Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Összejöttem egy házas férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy házas férfival, lehet ennek jövője?

Figyelt kérdés

Tipikusan unalmas, kihűlt házassága van. Szerelem nincs, szeretet sem nagyon. Viszont van egy szép kamasz gyerekük. Kb. fél éve találkozgatunk, egyre többször emlegeti, hogy nem akar hazamenni, nem tud itt hagyni, maradni szeretne. Most úgy érzem, nem tudom vállalni azt a felelősséget, hogy miattam hagyja ott a családját. Szeretem őt, egyre gyakrabban fáj a szívem, ha nincs velem, de egyre az zakatol a fejemben, hogy ott van a 16 éves fia, mit tenne vele egy válás vagy ha "csak" kiderülne az apja kapcsolata? Nincsenek illúzióim, egyszer minden kiderül és abban sem vagyok biztos, hogy a felesége nem sejt valamit... Ahhoz túl gyakran találkozunk.

Van ennek így bármi értelme? Maradjak benne, kiélvezve a szép perceket vagy támogassam az erősödő szakítási szándékát? Voltatok ilyen helyzetben? Mi lett a vége?


Én 36 éves vagyok, ő 41.



2020. dec. 26. 14:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
88%
36 évesen ennyi eszed van, tudod a normális nőknek ilyenkor már nem csak a szexen jár az eszük meg azon hogyan tudnak foglalt férfiakat kielégíteni hanem saját családjuk van de te nyilván alkalmatlan vagy még komoly kapcsolatra is téged csak megvásárolni lehet ajándékokkal akkor szétteszed a lábad ...
2020. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
87%
A szánalom valahogy mindig pofátlansággal társul. Másképp nem volna képes fennmaradni.
2020. dec. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
84%

Az a vicces az egészben, hogy itt előadja ő milyen jó stb közbe meg a pasi biztos kibeszéli milyen egy kis k.va. :D :D

36 évesen mint egy naiv kislány komolyan. :D

2020. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 A kérdező kommentje:

19, ha visszaolvasnál, látnád, hogy nem én hoztam szóba. Nekem az egészséges testiség teljesen természetes. Csak egyes zsírpopójú anyukák vannak itt ezen annyira kiborulva :D


Anyuka nem akar szexelni évek óta, kapaszkodj meg: a keresztanyámnak ő maga mesélt erről. Ő meg mit sem tudva nekem. Én nem kérdezem a férjét ilyesmiről, szeretőként semmi közöm hozzá. Ha látnátok, eszetekbe sem jutna, hogy ő egy NŐ. Ő leadta, feladta, megunta, nem tudom. Ő egy puhány "asszony" lett. Hozzáteszem, ha szexelnének, engem az sem érdekelne. Hiszen ha olyan jó lenne a nemi életük, apuka nem máshol kopogtatna.


Az utolsó mondatod téged minősít, nem engem. Ti csak szaporodjatok nyugodtan, férjetek ugyanis nem sokáig lesz, legalább vigasztaljon a gyerek :D

2020. dec. 26. 14:52
 25/75 A kérdező kommentje:
23, ez az a szint, amit én a helyedben nem vállalnék :D Érvelni nem tudsz, az már 100 :DDDD Nem gondoltam, hogy itt ennyi buta, beszélgetésre és érvelésre (logika vö.) képtelen ember van :)
2020. dec. 26. 14:53
 26/75 anonim ***** válasza:
88%
Minek kell érvelni? :D Ha több ilyen pasival is voltál már akkor nem esik le, hogy még mindig te vagy egyedül? :D Nyilván azóta is érted dobok a pasik szíve meg a farka is. :'D
2020. dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
87%
Folyton az anyukát nyomod kit érdeked de komolyan? Neked valami komplexusod lehet, hogy jobbnak akarod magad érezni nála.
2020. dec. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 A kérdező kommentje:

26, figyu, hol olvastál arról, hogy ők raktak ki engem? Komolyan, ti itt már hallucináltok is? Nektek az elképzelhetetlen, hogy egy nő használjon egy férfit? Hogy lehettek ilyen alávetettek? Nyilván nem 10-20 házas férfival volt dolgom, de néhánnyal igen és elég sokan voltak, akik kezdeményeztek nálam a hülye szövegeikkel, de lekoptattam őket.


28, én az elején leírtam, hogy nem érdekel a felesége meg a sorsa sem. A saját döntései nyomán alakult az élete, semmi közöm hozzá. Ha visszaolvasnál, látnád hogy éppen a válaszolók emlegetik, arra reagálok. Bocs, de nem vagyunk egy szint sem külsőben, sem képzettségben, sem önállóságban és hát a férje tekintetében sem. Egy csomó nővel szemben alul maradok rengeteg dologban, na ő nem ilyen és ezt pontosan magának köszönheti.

2020. dec. 26. 15:00
 29/75 anonim ***** válasza:
84%

Ja, hogy most már te vagy aki kihasználja a férfiakat 😂😂


Szerintem nagyon magányos lehetsz, hogy kamukérdésekkel ütöd el az időd itt a gyakprin karacsonykor... Mondjuk nem lehet csodálkozni rajra az írasod alapján normális pasi a közeledbe se megy.

2020. dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 A kérdező kommentje:

A szex nem kihasználás. Legalábbis nekem nem az. Nem hallottál olyanról, hogy szexkapcsolat? Ez kb. azt jelenti, hogy mindkét fél "használja" a másikat. Nagyon alacsony színvonalon vagytok, erre nem számítottam. De legalább tisztult a kép a fejemben arról, hogy az apucik miért unják halálra magukat a kis házibálnáik mellett 🤣 Így sokkal átélhetőbb, ezt legalább köszönöm.


Hölgyek, egyetek még egy szelet bejglit nyugodtan :D Csak aztán ne csodálkozzatok.


Köszönöm azoknak, akik megpróbáltak értelmes tanácsot adni! XOXO

2020. dec. 26. 15:10
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!