Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Összejöttem egy házas férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy házas férfival, lehet ennek jövője?

Figyelt kérdés

Tipikusan unalmas, kihűlt házassága van. Szerelem nincs, szeretet sem nagyon. Viszont van egy szép kamasz gyerekük. Kb. fél éve találkozgatunk, egyre többször emlegeti, hogy nem akar hazamenni, nem tud itt hagyni, maradni szeretne. Most úgy érzem, nem tudom vállalni azt a felelősséget, hogy miattam hagyja ott a családját. Szeretem őt, egyre gyakrabban fáj a szívem, ha nincs velem, de egyre az zakatol a fejemben, hogy ott van a 16 éves fia, mit tenne vele egy válás vagy ha "csak" kiderülne az apja kapcsolata? Nincsenek illúzióim, egyszer minden kiderül és abban sem vagyok biztos, hogy a felesége nem sejt valamit... Ahhoz túl gyakran találkozunk.

Van ennek így bármi értelme? Maradjak benne, kiélvezve a szép perceket vagy támogassam az erősödő szakítási szándékát? Voltatok ilyen helyzetben? Mi lett a vége?


Én 36 éves vagyok, ő 41.



2020. dec. 26. 14:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
94%
Itt valaki úgyis sérül a végén. A statisztikák alapján te fogsz...
2020. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
75%
Gerinctelen féreg vagy, bár sejtem nem hát meg.
2020. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 A kérdező kommentje:
Valaki sérülni fog, de ha szakítok az érzelmeim ellenére, akkor is.
2020. dec. 26. 14:13
 4/75 A kérdező kommentje:
2, nyilván megerőszakoltam, ugye?
2020. dec. 26. 14:14
 5/75 anonim ***** válasza:
79%
Nyílván nem veszel részt egy ártatlan feleség átverésében és egy kamasz fiú szüleinek széttiprásában.
2020. dec. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna nagy litániát írni a házasságáról, mert nem az a téma. A feleség annyira nem ártatlan (hűvös, igénytelen, törtető jégcsap). A gyerek az, ebbe nem tudok belekötni. Van olyan, hogy szerelem.
2020. dec. 26. 14:20
 7/75 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy Isten, hogy te ítéld meg és hajtás végre mit a feleség érdemel. Van olyan, hogy gerinc, tartás erkölcs. Az a szerencse, hogy a hozzád hasonló szennyek mindig megkapják amit érdemelnek. Nem véletlen kúrsz egy házas csalfa férfival 36 éves létedre.
2020. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 Ollókezű Edward ***** válasza:
85%
"Tipikusan unalmas, kihűlt házassága van. Szerelem nincs, szeretet sem nagyon." Ezt ő mondja neked, vagy te is ott ülsz velük minden nap a kanapén, és látod a saját szemeddel? Mert tudod, minden megcsaló ezt hazudja. Mégis mit mondjon? Hogy szereti a feleségét, neked meg a sejhajod kell? Kac-kac-kukac. Ha annyira szeretne téged, már folyamatban lenne a válás, erről ennyit. A feleség pedig lehet, hogy tudja, hogy csak ki kell várni, és úgyis le leszel építve előbb-utóbb.
2020. dec. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 A kérdező kommentje:

Nem akartam a feleséggel foglalkozni. Ha annyira fontos lenne a házassága, nyilván tenne érte, adna magára, kényeztetné a férjét. De nem teszi. Ez is egy üzenet.

Mi a baj azzal, hogy 36 éves vagyok? Még mindig nem 42, mint anyuka :D Egyébként nem lehet gyerekem, nem is szerettem volna soha, miért ne ismerkednék?

2020. dec. 26. 14:25
 10/75 Ollókezű Edward ***** válasza:
92%
Te is leszel 42, hacsak nem halsz meg előbb, ne haragudj. A korod nem erény. A mi családunkban a léhűtő, semmirekellő rokonom a vele egyidős, 30 éves feleségét csalta 60 éves nénivel. Semmit nem számít. A házasság pedig egy kétoldalú dolog. A félrekettyintésetek még mindig őt minősíti a leginkább, meg persze téged. Minden normális ember a már meglévő kapcsolatot próbálná helyrehozni, de neki inkább a p!n@d kell. Nem baj, ebből úgis csak vesztesen jöhetsz ki. Ha feleség leszel, akkor azért, mert ki tudja, kivel fog téged is csalni, ha te is 42 éves leszel, ha nem, akkor pedig örökké másodhegedűs maradsz a családja mellett.
2020. dec. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!