Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti a párotokat vagy a gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a párotokat vagy a gyereket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék egy újabb konfliktuskonfliktust kezdeményezni ezzel, szóval kérlek titeket ne egymás véleményét próbáljátok felülírni hanem a kérdésre válaszolni.


Tudom, hogy az ember a férjét/élettarsát teljesen másképp szereti mint a gyermekét, de mégis... Ha döntenetek kéne mit mondanátok?



2014. dec. 2. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
84%
Kérlek, mondj egyetlen életszerű példát, amikor egy embernek döntenie kell a gyereke és a párja között!
2014. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
66%

Pedig ezzel a kérdéssel eléggé belesz*rtál a ventillátorba...


De akkor én kezdem, rögtön egy szélsőséges válasszal:


Azonnal és gondolkodás nélkül a páromat választanám, Annak ellenére hogy a fiamat is imádom. Tehát a páromat jobban szeretem, és az ő életét többre értékelem.

Az indok pedig a következő: A párom a társam akire mindig számíthatok az életem végéig, a legjobb barátom, a szerelmem aki pótolhatatlan és soha többé hozzá hasonlót nem találnék.


A fiamat is nagyon szeretem, de ha választani kéne akkor a páromat választanám, egész egyszerűen azért mert lehet még másik gyermekem (több is) a páromtól akiket ugyanúgy fogok szeretni. Ellenben ha a páromat veszteném el, nos, őt pótolni nem lehet...


29/F

2014. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
61%
Abszolút a számból vette ki a szót a második hozzászóló. Csak nekünk lányunk van. :)
2014. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
81%

semmit

egyforma mértékben csak teljesen másképpen..

nincs mégis

2014. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
29%

egyébként a férfiak fonak a 2-eshez hasonló választ adni,a nők pedig olyat, hogy a gyerek a saját vérük, belőlük jött ki..stb, a gyerek a gyereke, a férfi akár el is hagyhatja, nagyon szereti, de a férfi pótolható, a gyerek nem..


/egyébként szerintem egyik sem pótolható, és még nincs gyerekem, csak ezt tapasztaltam/

2014. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
36%

Csalódtam volna ha a végén az van odaírva ketteske,hogy nő vagy!:)

Én az életemet is odaadnám a páromért,mert ő a mindenem és soha nem kellene rajta kívül senki más,plussz valószínűleg éhen is halnánk nélküle! DE! Gondolkodás nélkül a gyerekeimet választanám,sőt az unokámat és nem a páromat,ha választani kellene! De a legszebb az egészben,hogy a párom is ezt várná el tőlem,hogy ne őt válasszam és ne helyezzem őt a gyerekeim elé!

2014. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
19%
A kérdés hülyeség. Nyilván mindkettőt ugyanannyira szeretem, sőt ha több gyerekem lenne, azok közül sem tudnék választani. Annak a két válaszadónak aki nem szereti a gyerekét, üzenem, hogy jobb lett volna nem is gondolni a gyerekvállalásra ilyen csökött felfogással, az egy emberi (sőt állati) alapösztön, hogy a kölyköd fontos neked, hogy lehet már olyat leírni, hogy a párom a fontosabb, mert másik gyerekem az még lehet, párod is lehet másik, idióta.
2014. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
67%

Kedves utolsó: ha te azt gondolod a párodról, hogy lehet másik akkor nem tudod milyen a valódi szerelem....


persze nyilván lehet, de úgy leélni egy életet, hogy másvalakivel vagyok, aki nem ő és ráadásul az én döntésem miatt szerintem nem lehet.


És ki mondta hogy nem szeretem a gyerekemet? Imádom a gyerekemet, és az életem adnám érte. De a páromét soha. Ennyi. És kívánom, hogy ez elméleti kérdés maradjon és sohase kelljen választanom.


29/F

2014. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
30%
utolsó.. én speciel nem hiszem, hogypótolható... de sajnos nagy szerelmem csalt már meg, majdnem rá is mentem.. és amikor azon túl lettem rájöttem, hogy "pótolható" kitörölhető a fejből, a gyerek sosem...
2014. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
46%
Én meg egyetértek a #2 és #3-mal, nekem is egyértelműen a párom az első... (és remélhetőleg fordítva is így van ez... ideglelést kapok az "anyatípusú" nőktől)
2014. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!