Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Összejöttem egy házas férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy házas férfival, lehet ennek jövője?

Figyelt kérdés

Tipikusan unalmas, kihűlt házassága van. Szerelem nincs, szeretet sem nagyon. Viszont van egy szép kamasz gyerekük. Kb. fél éve találkozgatunk, egyre többször emlegeti, hogy nem akar hazamenni, nem tud itt hagyni, maradni szeretne. Most úgy érzem, nem tudom vállalni azt a felelősséget, hogy miattam hagyja ott a családját. Szeretem őt, egyre gyakrabban fáj a szívem, ha nincs velem, de egyre az zakatol a fejemben, hogy ott van a 16 éves fia, mit tenne vele egy válás vagy ha "csak" kiderülne az apja kapcsolata? Nincsenek illúzióim, egyszer minden kiderül és abban sem vagyok biztos, hogy a felesége nem sejt valamit... Ahhoz túl gyakran találkozunk.

Van ennek így bármi értelme? Maradjak benne, kiélvezve a szép perceket vagy támogassam az erősödő szakítási szándékát? Voltatok ilyen helyzetben? Mi lett a vége?


Én 36 éves vagyok, ő 41.



2020. dec. 26. 14:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
91%
Egyet tanulj meg: ilyen mesét, amíg el ne vált egy percig se kajálj be. Dunát lehetne rekeszteni ezekkel a sztorikkal, ahol naivan várták, hogy a másik váljon azt mentek az évek. Itt csak te fogsz szívni.
2020. dec. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 A kérdező kommentje:

10, igen, de akkor már a felesége az 50-et fogja karcolni :) A kor nem erény, de nem is negatívum. Éppen az egyik okoska hozta szóba: „Nem véletlen kúrsz egy házas csalfa férfival 36 éves létedre."


Nekem nincs a korommal bajom, adok magamra, sportolok, szexisen öltözködöm, ápolt vagyok. Amit lehet, megteszek. Akkor mi a gond? Bocs de én 42 évesen sem akarok úgy kinézni mint anyuka, olyan igazi Carol fejjel és telexart búvárruha testtel. A saját döntése, hogy így néz ki, nem az anyagiak miatt van.


Kérdezted, hogy biztos-e, hogy rossz a házasságuk. Nem ma jöttem a 6:20-assal és nem ő az első házas férfi, akivel dolgom van. Pontosan tudom mi jár a fejükben és ismerem a sablondumáikat is. Viszont csalási-baráti-ismerősi szinten elérnek a csápjaim a közelükbe és nagyon közelről tudom, hogy hogyan élnek. Nem rosszul, csak nincsenek érzelmek. Ez is saját döntés.


Ha meg leszek csalva, vállalom a következményeket és nyilván igyekszem majd levonni a konzekvenciákat. Illetve megnézni, hogy én mit szúrhattam el. Kettőn áll a vásár ugyanis.

2020. dec. 26. 14:36
 13/75 A kérdező kommentje:
Én nem várom, hogy váljon el nem is mondtam neki, nem is ösztönzöm! Szóba sem került. Egyszerűen csak látom rajta a változást.
2020. dec. 26. 14:37
 14/75 Ollókezű Edward ***** válasza:
85%
Ó, azt nem tudtam, hogy habituális K vagy, bocs. Más szinten vagyunk, neked a likad a legfőbb erényed, így már értem. Gondolom gyereket sem akarsz, meg megállapodni sem. Csak nehogy a halálos ágyadon megbánd.
2020. dec. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
81%

Ez mind szép és jó te vagy a tökéletes a feleseg a tökéletlen de mégis neked csak a testedet használja és a feleségét tartja többre mert vele van.


Mi még itt a kérdés? Ha te egy kicsit is számítanál neki már rég veled lenne de neked csak a testedet használaj.... De úgy látom ahogy írtad nem az első eseted házas férfival te kifejezetten élvezed a lotyó szerepet.

2020. dec. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
88%
Hát téged sem az eszedért tartanak, nem véletlen nincs normális párkapcsolatod, hanem csak egy másodp!na vagy.
2020. dec. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 A kérdező kommentje:

Jaj, hagyjuk már ezt, mert csak nevetségessé teszed magad :D Igen, vannak nők, akik szeretik a te megfogalmazásodban "likukat", sőt, szeretik használni is. Ha a kedves anyuka kicsit nagyobb figyelmet szentel a saját "likjának", talán ez a helyzet sem alakul ki.


Nem a kérdéshez tartozik, de van karrierem, egzisztenciám, hobbim, olyan életem, amire vágytam. Nem lehet, hogy ez is vonzó egy férfinak? Hogy a nő izgalmas, önálló? Én nem szégyellem, hogy van "likam" és igen, aktív is :) Szégyellje az, akinek nem :D Saját döntés.


Mint korábban írtam, nem lehet gyerekem és nem is szerettem volna soha. Megtisztelnél, ha legalább úgy kötözködnél, hogy előbb olvasol, utána írsz 🤣

2020. dec. 26. 14:44
 18/75 A kérdező kommentje:
15, ennyi erővel én meg mondhatnám, hogy engem tart többre, hiszen elhalmoz ajándékokkal, nekem jut a minőségi idő, anyukának meg a büdös zoknik mosása. Leírom újra: én nem noszogatom, hogy váljon el és eszembe sem jutna ebbe az irányba terelni. Ő magától megy ebbe az irányba. Imádja a jó szexet, az izgalmas estéket, a kirándulásainkat. Józan ésszel belegondolva ezt otthon is megkaphatná. Akkor miért is keresi máshol?
2020. dec. 26. 14:47
 19/75 anonim ***** válasza:
86%

Akkor használd a lyukadat egészségedre, de mit híreszteled? :D


És honnan tudod, hogy az anyuka mennyi figyelmet szentel a saját lyukának?

Mert mások ezt mondják, mert a férje ezt mondja? Ugyan már neked ezt mondja a szemedbe a hátad mögött a haverjainak meg elmondja milyen kis k.va vagy és te még élvezed is, hogy az vagy. :D


Gratulálok ja és még szerencse, hogy nem lehet gyereked mert te inkább ne szaporodj nem tudnál anya módjára viselkedni ahogy látszik is.

2020. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
84%
Még annyit fűznék hozzá, hogy lehet most röhögsz a feleségeken, hogy te vagy a jó, csini és nagybetűs “Nő” a hapsiknak, ők meg “öreg” anyukák. Csak tudod aranyom egyszer te is megöregszel majd, aztán a kutyának se kellesz már, mondván a friss hús kell nekik és majd otthon simogatod egyedül a macskádat és a világ sz@rik rád.
2020. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!