Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért "kapják fel a vizet"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "kapják fel a vizet" egyből a nők, amint szóba kerül a házassági szerződés kérdése?

Figyelt kérdés
A legtöbb nő teljesen ellene van, kikel magából ha szóba kerül (akár mással kapcsolatban is), el nem tudná képzelni hogy ő így bele menjen egy házasságba. Pedig ha nincs házassági szerződés, azt is egy szerződésnek lehet tekinteni, igaz az többnyire a nőknek kedvez.

2017. szept. 11. 08:24
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
95%

"Én nő vagyok, és simán írnék házassági szerződést. Mindenki viheti válás után, ami előtte az övé volt, a közös vagyon feleződik. Pont és passz."

Ehhez nem kell szerződés, a PTK pont így szabályozza ezt.

Nálunk pont ezért nincs sok értelme az ilyen szerződéseknek, csak sokan azt hiszik, Amerikában vannak. Nevetséges.

2017. szept. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
38%

Igazad van. Azt kihagytam, hogy amit házasság alatt szereznek a felet, DE nem közösen, az elméletben rögtön feleződne, a szerződés viszont kitér rá, hogy azé, aki vitte.


Értsd: Én kapok egy 3 milliós prémiumot, az szerződés nélkül közös lenne. Szerződéssel csak az enyém. Erre gondoltam.


Nem mintha nekem ezen gondolkodni kéne, az ajándékutalvány, amit én kapok prémiumnak, nyugodtan feleződhet :D :D

2017. szept. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
79%
Na meg valaki multkor kifejtette itt, hogy a magyar ferfiak altalaban a 120 ezres nettocskajukra verik a melluket, hogy hazassagi szerzodes!!4!! Nehogy az asszonye legyen a 20 ezres mikro esetleg valaskor, amit pedig ok vettek!! Szoval nevetseges. Vannak penzes ismeroseink es ok nem ilyen fillerbaszoak, ha meghazasodnak azt komoly szandekkal teszik, gyerekeket akarnak es stb, naluk nincs szerzodes. Az esetek tobbsegeben ezek a csorok jonnek elo az otlettel, akik feltik a kis zsebpenzuket.
2017. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
24%
Hat utolso akkor Donald Trum is csoro
2017. szept. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
69%
24# Na ne mondd mar, hogy az a nyomorek barmiben is pelda lenne :D Nyilvan belole egybol kinezi az ember, hogy az egvilagon semmit nem akar a noinek adni, egy csepp szeretet nincs benne a felesege irant. Szoval errol ennyit. Ha egy mutogatnivalo disztargykent tekintesz a felesegedre, akkor hajra, irjatok szerzodest. Mar ha talalsz olyan ostobat, aki belemegy.
2017. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
71%

#24


Figyelmedbe ajánlanám ezt a mondatot:


"...a magyar ferfiak altalaban a 120 ezres nettocskajukra verik a melluket..."

2017. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:

Lerágott csont ez a kèrdès!

Minden hèten jön új(?) versenyző, aki nem èrti, hogy amit a törvèny szabályoz, nem kell külön okiratba is foglalni!


Itt a kis barátod:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..

2017. szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem, Trump az első válásakor mit fizetett Ivana-nak: egyszeri 14 millió dollár, évi 350 ezer asszonytartás, évi 300 ezer gyerektartás, egy "kúria" (mansion, az nem csak egy ház) Greenwich-ben és egy lakás a Trump Plaza-ban.
2017. szept. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
100%

"És nem kell feltétlenül abból kiindulni, hogy a szerződéssel a nőt ki akarnák semmizni, legfeljebb csak annyit juttatnának neki, amennyit megérdemel, nem pedig a férfi által előteremtett vagyon felét, mert azt többnyire nem érdemli meg. Mi ebben a rossz?"


Az a rossz benne cicuka, hogy ha gyerrk van, akit nyilván a fèrj is akart, akkor ez borul. Ug, anis mutass nekem egy olyan fèrfit, aki elő tudja teremteni ugyanazt az összeget gyerek nèlkül, mint gyerekkel, akivel ő marad a születès után!

A nő kiesik a munkából a közös gyermekük miatt a fèrfi meg nem! Ezt ne akarjuk már úgy feltűntetni, hogy akkor az asszony csak a pi.csáját meresztgette otthon! Az egy egèszen màs eset!

2017. szept. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
64%

Mert úgy értelmetlen a házasság. Azzal házasodok, akiben bízok, nem kötök már előre kiskapukat válás esetére.

Inkább olyannal kéne házasodni, akit már ismer annyira az ember, hogy nem fordul ki magából és nem megy át állatba, ha a kapcsolat tönkremegy.

Mondjuk én nem kapom fel a vizet, csak leírom a véleményem, közben tökéletesen nyugodt vagyok :D

(Ja, és többet keresek a páromnál, mégse féltem tőle a sz**os pénzem... Mielőtt megkapnám, hogy én akarom őt lehúzni...)

2017. szept. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!