Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Összejöttem egy házas férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy házas férfival, lehet ennek jövője?

Figyelt kérdés

Tipikusan unalmas, kihűlt házassága van. Szerelem nincs, szeretet sem nagyon. Viszont van egy szép kamasz gyerekük. Kb. fél éve találkozgatunk, egyre többször emlegeti, hogy nem akar hazamenni, nem tud itt hagyni, maradni szeretne. Most úgy érzem, nem tudom vállalni azt a felelősséget, hogy miattam hagyja ott a családját. Szeretem őt, egyre gyakrabban fáj a szívem, ha nincs velem, de egyre az zakatol a fejemben, hogy ott van a 16 éves fia, mit tenne vele egy válás vagy ha "csak" kiderülne az apja kapcsolata? Nincsenek illúzióim, egyszer minden kiderül és abban sem vagyok biztos, hogy a felesége nem sejt valamit... Ahhoz túl gyakran találkozunk.

Van ennek így bármi értelme? Maradjak benne, kiélvezve a szép perceket vagy támogassam az erősödő szakítási szándékát? Voltatok ilyen helyzetben? Mi lett a vége?


Én 36 éves vagyok, ő 41.



2020. dec. 26. 14:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
92%
Hát igencsak.meglepődnék, ha a gyerekeim apja egy ilyen szánalmas numerára fanyalodna rá. El tudom képzelni azt a pasit is, aki megcsinálgat néha.
2020. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
94%

Honnan ismered ilyen jól az asszonyt?

Ezt csak neked kamuzza hogy megb..aszhasson.😁

2020. dec. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
94%
Itt ebben a storyban,te vagy a legszánalmasabb!Nem fogsz kelleni normálisnak,több okból sem.Az ilyenekből lesznek a megkeseredett vénlànyok!!!
2020. dec. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
91%
Milyen az a carol fejű?
2020. dec. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
94%

Azért az vicces, mikor a 36 éves nő öregezi a 42 évest. Egy korosztály vagytok, ne képzeld magad fiatal ropogós friss húsnak, azok a nálad 10-20 évvel fiatalabbak, te az ilyen kalandorok szemében ugyanúgy vénlány vagy már.

Jövője lehet, el tudtok kúrogatni egy darabig, de komolyabbat egy ilyen férfival nem lehet tervezni. Ha neked belefér 36 éves létedre egy ilyen titkos kapcsolat, akkor hajrá. Én a helyedben már inkább tartós kapcsolatot keresnék, mert nem sokáig lesznek már vevők rád a férfiak, kb utolsó pillanat hogy valami normálisat sikerüljön találni.

2020. dec. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
93%
Ha csinos és jól szituált nőként neked ez az a szint ahol úgy erzed mozognod kell, gondolkodj el az életeden mert valamit rosszul csinálsz. Csak azért mert nem lehet gyereket, nem kellene kapcarongyként tekintened magadra.
2020. dec. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
96%

Ez annyira tipikus...

Neki nem lehet gyereke. Erre elkezd mindenkit oltogatni meg leszólni, aki anya lett, és egyetlen öröme az életben, hogy ha sikerül szétvernie egy családot. Nem kell hozzá nagy szakembernek lenni, hogy egyértelmű legyen az összefüggés, mi ennek a pszichológiai háttere, miért pont a kérdezőből lesz szerető.

Egészséges lelkületű nő egészséges párkapcsolatot keres, és eszébe sincs belemászni valaki házasságába.

2020. dec. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
95%
Azért a kérdező stílusa elég sokat elárul, ahogy az anyukákról nyilatkozik... idegbeteg cseppet. Nem minden anyuka bálna... és ha valaki mégis az, nem jelenti, hogy megérdemli ezt a stílust. 🤷‍♀️
2020. dec. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
95%

Azért a férfiak többsége akar gyereket nyilván nem fognak leállni komoly kapcsolatra egy olyan nővel aki nem tudja megadni nekik ezt.

Ezért pont arra használják amire jó, üríteni kötelezettségek nélkül.

Itt viszont még kapóra is jön, hogy nyugodtan elmehet benne úgysem lesz baj.

Szórakozni jó de az életét családban gyerekekkel képzeli el.


Persze akad kivétel is akik tényleg nem akarnak gyereket nem tudom miért nem őket keresi ahelyett, hogy ribiset játszik.

2020. dec. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim válasza:
29%
Szerintem maradj benne és várd meg, hogy a pasi - mindenféle rábeszélések nélkül - eldöntse, hogy mit akar. Ha tényleg olyan rossz a házassága mint mondja és szeret téged úgyis lépni fog.
2020. dec. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!