Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Összejöttem egy házas férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy házas férfival, lehet ennek jövője?

Figyelt kérdés

Tipikusan unalmas, kihűlt házassága van. Szerelem nincs, szeretet sem nagyon. Viszont van egy szép kamasz gyerekük. Kb. fél éve találkozgatunk, egyre többször emlegeti, hogy nem akar hazamenni, nem tud itt hagyni, maradni szeretne. Most úgy érzem, nem tudom vállalni azt a felelősséget, hogy miattam hagyja ott a családját. Szeretem őt, egyre gyakrabban fáj a szívem, ha nincs velem, de egyre az zakatol a fejemben, hogy ott van a 16 éves fia, mit tenne vele egy válás vagy ha "csak" kiderülne az apja kapcsolata? Nincsenek illúzióim, egyszer minden kiderül és abban sem vagyok biztos, hogy a felesége nem sejt valamit... Ahhoz túl gyakran találkozunk.

Van ennek így bármi értelme? Maradjak benne, kiélvezve a szép perceket vagy támogassam az erősödő szakítási szándékát? Voltatok ilyen helyzetben? Mi lett a vége?


Én 36 éves vagyok, ő 41.



2020. dec. 26. 14:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
88%
Jövője mindennek van, csak az a nem mindegy, hogy milyen. Te is leszel 40 feletti, aztán majd jön egy 36 éves, aki ugyanúgy fog vélekedni rólad, ahogyan te most a feleségről, mert a jellemtelen pasas ezt adagolja be neki is, hogy felmentse magát a tette alól.
2020. dec. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
87%

Te meg nem hallottál még erkölcsről?


Amúgy nem tudom mit vered itt magad a korod miatt te is öregnek számítasz már, fiatal férfi miért nem kezd veled csak apucik? :D

Ja mert nyilván egy 26 éves fiatalka jobb mint egy 36 éves riherongy. :D

2020. dec. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
98%
tudod az a házasság, ahol a nő lelakott, kövér, carol fejű stb, ahogy te nevezted, ott sokszor a férfi mocskosságai miatt zabál és nem ad magára a nő. Igen, ahogy hallod, az ilyen férfi nem felemel, pont hogy lehúzza a nőt, amit látsz rajta már csak a következmény. Te milyen jogon hasonlítod magad össze vele hogy olyan öreg és ronda, bezzeg te önálló, sikeres szexi ? Te még semmit se adtál a világnak, ő legalább szült az emberiségnek egy másik tagot vállalva hogy a teste szét lesz cseszve a szüléstől meg a szoptatástól, de 45-50 fele neked is kezd majd leesni az arcod ahogy neki is, a krémek, botox nem segít majd semmit. remélem megnyered magadnak ezt a tahót, hátha téged is lehúz, a feleség meg majd megkapja a kellő felszabadulást és összeszedi magát.
2020. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 Fke ***** válasza:
88%

Jézusom kérdező te egy féreg vagy. De szerencsére így boldogok lehettek a szarnál is büdösebb hímring(y)óddal!


Remélem majd megcsal és ott hagy téged is.

2020. dec. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
84%
A kedves kérdező azt hiszi ő az egyetlen és legjobb “nő” a világon, hahahaha :D
2020. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
87%
Ott élsz velük? Ott fekszel köztük az ágyukban, hogy ennyire tudod mi történik? :) Ugyanazzal a rossz dumával vagy megetetve mint az összes többi a fajtádból. "Nincs köztünk semmi/külön alszunk/egymáshoz sem szólunk/csak a gyerek miatt élünk együtt/csak a hitel miatt élünk együtt/csak a kutya miatt.. stb stb. Te meg szépen elhiszed, mert állandóan azt mondja amit hallani akarsz. Közben esténként keféli az asszonyt, reggel puszival válnak el és esze ágában sincs elhagyni, soha. Legalábbis miattad biztos, hogy nem.
2020. dec. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
87%
Hagyjátok már, 36 évesen szexkapvsolatról hadovál, gondolom eddig másra se kellet. Most megtud fogni egy elhasznált, kapuzárási pánikban szenvedő apukát és örül, mint majom a farkának.
2020. dec. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
77%

Annyira ismerős a stílus! 🤔

Szenteste még a válásra akartad rávenni, és nem volt szex.

Vagy azt egy másik házas férfiról írtad ki?

2020. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
2020. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
93%

"Ti csak szaporodjatok nyugodtan, férjetek ugyanis nem sokáig lesz, legalább vigasztaljon a gyerek :D"


Ez a riherongy itt veri a nyálát és észre sem akarja venni, hogy használják és kihasználják.

Lenézi a feleséget, azt hiszi, ha már párszor megd.ta az a féreg, akkor ő a jó nő, ő a befutó. Mégis az ilyenek mint ez a rongy, egyedül végzik. A feleségnek legalább van gyereke és van valamije, amije ennek a rongynak sem nevezhető valakinek nincs. Méltósága, becsülete.


Ezeket a fogalmakat a 36 éves lik nem is tudja mit jelent. Egyedül a teste van neki, ami el fog hervadni egyszer, mert senki sem halhatatlan.

2020. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!