Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lakast vasarol a ferjem. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakast vasarol a ferjem. Az rendjen van, ha en csak 5% tulajdonjogot kaptam?

Figyelt kérdés

Nem mintha erre hajtanek,de meglepodtem a szazalek lattan. En a torlesztoreszletbe nem szallok majd bele,mert GYES-es vagyok,a ferjem allja. Allitolag ezert lesz csak 5% tulajdonjogom,amirol a ferjem dontott.

Ez igy teljesen normalis,vagy hogyan szokott ez eloszlani hazastarsak kozott?

Valamint..Ha nekem van allando lakcimem,ami edesanyam neven van,igy ha elvalnank (Isten ovjon),akkor nekem itelnek meg a gyerekeket(2 gyerek). Viszont ha most o vesz egy lakast,ami szinte csak az ove es barmikor kitehet,de a gyerekeket szeretne maganal tudna,akkor megtehetne azt,hogy elveszi tolem oket? Ha az o lakasa nagyobb,jobbak a korulmenyek?

Nem szemetseg,hogy felveszi utanunk a szocpolt,de csak 5% tulajdonjogot szeretne nekem?

Koszonom elore is a valaszokat!


2016. nov. 29. 13:37
 81/97 anonim ***** válasza:
100%
# 77: Még a bolognai rendszer előtt szereztem a diplomámat (két szakon, de nem számolom kettőnek). A második (folyamatban lévő) az MsC, más szak, mint az eddigiek.
2016. nov. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 anonim ***** válasza:
91%

engem is meglep, hogy itt gyiken mindenki pénzéhes, felszínes nőkkel találkozik csak, és szintén sokan írják, hogy hány diplomájuk van, milyen jó diplomájuk van (mint pl te), és lazán kicsengetnek egy házra valót blablabla. felhozod a téged ért sértéseket, személyeskedést, aztán ugyanezt teszed...

mert az, hogy a nő, aki a férfi gyerekét neveli otthon, mossa a szaros alsónadrágját, főzi neki a vacsorát minden nap, ezzel ellehetetlenítve a saját munkáját, saját karrierjét, és még ki is akarja zárni a férje MINDENBŐL, hogy SEMMILYE se legyen, az hiszti kategória, igaz?

azt nem értem, hogy ezen az oldalon számon kérik a nőkön, ha nem akarnak gyereket, de most úgy őszintén, ilyen embereknek mégis ki akarna szülni? hogy éri ez meg egy nőnek is, amikor ennyire semmibe van véve?

2016. nov. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 anonim ***** válasza:
13%

"és szintén sokan írják, hogy hány diplomájuk van, milyen jó diplomájuk van (mint pl te), és lazán kicsengetnek egy házra valót blablabla. felhozod a téged ért sértéseket, személyeskedést, aztán ugyanezt teszed..."


Állati érdekes az is, hogy ti konkrétan nem veszitek észre magatokat. Hallottál már az ok okazati összefüggésekről? Elkezdsz személyeskedni, aztán amikor felhivják rá a figyelmed, nyekeregsz, hogy hiszen te is azt csináltad éppen most, meg veritek a nyálatok a nagy eszetekre, meg a félkamu (kisebb részben valódi) okleveletekre, aztán ha valaki (férfi) "szégyenlősen" megjegyzi, hogy előfordult már vele is olyan hogy elment egy egyetem mellett, akkor "mit menőzöl a dipóiddal kisapám" Ugye. Nyilván ez sem tipikus pihentagyú női logika.

