Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lakast vasarol a ferjem. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakast vasarol a ferjem. Az rendjen van, ha en csak 5% tulajdonjogot kaptam?

Figyelt kérdés

Nem mintha erre hajtanek,de meglepodtem a szazalek lattan. En a torlesztoreszletbe nem szallok majd bele,mert GYES-es vagyok,a ferjem allja. Allitolag ezert lesz csak 5% tulajdonjogom,amirol a ferjem dontott.

Ez igy teljesen normalis,vagy hogyan szokott ez eloszlani hazastarsak kozott?

Valamint..Ha nekem van allando lakcimem,ami edesanyam neven van,igy ha elvalnank (Isten ovjon),akkor nekem itelnek meg a gyerekeket(2 gyerek). Viszont ha most o vesz egy lakast,ami szinte csak az ove es barmikor kitehet,de a gyerekeket szeretne maganal tudna,akkor megtehetne azt,hogy elveszi tolem oket? Ha az o lakasa nagyobb,jobbak a korulmenyek?

Nem szemetseg,hogy felveszi utanunk a szocpolt,de csak 5% tulajdonjogot szeretne nekem?

Koszonom elore is a valaszokat!


2016. nov. 29. 13:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:
100%

44 es vagyok.

Kedves utolsó.

Nekem nincs diplomam. Nem is érdekelt soha a tanulas.

Mint írtam nem függök senkitöl,plane nem pasitol. Van parom,jol megvagyunk.

Én egyedül tartom el magam és a lanyom. Dolgozok(jo stresszes munkam van),megcsinalom a haztartas. Nevelew a lanyom,foglalkozok a kutyammal,sportolok,2melék alasom van. Annyi a segitség h anyamék szombat 8kor elviszik a lanyom vasarnap délutan kb 7ig.

Szombat 9töl 14ig egy bisztroba dolgozom,vasarnap 14töl 18ig kutyakat kébzek.

Elég streszes életem van,sok a dolgom. Lam mégse rinyalok.

Te viszont igen,hogy milyen gechik a nök meg milyen igazsagtalan az élet. Szánalmas.

És nem,nem éri meg gyereket szülni fölleg olyan pasinak mint a kérdezö férje vagy mint Te.



Kérdező,nagyon jol tetted hogy'nem irtad ala. Ha valni akar ak Isten aldja.

2016. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 anonim ***** válasza:
94%

"oylanok hangzanak el, hogy a férfinak megéri gyereket csinálni, mert akkor lesz háza...pfpfpfpf..."

"jelen esetben pedig nagyon úgy tűnik, hogy megéri a férjnek, mert lesz lakása, van jó munkája, a feleség és a gyerek miatt is kap pénzt, otthoni csicskája is van, a gyerekét is neveli valaki, és ha elválik mindene meglesz. "

az előbbi amit te írtál, utóbbi amit én. olvasd el még egyszer kisfiú, mert nem sikerült megérteni. nem általánosságban volt szó a férfiakról, hanem erről az esetről, elvégre erről szólt a kérdés. szerinted miért nem éri meg a férjnek ez? megkapja a gyereket, amire nyilván vágyott, ha bevállalták. egy-két év és közös háztartásból kifizetik a lakását plusz a közös dolgokat, ha pedig elválnak neki lesz lakása, gyereke, állása, minden.

egyébként össze-vissza beszélsz. egyszer azt írod, hogy milyen nehéz a férfinek, hogy a feleség helyett kell dolgoznia, mennyire stresszes, megterhelő. aztán azt írod, hogy a nők mennyire szarok, sose lesz olyan jó, sokat kereső munkájuk, mint a férfiaknak, nem lesz olyan rohadt jó diplomájuk mint neked blablabla. tehát akkor most mit állítasz? most a férfiak a jól keresők, akiket kihasználnak a nők, elveszik a pénzét, házát, vagy a csórók, akiknek nehezükre esik gondoskodni a feleségről és a gyerekről egy-két évig? ha utóbbi, akkor miért nem az a logikus, hogy ne legyen gyereked ha nem bírod eltartani? az, hogy akkor lesz háza ha van gyereke el se hangzott.


"illetve, ha csóró, ne is vállaljon gyereket... "

szerinted mi értelme van nagyon csórón gyereket vállalni? miből eteted, ruháztatod, iskoláztatod, vagy adsz neki arra hogy ne csak létfenntartó dolgokat kapjon meg, hanem esetleg elmenjen moziba barátokkal, kirándulásra stb. ha csak eszik, alszik, szarik, dolgozik, az biztosan egy álom lesz neki, teljes és boldog élet. arról nem is beszélve, hogy ugye az ilyen iskolázatlan emberek viszik előre a világot...


"Nyomjátok csak habzó szájjal a férfigyűlölő, végletekekig ostoba hülyeségeket"

senki sem gyűlöli a férfiakat. te vagy az egyetlen gyűlölködő. de elmagyarázhatod, hogy szerinted miért gyűlölet az, ha nem akarok ott állni a nagy semmivel, egy gyerekkel a nyakamon, amikor se munkám, se lakhelyem, és ki tudja felvesznek-e egyedülálló anyaként több év kihagyással...


