Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti a párotokat vagy a gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a párotokat vagy a gyereket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék egy újabb konfliktuskonfliktust kezdeményezni ezzel, szóval kérlek titeket ne egymás véleményét próbáljátok felülírni hanem a kérdésre válaszolni.


Tudom, hogy az ember a férjét/élettarsát teljesen másképp szereti mint a gyermekét, de mégis... Ha döntenetek kéne mit mondanátok?



2014. dec. 2. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek biztos ott lesz a szülei mellett, csak lehet hogy nem kéne:) pl amikor xy megölte, leszúrta, agyonverte az anyját vagy az apját. Hát köszi de nem.


Egy másfajta megközelítése a kérdésnek:


Nekem a férjem a legfontosabb DE nekünk nem lehet gyerekünk. Neki lehetne, mástól, de nem is akar, ha nem tőlem van....szóval neki én vagyok a fontosabb. És akkor is én lennék, ha lenne közös gyerekünk. (azért tudom, mert mondta). Ettől még szeretné a gyereket is.

2014. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
51%

71 Na ez az, amit soha de, soha nem hinnék el egyetlen férfinak sem, éppen ezért, bár hasonló a helyzetem, mint a tiéd, abszolút törekszem rá, hogy valahogy gyerekünk legyen, akár örökbefogadással is, mert nincs szükségem arra, hogy egyszer bekattanjon a férjem/rájöjjön a kapuzárási pánik és az első jöttment teherbe ejthető nővel összehozzon egy gyereket.

Ösztönállat minden ember, még ha nincs is tudatában, vagy nagyon jól tudja -akár saját maga előtt is- titkolni.

2014. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
Egy átlagos embernél én sem hinném el. DE (ezt most nem azért mondom, mert elfogult vagyok), ő egy más fajta lelkületű ember, különleges személyiséggel. Ha valamit mond akkor az úgy is van. Ő tényleg ilyen. Még abban is egyetértünk, hogy sem ő, sem én nem akarok örökbe fogadni. Nyilván vannak okai, ezt most nem sorolom fel mert nem tartozik a témához:) nem akarok offolni.
2014. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
100%

"48 Olvasd el, amit írt abból egyértelmű, hogy nem szereti a gyereket, akit mellesleg én lazán el is vennék tőle, mert az ilyennek nem való a gyerek, az nem indok, hogy a feleségemmel több időt töltöttem együtt és hasonlók."


Elolvastam az osszes hozzaszolasat, es szamomra nem az jott le, hogy nem szereti a gyereket. Nem kene kiforgatni mas emberek szavait. Te psziches beteg vagy, ha komolyan gondolod amit leirtal. Nem is ertem hogy mersz ilyen kijelenteseket tenni, hogy elvenned mas gyermeket azert, mert le merte irni oszinten, hogy o a parjat szereti jobban. Ha kovetem a gondolatmeneted, akkor nekem karoba kene huznom teged, mert mas a velemenyed, mint az enyem? Az a vicces, hogy itt senki sem tamadta azokat, akiknek a gyerekuk all az elso helyen, viszont az altalad kepviselt csoport rogton nekiallt sz@arral dobalozni.

Es innentol kezdve a vita reszemrol berekesztve, mert nem vagyok hajlando az idomet rad, es a hozzad hasonlokra pocsekolni.


Annyit meg a pszichologiarol, hogy ha valoban lenne hozza kozod, akkor sosem irnal ekkora suletlensegeket. Nem lehet a gyereket a parod fole rendelni, de ha szakmabeli vagy, akkor biztosan tudod.;)

2014. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
16%

29/F-hez egy kérdés, ha van benned annyi, őszintén válaszolsz: A feleséged tudja mit válaszoltál erre a kérdésre és tudja a többi kommentedet is? Ill. ha nem megmutatnád neki és leírnád mit szól hozzá? mert szerintem ha kicsit is nő és anya nagyot fog csalódni benned, hogy egy elméleti dologban ennyire a közös gyereketek ellen tudsz fordulni. Ha nem lepi meg, és nem is kérdőjelezi meg a kijelentéseidet, ill. nem azt mondja, hogy ő nem tudna és nem is akar választani, akkor pedig nem nő és nem anya.

Lehet lepontozni!

2014. dec. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy én a nem tudnék és irreális kérdésért nem is vagyok hajlandó választani és ezen gondolkodni. Egész egyszerűen nem életszer. 75ös voltam.
2014. dec. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
Kedves #75, én nem a 29/F vagyok, de egyetértek vele - és igen, megmutattam a páromnak is, nem egyszer, nem ezt a kérdést, pár előző ugyanilyent, és igen, tökéletesen egyetértett velem - tán ezért a párom:) (és nem, az teljesen indifferens, hogy te minek tartod, meg minek nem tartod az így gondolkodó nőket, ahogy az is, hogy én hogy vélekedek a "jaj, nekem a gyerekem az első mindig, minden helyzetben" típusról... én ugyanis azt szoktam róluk mondani, hogy anyának anya, sőt anyaTIGRIS... és nem ember)
2014. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen a két fiam! Választás elé kerűltem,döntöttem.
2014. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!