrod is... Az legalább pozitív hozama, hogy azért talán nyomot hagyott benned, talán nem vagy még menthetetlen.

Egyébként anno férfiként kaptam pofont egy csajtól tíz rendőr előtt, (úgy, hogy csak sétáltunk egymás mellett a csajjal aztán valami hülyeségen irracionálisan behisztizett) a rendőrök meg kiröhögtek. Nem mintha kértem volna a segítségüket, de mi lett volna fordítva?

Abszolút a nőverés ellen vagyok, de mivel a leírtak alapján 4évig semmi jele nem volt részéről az agressziónak, ő biztosan egy alapból jámbor ember, de mivel nem tudom hanyadszorra törted össze a szívét, ez kitört belőle, amit teljes mértékben megtudok érteni. Ezekután még vissza is akart szerezni, megbánta tettét, mégis te dobod ki és még magadat akarod itt piedesztálra emelni előttünk. Na ez az amitől hányok.


Üdvözlettel,

Anonymus

2017. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!