"beszéljetek rá még pár kérdésfeltevőt arra, hogy váljon el, és vagy zsarolja csak nyugodtan a saját gyerkével a férjét a pénz miatt stb. Igazán jellemes."

itt csak a hozzád hasonló arrogáns, mindeközben ostoba férfiak írták, hogy használja csak ki, mert a nők úgyis ezt csinálják, még az övé is lehet minden blablabla.

illetve nekem ne címezz olyanokat, amikhez semmi közöm. nem bujtottam fel senkit zsarolásra.


nem kell válaszolnod, úgyis okosabbnak gondolod magad, aki nem ereszkedik le erre a szintre, tehát nyugodt szívvel meghagyhatod nekem az utolsó szót. :) ideböföghetsz esetleg valami lesajnálást, mint lol, gratulálsz a jellememhez vagy hasonlóan meggyőző érvet. ;)

2016. dec. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 anonim ***** válasza:
0%

91. Nem nagyon emlékszem már miket irtam ide, és nem néztem vissza, de ennek ellenére abban biztos vagyok, hogy én tuti biztosan nem rinyáltam itt. Mivel rohadtul nem is rólam volt szó. Sőt, felhívnám a figyelmed arra, hogy rólad sem, épp ezért nem értem mi célt szolgált hogy ideirtad a te viselt dolgaid. Persze világos, hogy ugy gondoltad, fényezed egy kicsit magad, miközben belerúgsz valami vadidegen hapsiba, mert csak. Gondolom úgy érzed, neked ez jár, vagy nemtudom....Hát legyen ugy, nekem nyolc.

92.

Elolvastam amit irtál, nem fogok mindenre reagálni, csak amire emlékszem (a feére se egyébként)

Komoly probléma az, hogy a nők jellemzően úgy tekintenek a férfiakra, mint azokra az emberekre, akiknek kötelező teljesíteni, és mindez még kiváltság is. Ugy adjátok el pl azt, hogy amig ti gyesen vagytok, és a férfi rajta kivül minimum 2 másik emberért felelős, mintha ez ajándék lenne, sőt, el is irigylitek, hiszen ő DOLGOZHAT. ti szegények, meg otthon kell olyan alja munkákkal foglalkozni, mint a gyereknevelés. Már irtam, hogy még ez sem elég, mert az "elszámoláskor" ezt a 3 évet NEKTEK számolják el jogszabály szerint. Érted miről pofázok?

Azt továbbra sem értem, miért lesz lakása a férfinek, ha ygereket csinál. Megveszi a gyesből? Vagy mi a tököm? És van itt egy súlyosabb kérdés is. Milyen jogon hivatkoznak a nők rendszeresen és kizárólagosan úgy arra a pénzre, amit valójában a ygerek kap az államtól, hogy az ŐVÉ olvastam olyan kijelentést, hogy a szocpolt a nő a magáénak érzi.Érted... Nem ugy hivatkozik rá, hogy a család jogosult a szocpolra, hanem ő, és a gyereke. (egyébként éppen ennyi a lakásvásárláshoz adott állami támogatás, mert a többit nyilvánvalóan fel

10ből 10 alkalommal a nők a gyerekre hivatkozva zsarolják ki MAGUKNAK a pénzt, a vagyonrészt stb(mint ahogy a kédező is azért volt oylan bátor, hogy nem írta alá a szerződést, mert nyilván az apa többször is meggondolja, hogy kockáztassa e a gyerekével való kapcsolatot. A nő egyébként miből gondolja, hogy hozzá kerül a gyerek ha válásra kerül a sor? Hm? Persze hozzá fog, mert ez a joggyakorlat, de ettől függetlenül lehetne másképp is. Szomorúnak tartom, hogy rendre mégsincs másképp.

Tulajdonképpen az a helyzet, hogy csak ismételni tudom magam, korábban már leírtam, hogy mi a helyzet, és mi a probléma ezekkel a dolgokkal, és kicsit sem érzem úgy, hogy megcáfolta volna bárki.

Ja a csóró hapsinak ne legyen gyereke...Egy minimálbérből, és a gyerek után járó adókedvezményből, cspből gyesből egyebekből kényelmesen fel lehet nevelni egy gyereket. Ja hogy vagyon nem lesz, meg megtakaritás, amit el lehetne osztani ha arról van szó...hát jah, az már ciki. ilyen pasi nem is kell. Sőt, az iylennek minek gyerek. Hát persze.

Na mindegy.

2016. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 anonim ***** válasza:
100%

"A nő egyébként miből gondolja, hogy hozzá kerül a gyerek ha válásra kerül a sor? Hm? Persze hozzá fog, mert ez a joggyakorlat, de ettől függetlenül lehetne másképp is. Szomorúnak tartom, hogy rendre mégsincs másképp."