Gyereket vállalni kicsit sem azért kell, mert "megéri" . Halkan jegyzem meg, hogy tedd már fel magadnak azt az egyszerű kérdést, hogy hol éri meg a férfinek gyereket csinálni teszem azt neked, amikor ezzel dupla terhet rak a saját vállára. Pattoghatsz itt össze vissza, de épp mert kiesel a munkából, azt a férfinak kell REAL TIME pótolni. ÁÁÁ de ez nem elég, verjük le duplán a hapsiról, sőt triplán, még számoljuk is úgy, mintha ő lenne az, aki kedvező helyzetben van, hiszen hajj de jó, 3 vagy x évig (amíg a nő anyukásat, meg háztartásbeliset játszik) ő DOLGOZHAT hogy immár ne csak egy (mert ugye amíg te is melóztál, könnyü volt megoldani a különkasszát) hanem konkrétan 3 ember helyett izzadjon vért.mert ugye a munka az nem is stresszes, kisujjból jön. Aztán 50x évesen meg pusztuljon el infarktusban. Mindezt persze sarjuk le, mer' a vagyonfelezés, meg a vagyon méginkább elosztása,na az kell a nőnek, hiszen a nő ha nem szült volna, akkor 3 év alatt tuti vezérgazgató lenne már valahol az bscs építőmérnöki, vagy rosseb tudja milyen oklevelével. Házassági szerződés? Micsodaaaa?! Akkor nem is szeretsz te suttyó! Akkor hirtelen szeretetelvű lesz a házasság a nő számára ugye. De a vagyonfelézés az meg kell, mert hát "hol érné meg"...

Nevetséges, komolyan

2016. nov. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 anonim ***** válasza:
Lassan elnézést kell kérjek, hogy 220-at kereső proliként is még jelen merek lenni. Nem is tudom miért nem ugrunk ki a férjemmel a tizedikről, össze vissza szégyellve magunkat,értelmiségiek tapsviharában, hisz ő is csak egy proli...
2016. nov. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 A kérdező kommentje:

Azoknak akik kivancsiak a vegkimenetlre: Nem irtam ala a szerzodest ( bar lehet,hogy valashoz fog vezetni a dontesem,de most deruljon ki inkabb,aminek ki kell es nex ido mulva hitellel bonyolitva).

Koszonom szepen mindenkinek a velemenyet!

2016. nov. 30. 12:28
 86/97 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert és kitartást a továbbiakhoz!
2016. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 anonim ***** válasza:
0%

" bar lehet,hogy valashoz fog vezetni a dontesem"


Sose aggódj, mindenneek viheted minimum a felét, elég genyó ügyvéddel meg all-in.

2016. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/97 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted. Az, hogy váláshoz vezet-e attól IS függ, hogy ezt hogy tálaltad.
2016. nov. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim ***** válasza:
86%

"Állati érdekes az is, hogy ti konkrétan nem veszitek észre magatokat. Hallottál már az ok okazati összefüggésekről? Elkezdsz személyeskedni, aztán amikor felhivják rá a figyelmed, nyekeregsz, hogy hiszen te is azt csináltad éppen most, meg veritek a nyálatok a nagy eszetekre, meg a félkamu (kisebb részben valódi) okleveletekre, aztán ha valaki (férfi) "szégyenlősen" megjegyzi, hogy előfordult már vele is olyan hogy elment egy egyetem mellett, akkor "mit menőzöl a dipóiddal kisapám" Ugye. Nyilván ez sem tipikus pihentagyú női logika. "

lol. a 82. volt az egyetlen részben neked címzett válaszom. :D én nem személyeskedtem veled abban a válaszban, csak tettem egy megfigyelést, amit korábban te is, csak a nőkre vonatkozóan. tehát nem gondolom, hogy bármit észre kéne vennem magamon, illetve nem is kezdeményeztem személyeskedést és nem is áll szándékomban reagálni a tiédre.


"Gyereket vállalni kicsit sem azért kell, mert "megéri" ."

nem azért kell vállalni, mert megéri. de nyilván számításba kell venned, hogy el bírod-e tartani, van-e pénzed rá, mi lesz ha nem dolgozol, mi lesz ha a férjed elhagy és visz mindent, mert az övé minden, te meg nélkülözhetsz életed végéig, mert a férjed még a gyerektartást se fizeti majd, mert nehogy már kaját vegyél magadnak belőle, biztos nem a gyerekre költöd majd.


