Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lakast vasarol a ferjem. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakast vasarol a ferjem. Az rendjen van, ha en csak 5% tulajdonjogot kaptam?

Figyelt kérdés

Nem mintha erre hajtanek,de meglepodtem a szazalek lattan. En a torlesztoreszletbe nem szallok majd bele,mert GYES-es vagyok,a ferjem allja. Allitolag ezert lesz csak 5% tulajdonjogom,amirol a ferjem dontott.

Ez igy teljesen normalis,vagy hogyan szokott ez eloszlani hazastarsak kozott?

Valamint..Ha nekem van allando lakcimem,ami edesanyam neven van,igy ha elvalnank (Isten ovjon),akkor nekem itelnek meg a gyerekeket(2 gyerek). Viszont ha most o vesz egy lakast,ami szinte csak az ove es barmikor kitehet,de a gyerekeket szeretne maganal tudna,akkor megtehetne azt,hogy elveszi tolem oket? Ha az o lakasa nagyobb,jobbak a korulmenyek?

Nem szemetseg,hogy felveszi utanunk a szocpolt,de csak 5% tulajdonjogot szeretne nekem?

Koszonom elore is a valaszokat!


2016. nov. 29. 13:37
 11/97 anonim ***** válasza:
0%

#10


Az irónia jól érzékelhető.

2016. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/97 anonim ***** válasza:
94%

oké akkor apuci marad otthon 1,5 évet, anyuka is 1,5évet. na ugye nem tetszene a legtöbb ilyen férfinek?

amúgy nem tudjuk anyuka mennyit keresett gyerekek előtt, de most ugye kevesebbet kap, mivel EGYÜTT vállaltak gyerekeket!


ha az ember ott tart, hogy vállal egy másikkal két gyereket, akkor le kéne szakadni a pénzről, vagy akkor szépen beleírni egy házasságiba, hogy mi a helyzet és ha anyuka van otthon az nem egyenlő azzal, hogy neki kuss

2016. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 anonim ***** válasza:
0%

#12


A szerződés lenne a megfelelő mód, kár hogy sokan erre azonnal az érzelmi zsarolás nevű kisded játékkal jönnek, ami sokszor be is jön...

2016. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 anonim ***** válasza:
94%

# 5: Számszerűsítsünk. Egy bébiszitter átlagos óradíja 1000-1200 Ft/óra. Nyilván ez függ attól, hogy csak felügyel egy gyerekre, vagy érdemben foglalkozik-e vele. Az éjszakai felügyelet drágább. Ha feltételezzük, hogy a szülők felezik a költségeket, akkor a férfira eső rész havi 3-400 ezer Ft közötti összeget tesz ki.

Egy bejárónő munkadíja hasonló nagyságrend, de ott ugye nem 24 órás munkáról van szó, ezért havi szinten kedvezőbb. Mondjuk vegyünk alaphangon napi 2-3 órányi háztartásvezetést. Így a férfira eső összeg 35-40 ezer forint körül van.

Tegyük fel, hogy azért a férj is beszáll a házimunkába, gyermekfelügyeletbe (nyilván nem olyan mértékben, mint a felesége, de azért méltányoljuk). Mondjuk a rá eső összeg egyharmadát ki tudja váltani természetben.

Átlagolva akkor már csak havi kb. 260 ezerrel lóg a feleségének az elvégzett munkájáért. Ennek fejében nyugodtan kifizetheti azt a törlesztőt, a feleség "munkadíja" bőségesen fedezi a rá eső részt!

2016. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 A kérdező kommentje:
Az azert tulzas,hogy nem adtunk bele semmit,hiszen a szocpolt miattunk kapja,ami ha jol tudom masfel millio forint.
2016. nov. 29. 14:19
 16/97 A kérdező kommentje:
2 gyerek utan,50 m2-re.
2016. nov. 29. 14:20
 17/97 anonim ***** válasza:
57%
minek szültél ilyennek??
2016. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/97 anonim ***** válasza:
8%

14. tegünk már úgy, mintha az átlag anya "munkája" ugyanúgy számszerűsíthető lenne mint a professzionális munkavégzés. Mert akkor kihagytál egy raklap férfimelót a ház körül, a házon belül stb.

Elég nagyvonalúan kihagytad a kertész, az autószerelő, a villany és vizvezetékszerelő, a szobafestőmázóló meg egyéb szakmunkás óradíját.

Szóval ne röhögtessél már

2016. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 anonim ***** válasza:
100%

na ez a férj biztos nekiáll szobát festeni :D

ne röhögtess.

amúgy lakást festesz 2évente, pelust meg cserélsz óránként 2*...

2016. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/97 anonim ***** válasza:
10%

"Az azert tulzas,hogy nem adtunk bele semmit,hiszen a szocpolt miattunk kapja,ami ha jol tudom masfel millio forint"


Kicsit túlzásnak érzem a császári többest ebben az esetben :)

2016. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!