Elarulom neked hogy azért se kerûl a gyerek az apahoz,mert a 75% bese adja a keresetet a gyerekelhelyezés miatt. Hidd el ugyan annyi esélye lenne a gyerekre sok férfinak mint az anyanak. Csak ugye ez a kényelmessebb. Persze ezeknek az apaknak kifogasuk mindig van.

Nem egy olyan férfit ismerek akinél elhelyezték a gyereket. Aztan anyuka levan szolva,apuka meg az Isten mert nala helyezték el a gyereket. Forditva persze rendben van.

Aki nem akar majd felezni,az ne hazasodjon. Teljesen mindeggy ki mit gondol igazsagtalannak,ez a törvény. Amikor hazasodnak a felek mind2 tisztaba van avval hogy mivel jar,mint ahogy avval is hogy egy gyerek milyen felelösség.

2016. dec. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim ***** válasza:
100%

""A nő egyébként miből gondolja, hogy hozzá kerül a gyerek ha válásra kerül a sor? Hm? Persze hozzá fog, mert ez a joggyakorlat, de ettől függetlenül lehetne másképp is. Szomorúnak tartom, hogy rendre mégsincs másképp."


A legtöbb apa nem is szeretné, ugyanis akkor lemondhat a haverokkal való éjjeli piáléásról, minkahelyi túlórákról, bizonyos munkakörökről, helyette reggel és délután rohanhatna az bölcsibe, oviba, tanulhatna a gyerekkel, stb.

A mindennapi élet nem olyan, mint a hétvégi láthatás.

2016. dec. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 anonim ***** válasza:

93: lol. biztos ezektől a fenhéjázó, arrogáns szövegektől érzed magad valakinek, hogy jaaaj a felére se emlékszel, nem is tudom mit írtam már ide, kislányozol és játszod az eszed. röhejes. :D

teljesen értelmetlen amit írsz. csak írod és írod a bánatod olyanokról, amikről senki egy szót se szólt, és nyilván a férfiak az istenek a szemedben, ők nem tesznek semmi rosszat.

"Ugy adjátok el pl azt, hogy amig ti gyesen vagytok, és a férfi rajta kivül minimum 2 másik emberért felelős, mintha ez ajándék lenne, sőt, el is irigylitek, hiszen ő DOLGOZHAT."

senki nem mondta hogy ajándék. de a nőnek se ajándék feltétlenül, hogy kiesik a munkából. erre még jön az ha a férjed kib aszik veled.

"ti szegények, meg otthon kell olyan alja munkákkal foglalkozni, mint a gyereknevelés."

aljamunkának a hozzád hasonlók gondolják, aki szerint ez nem is munka, hogy képzeli a nő hogy része legyen a lakásban.

"Azt továbbra sem értem, miért lesz lakása a férfinek, ha ygereket csinál. Megveszi a gyesből? Vagy mi a tököm?"

ezt a részt még mindig nem sikerült felfogni.

minden mást nem tudom minek írtál. a kérdéshez nincs köze, nagyon máshoz se, mert senki nem állította hogy a nők nem szemétkednek, gyerekek elhelyezéséről se volt szó, arról se hogy a gyest minek hívja a feleség, kinek jár...

de azért azt se felejtsd el amikor a férjek elhagyják a családot, nem fizetnek gyerektartást, nem látogatják a gyerekeket, igényt se tartanak rájuk, mert minek neki, vagy várja otthon a kiszolgálást, hogy mindent megtegyenek érte, munka után ugrálja körbe a felesége, munka, háztartás és gyerek mellett legyen ideje a külsejére, hogy azért este a szex jó legyen, mert az jár stb stb.

2016. dec. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 anonim ***** válasza:
33%

Én aztán egy szóvals em irtam, hogy istenek lennének a férfiak. Éppen arról van szó, hogy ti ekézitek a kérdésben szereplő férfit, ÉS a férfiakat, ehhez képest irtam azt, amiket...Mit ad isten, engem is elkezdtetek ekézni. Miylen meglepő.

Az meg hülyeség, hogy a férfi nem fizet gyerektartást, mert egészen egyszerüen nem teheti meg. Ha megteszi, végrehajtja a bíróság a vagyonán egy idő után. Csak mondom. (érted? nem lehet kibújni a ygerektartás fizetése alól)

Alja munkának ti tartjátok a ygereknevelést. Csak olavd vissza az "anyukák hozzászólásait. Ugy irnak róla, mintha percenként 1 tonnás betonkockákat kellene nekik görgetni dombnak felfelé.

Engem kicsit sem lep meg az a mai gyakorlat minimális agyonnal rendelkező férfiak esetében, hogy házassági szerződést akarnak kötni. Elég elplvasni a kérdést, meg az alatta lévő beteges női hozzászólásokat. Egészen egyszerüen épeszű férfi vagy nem köt házasságot, vagy több oldalról is bebiztosítja magát.

2016. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!