" Halkan jegyzem meg, hogy tedd már fel magadnak azt az egyszerű kérdést, hogy hol éri meg a férfinek gyereket csinálni teszem azt neked, amikor ezzel dupla terhet rak a saját vállára. "

amikor anyám terhes volt, apámnak nem kellett többet dolgoznia, nem kellett vállalnia 5 másik részidős állást, így is eléldegéltek egy kisbabával is, mégha nem is luxus körülmények között.

ha annyira csóró valaki, hogy csak ilyen extrém szar módon tudja felnevelni a gyerekét, az ne vállaljon gyereket, vagy ne panaszkodjon amiatt, hogy nehéz neki.

viszont ha nem minimálbérből kell lakást bérelni/fizetni, kaját venni, eltartani három embert, akkor ne találd már ki, hogy halálra dolgozza magát a férj.

jelen esetben pedig nagyon úgy tűnik, hogy megéri a férjnek, mert lesz lakása, van jó munkája, a feleség és a gyerek miatt is kap pénzt, otthoni csicskája is van, a gyerekét is neveli valaki, és ha elválik mindene meglesz.

Egyébként nem csak a férjnek stresszes, hogy mi lesz ha elveszíti a munkáját, vagy hogy fognak boldogulni ha ez vagy az történik.


"verjük le duplán a hapsiról, sőt triplán, még számoljuk is úgy, mintha ő lenne az, aki kedvező helyzetben van, hiszen hajj de jó, 3 vagy x évig (amíg a nő anyukásat, meg háztartásbeliset játszik) ő DOLGOZHAT hogy immár ne csak egy (mert ugye amíg te is melóztál, könnyü volt megoldani a különkasszát) hanem konkrétan 3 ember helyett izzadjon vért."

akinek nehezére esik 3 évig gondoskodni a családjáról, az ne vállaljon gyereket.

a feleség sem biztos, hogy anyukásat és háztartásbelit akar játszani, de valakinek csak gondoskodni kell a gyerekről. amikor már bölcsődébe vagy óvodába lehet vinni a gyereket, akkor a nő is ugyanúgy dolgozni fog nagy valószínűséggel. magyarországon nem az a divat, hogy a feleség otthon marad. ettől kezdve ő is ugyanúgy beszáll a lakás fizetésébe és a többi költségbe. tehát 3 évig dolgozol te egyedül, és ezért minden téged illet, mert csak a pénz számít? a feleség meg elkezdhet gyűjteni, amikor már dolgozik, hogy ha elválnak legyen pénze hova menni. szép család. :D


"Mindezt persze sarjuk le, mer' a vagyonfelezés, meg a vagyon méginkább elosztása,na az kell a nőnek, hiszen a nő ha nem szült volna, akkor 3 év alatt tuti vezérgazgató lenne már valahol az bscs építőmérnöki, vagy rosseb tudja milyen oklevelével."

nem értem ezt mi értelme volt írni. nem arról volt szó, hogy vezérigazgató lett volna ennyi idő alatt a nő. arról volt szó, hogy a nő kiesik a munkából, nincs keresete, nincs megtakarítása, nincs ingatlana, nincs semmije azért, mert gyereket szült. ellenkező esetben lenne neki, az mindegy, hogy csak annyi hogy meg tud élni, vagy vezérigazgató.


"Házassági szerződés? Micsodaaaa?! Akkor nem is szeretsz te suttyó! Akkor hirtelen szeretetelvű lesz a házasság a nő számára ugye. De a vagyonfelézés az meg kell, mert hát "hol érné meg"... "

házassági szerződésről én nem mondtam semmit. nyilván ha már van vagyonod amikor összeházasodsz, akkor írj. de itt már összeházasodtak, közös életük van, közösen próbálnak boldogulni az életben, elérni dolgokat, amit a férj csak magának akar. hihetetlen önző hozzáállás.

2016. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 anonim ***** válasza:
0%

Kislány, full baromságokat írtál, komolyan...az az igazság, hogy akartam rá reagálni, de úgy dönttem, felesleges erőfeszítés, ha oylanok hangzanak el, hogy a férfinak megéri gyereket csinálni, mert akkor lesz háza...pfpfpfpf...illetve, ha csóró, ne is vállaljon gyereket...

siralmas. Nyomjátok csak habzó szájjal a férfigyűlölő, végletekekig ostoba hülyeségeket, beszéljetek rá még pár kérdésfeltevőt arra, hogy váljon el, és vagy zsarolja csak nyugodtan a saját gyerkével a férjét a pénz miatt stb. Igazán jellemes.

2016. dec. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!