Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti a párotokat vagy a gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a párotokat vagy a gyereket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék egy újabb konfliktuskonfliktust kezdeményezni ezzel, szóval kérlek titeket ne egymás véleményét próbáljátok felülírni hanem a kérdésre válaszolni.


Tudom, hogy az ember a férjét/élettarsát teljesen másképp szereti mint a gyermekét, de mégis... Ha döntenetek kéne mit mondanátok?



2014. dec. 2. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
34%
Ezért van ennyi elhagyott,intézetben nevelkedő gyermek magyarországon az ilyen aljas,gusztustalan "szülők" gondolkodás módja miatt. Minek szülnek az ilyenek gyereket???
2014. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Nem ezert van. Kevered a szezont a fazonnal. Senki nem irta itt, hogy nem szereti a gyereket, mindossze egy elmeleti kerdesre valaszoltak.
2014. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
91%
A kérdés elméleti szinten megválaszolhatatlan. Ha odakerülök, hogy a párom vagy a gyerekem, majd akkor lehet rá válaszolni. Így nem.
2014. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
46%

A kérdező feltett egy kérdést, arra válaszoltam. A kérdés elég egyértelmű, ha dönteni kéne melyiküket választanám. Hála a jó égnek nem kell döntenem így szerethetem mindkettőjüket. De attól nem leszek rossz ember hogy válaszolok a feltett kérdésre, és továbbra is a páromat szeretem jobban ha választani kell.


#2 vagyok 29/F

2014. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
62%

Ja és itt nem arra gondoltam, hogy elválok lesz új párom és az előző házasságomból származó gyereket kevésbé fogom szeretni mint az új nőt. Minden amit leírtam kizárólag az én jelenlegi élethelyzetemre érvényes, az első és egyetlen feleségemre és a közös gyerekünkre.


29/F

2014. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
48%

jaaj gyerekek mi van itt én nem is nézem többet e zt... vérlázító ami itt megy!


És még ti töröltetitek ki a választ ha nem tetszik... szép pedig csak a valóságot dörgöltem sokatok pofájába.Azért jó,hogy van még 1-2 normális válasz is.

2014. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
61%
#26 - a TE szubjektív valóságodat - elfogadhatatlan stílusban. Az én szubjektív valóságom meg kb az, hogy ha a 7-es főút mellett a bájait jutányos áron kínáló szexuális szolgáltató meg egy ősanyucika közül választhatnék csak párt, habozás nélkül az elsőt választanám, AZ ugyanis még akár lehet jó társ is...
2014. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
75%
Az odáig érthető,hogy az ember szerelmes a párjába és kitart mellette,de hogy ha választani kéne előbb dobná el a saját gyermekét inkább azt egyszerűen szavakkal kifejezni nem lehet,hogy mekkora egy gusztustalan tetű szülő! Akkor éljen együtt szerelemben a párjával és ne vállaljanak gyereket.
2014. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
63%
25-os,pedig aki így gondolkozik, az bizony tipikusan a válás után gyerekeit az új nő kedvéért elhanyagolo apuka. A szerelem múlandó, ezt mindenki tudja, tehát ha te a szerelmet a gyereknél előrébb tartod, akkor... Persze nem tudhatom biztosan, de azt gondolom, veszhelyzetben elvarnam a ferjemtol, hogy először a gyerekeket mentse. Ez szerintem alap anyai ösztön. Lehet, ez a ferfiakbol hiányzik, nem tudom.
2014. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
43%

#25 vagyok.


Azért nem egészen ugyanaz. Én 7 éve vagyok együtt a feleségemmel (4,5 éve vagyunk házasok) És egyértelműen megkérdőjelezhetetlenül úgy érzem, hogy ő a legfontosabb nekem a világon. Szeretem a gyermekemet is, de ő csak 2 éves. A feleségemmel sokkal többmindenen keresztülmentünk, sokkal több az élmény, az együtt átvészelt nehézség az együtt nevetés az együtt sírás. Ő nekem fontosabb. Én úgy gondolom amennyiben (és SZIGORÚAN ELMÉLETI SÍKON mert elképzelhetetlennek tartom a bekövetkeztét) felbomlana a házasságunk, akkor a már élő és akkor nagyobb gyermekem fontosabb lenne, mint egy esetleges új kapcsolat. De így sajnálom de nem. Engem a feleségemhez több érzelem fűz mint bárki máshoz. Nevezzük szerelemnek, szeretetnek, ragaszkodásnak vagy bármi másnak, de ezt holmi "ösztön" nem képes felülírni.


29/F

2014. dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!