Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbocsássam a hazugságot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szellő28 kérdése:

Megbocsássam a hazugságot? Szeretem van 2 gyerekünk (2 éves ill.3 hónapos).3 éve vagyunk házasok.

Figyelt kérdés
nem tudom mit tegyek.férjem külföldön dolgozik.péntekenként jön haza.szombat megint az itthoni teendői vannak.így csak a vasárnap tud a családdal lenni.na most.mostanában az utóbbi 4 pénteken mindig később éjjel fél 1 körül ért haza a 7-8-9 óra helyett.mondván sok a meló.nekem ez gyanús volt.rájöttem h sokkal előbb hazaért magyarországra és előbb haza jöhetett volna a családjához.de ő valahol máshol volt.engem ez nagyon bánnt hogy ha valaki egy hete már nem látta a családját akkor miért nem az van benne hogy siet haza hozzájuk?rákérdeztem hogy hol volt?tagadja..tagad mindent.elég dühös lett.ordibált h mit nyomozgatok...stb.már kínomba azt mondtam neki hogyha nem őszinte és nem mondja el akkor elválok.erre azt mondta hogy akkor váljak.kivagyok teljesen.én nagyon szerelmes vagyok belé.itthon vagyok a 2 picivel.mindig úgy várjuk haza,s tudom az első útja nem hozzánk vezet.arra esküdözik hogy soha nem csalt meg.de akkor ha haverozik akkor miért nem lehet bevallani.ez 4 napja van és nem tudom kiszedni belőle.hárit.mit tegyek.mit tennétek?most hogyan tovább?
2014. nov. 4. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim ***** válasza:
50%

Nekem évek óta hívásrésletezőm van, érdekes lenne ha nem írnák ki a teljes számot,hogy kit hívtam, mivel elég sokszor hívok olyan számokat akik nincsenek a telefonkönyvemben....szóval kiírják.

Amúgy nekem is a nagybátyám nevén van a családban használt 4 kártya, mivel pl. a családi csomag szolgáltatást csak ugyanazon személy előfizetéseire lehet kérni, szóval ez sem akadály....itt valaki nagyon el van tévedve és tapasztalat nélkül károg...

2014. nov. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 A kérdező kommentje:
Elég elment más irányba a téma.köszönöm azoknak akik pozitívan álltak hozzá a kérsésemhez és próbáltak tanácsokkal ellátni.akik pedig nyomozgatós ,hárpia felesének degradáltak azoknak üzenem,h tévednek.én csak a családját megpróbálni egybetartó,az őszinteséget nagyrabecsülő(és elváró) két kisgyermekes édesanya és feleség vagyok.lehet régimódi ,de akkor is a család anyából-apából,férjből-feleségből kell hogy álljon.próbálom a férjemmel megoldani a dolgokat,mert számomra ők a legfontosabbak.Aki érti az megérti Aki nem az nem érdekel.
2014. nov. 6. 08:35
 83/83 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, minden tiszteletem a Tiéd! Tiszta szívemből remélem, hogy helyrejönnek a dolgaitok és fülig érő mosolyú szerelmespár lesztek a picikkel :)
2014. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!