Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért "kapják fel a vizet"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "kapják fel a vizet" egyből a nők, amint szóba kerül a házassági szerződés kérdése?

Figyelt kérdés
A legtöbb nő teljesen ellene van, kikel magából ha szóba kerül (akár mással kapcsolatban is), el nem tudná képzelni hogy ő így bele menjen egy házasságba. Pedig ha nincs házassági szerződés, azt is egy szerződésnek lehet tekinteni, igaz az többnyire a nőknek kedvez.

2017. szept. 11. 08:24
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
19%

Na vajon miért?

Ez kb ugyan olyan témakör, mint a "Nem a férjemtől van a gyerek, de nem tudja".

Családi kapcsolatok témakörben ezért a fejedet veszik, ha kérdezni mersz.

Na vajon miért?

2017. szept. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
22%

Szerinted?

....nem véletlenül akadnak ki.....!!!

Szerintem már te is tudod..

2017. szept. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
71%

Kezdődik. Volt már ezerszer. Kora reggeli szidjuk együtt a nőket, mert ellopják a nem létező pénzecskénket.


Fogadjunk, még nőd sincs, nem hogy hozzád menne valaki.

2017. szept. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
70%
Kiábrándító. A házasság az nekem még mindig azt jelenti, hogy maximálisan felvállalom a másikat, egymáshoz tartozunk és az életem is képes vagyok mellette leélni. Ez nem üzlet és ha elém tolnál egy papírt ahol a kis vagyonkád véded előlem, akkor ott nem lenne esküvő. Nem is feltételezem, hogy te is kiforgatnál engem, akkor sértő hogy te felételeznéd rólam. Érted ám a problémát?!
2017. szept. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
83%
Mert a házassági szerződést azok kötnek akik nem bíznak a másikban. Arra tervezel hogy elváltok. Hol a bizalom? Te azt hiszed hogy mindenkinek csak a pénzed kell? Ha igen, vedd ezt tudomásul és ne nősülj meg soha. Nincs házasság, nincs szerződés, nincs probléma!
2017. szept. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ezt én sem értem. Szerintem jó dolog a szerződés, még lehet jobban jár vele a nő is. /ismerősnél pl olyan van benne, hogy válás esetén a férj egyik lakásat megkapná a feleség. ez szerződés nélkül nem járna, közösen vett ingatlan pedig nincs/.
2017. szept. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy bármennyire is idealistán közelítjük meg a házasságot, bármennyire is megbízunk a másikban, a történelem feketén-fehéren bebizonyította, hogy az egykori "szerelmesek" egy része simán és szívfájdalom nélkül kifosztják egymást egy válás során, és sajnos azt nem tudhatod előre, hogy a te válastottad ebbe a kategóriába tartozik-e vagy sem. Ezt csak az idő és a körülmények derítik ki. És nem kell feltétlenül abból kiindulni, hogy a szerződéssel a nőt ki akarnák semmizni, legfeljebb csak annyit juttatnának neki, amennyit megérdemel, nem pedig a férfi által előteremtett vagyon felét, mert azt többnyire nem érdemli meg. Mi ebben a rossz?
2017. szept. 11. 08:50
 8/68 anonim ***** válasza:
72%
Így mégis hogy akarsz gyereket vállalni? Ha mér előre arra számítasz, hogy elváltok?
2017. szept. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
85%
A férfi által előteremtett vagyon a férfi különvagyona, hiszen a házasság előtt szerezte. Ha pedig valaki elvesz feleségül egy olyan nőt, aki évek óta nem dolgozik, akkor mire számít? Ha meg a nő is dolgozik, akkor a szerzett vagyon közös, hiszen a nő is beleadja a részét. De ha ennyire aggódsz, akkor csak olyan nővel állj össze, aki hozzád hasonlóan havi 800 ezret keres. Vagy ne vedd el feleségül, és akkor nincs probléma. Senki nem kényszerít házasságra.
2017. szept. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
83%

Eloszor is, honnan veszed, hogy a ferj teremti elo a vagyont? Majd otthon maradsz szepen te gyesen es a beteg gyerekekkel, hogy a nejed epithesse a karrierjet.


Bar ezeket a csodas kwrdeseket olyanok szoktak feltenni, akiknek baratnojuk sincs, nemhogy vagyonuk es jo keresetuk.

2017. szept. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!