Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért "kapják fel a vizet"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "kapják fel a vizet" egyből a nők, amint szóba kerül a házassági szerződés kérdése?

Figyelt kérdés
A legtöbb nő teljesen ellene van, kikel magából ha szóba kerül (akár mással kapcsolatban is), el nem tudná képzelni hogy ő így bele menjen egy házasságba. Pedig ha nincs házassági szerződés, azt is egy szerződésnek lehet tekinteni, igaz az többnyire a nőknek kedvez.

2017. szept. 11. 08:24
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így sosem mondanám ki, hogy nem te leszel az utolsó, de azt igen, hogy arra is fel akarok készülni, ha nem működik tovább.

Amúgy meglepődnétek, mennyi ilyen van. Tudok olyan párt, ahol nem csak külön kassza, de külön lakrész, külön hűtőszekrény is van. Sokan nem várják el egymástól a monogámiát sem.

Változik a világ, nem feltétele ma már a családalapításnak a házasság, de még az összeköltözés sem. Tudom azért fura ez sok nőnek mert ők biztonságra vágynak. Ez érthető is.

Nekem alap az is, ha külön váltunk akkor is szeretnék része lenni a gyerekem életének, nem csak hétvégi apuka. Ez a nőnek is jobb mert így marad ideje saját magára, ismerkedni.

2017. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
77%

"Az a a nő aki nem megy bele, az nyerészkedni akar és még abban él, hogy a férfi dolga a nőt eltartani."

Örülök, mikor mások jobban tudják nálam, hogy mit miért akarok.

Nő vagyok, nem mennék bele a házassági szerződésbe, és várom a kifejtést, hogy mit akarok a páromon nyerészkedni, ha többet keresek mint ő. :D

Felőlem mindenki annyit kotlik a saját pénzén amennyit akar, meg olyan papírt ír, amilyet akar, de ezektől a megmondóemberektől, akik kijelentik, hogy márpedig MINDENKI más ezt meg azt gondolja, ki tud nyílni a bicska a zsebemben....

Miért nem lehet hagyni, hogy mások eldöntsék saját maguknak, hogy ők mit miért akarnak, vagy nem akarnak? :) Várom a választ!

2017. szept. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
66%

A nők biztonságra vágynak...

Igen, de sajna addig, amíg a nő terhes ès ő szül, addig bizony kiszolgáltatott helyzetben van. Munkaadónak ès ezek szerint a fèrjènek is legyen kiszolgáltatva! Ezt a helyzetet semmilyen szerződèssel nem lehet igazságosan kompenzálni, csak a vagyonközössèggel!

2017. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
49%

Nekem lànyom apja akadt ki ,hogy hàzasàgi szerzôdést akarok. Neki kilogott a valaga ,nekem meg ott volt a lakàs ,kocsi.

Ott is hagytam.

N25

2017. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
47%

Na es en miert lettem lepontozva? Nem tetszik a pasiknak ,hogy egy nô is felépîtette az életét és vâllàs eseten nem osztozik?

Vicc

2017. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
Szerintem Neked van igazad utolsó. Nőként felépítettél valamit, mi az, hogy nem ment bele a szerződésbe? Én is ott hagytam volna. Nem bízhattál volna benne soha. Ha Téged akart volna és nem a vagyonod , szó nélkül aláírta volna, sőt saját maga ajánlotta volna fel a szerződést.
2017. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
Házassági szerződés nélkül is tiéd lett volna a ház meg a kocsi.........
2017. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést még nem törölték? Senki nem vette még észre, hogy nem a férfiakat, hanem a nőket hozza kellemetlen helyzetbe?


Okos férfi nem akar házassági szerződést. Még olyant sem, hogy nős. Akinek van némi sütnivalója az nem nősül meg.

2017. szept. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!