Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbocsássam a hazugságot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szellő28 kérdése:

Megbocsássam a hazugságot? Szeretem van 2 gyerekünk (2 éves ill.3 hónapos).3 éve vagyunk házasok.

Figyelt kérdés
nem tudom mit tegyek.férjem külföldön dolgozik.péntekenként jön haza.szombat megint az itthoni teendői vannak.így csak a vasárnap tud a családdal lenni.na most.mostanában az utóbbi 4 pénteken mindig később éjjel fél 1 körül ért haza a 7-8-9 óra helyett.mondván sok a meló.nekem ez gyanús volt.rájöttem h sokkal előbb hazaért magyarországra és előbb haza jöhetett volna a családjához.de ő valahol máshol volt.engem ez nagyon bánnt hogy ha valaki egy hete már nem látta a családját akkor miért nem az van benne hogy siet haza hozzájuk?rákérdeztem hogy hol volt?tagadja..tagad mindent.elég dühös lett.ordibált h mit nyomozgatok...stb.már kínomba azt mondtam neki hogyha nem őszinte és nem mondja el akkor elválok.erre azt mondta hogy akkor váljak.kivagyok teljesen.én nagyon szerelmes vagyok belé.itthon vagyok a 2 picivel.mindig úgy várjuk haza,s tudom az első útja nem hozzánk vezet.arra esküdözik hogy soha nem csalt meg.de akkor ha haverozik akkor miért nem lehet bevallani.ez 4 napja van és nem tudom kiszedni belőle.hárit.mit tegyek.mit tennétek?most hogyan tovább?
2014. nov. 4. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
90%

Kedves 18-as, menj lázítani a "megcsalt a férjem, mit csináljak" témákba, ott alkalmazható a vérszomj, amivel most a kérdező házasságát próbálod "segíteni". Egyenlőre még házastársak, és meg akarják (vagyis a kérdező meg akarja) oldani a helyzetet, nem pedig leragadni a marakodásnál.

Függetlenül attól, hogy egyetértek-e vele (és egyetértesz-e vele) vagy sem, könnyen megfordulhat a férj fejében, hogy hazafele beugrik egy sörre lazítani, ha már egész héten melózott, és amúgy is hulla az utazástól. Erre nyilván hétvégén nem kerít sort, ahogy a kérdező is írta, akkor az otthoni munkáját végzi és a családdal van. Péntek éjjel viszont ők alszanak. Simán lehet, hogy annyi időt az itthoni barátokra fordít, mert kint nem biztos, hogy vannak neki, hétvégén meg nincs rájuk ideje.

Arról, hogy a feleségnek van-e segítsége, és egyébként szokott-e kikapcsolódni, nem szólt a kérdés. Igen, joga van neki is hozzá, ha nem teszi, és igényelné. A megoldás viszont nem az, hogy akkor a másik se tegye, hanem oldják meg a problémáikat ketten.

Továbbra is kizárnám, hogy nő legyen a dologban, odakint is simán felszedhetne valakit egy éjszakára, ha arra lenne szüksége, viszonyt folytatni pedig kevés péntek esténként néhány óra, egész heti munka és több órás utazás után. Ha csak felszedne egy prostit, mert mégiscsak jobb a hazai, akkor azt lezavarná fél óra alatt, nem tűnne fel a hiánya. Vagy tényleg dolgozik, vagy pedig kirúg a hámból a haverokkal, csak nem ismeri be, mert a feleségének esetleg nem tetszene.

2014. nov. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:
53%

"Egyrészt, aki a családjával töltött időt nem érzi minőséginek, annak nem kell család. Másrészt... A férjnek jár csak a lazítás? A feleség otthon van a gyerekekkel, neki sem habos torta az élete. Akkor a vasárnapot meg a nő ne töltse otthon, mert bizony neki is jár a lazítás, és nem a férjével tölti azt a kevés időt, amit együtt lehetnének?"


1. A FÉRJ nem a tulajdona a FELESÉGNEK, hogy csak is kizárólag a családjával lazíthasson, és haverjairól szó eshessen.

2. Egyenlőre nem a FÉRJ féltékenykedik, hogy asszony mit csinál vajon otthon, amíg ő külföldön dolgozik. Minden bizonnyal asszony is, ha úgy akarna tenni elmehetne a barátaival kikapcsolódni.

3. Írta a kérdező, hogy 3 hónapos a második gyermekük, bizonyára az legjobb megoldás, hogy váljanak, és biztos azért csináltak gyermeket, és azért gürizik a férfi külföldön, mert látni se bírja őket.

Na, de én meguntam, hogy feministákkal vitázzak!!! :((( A kérdező meg lényeges kérdésekre úgy se reagál.

2014. nov. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
43%

Senkit sem szeretnék lázítani. A kérdező a véleményünkre kíváncsi, én leírtam az enyémet. Problem?


Egyébként mindenki annyira elnéző, amennyire akar. Hiszek a kompromisszumban, kell is kötni egy kapcsolatban, de ez a két ember megbeszélni sem tud semmit egymással. Az egyik órákra lelép, és hárít, a másik zsarol, válással fenyegetőzik, és így telnek a hétvégéik. A férj nem akarja megoldani, a nő bizalmatlan és forrong.


Nyugodtan maradjanak együtt, engem nem érdekel, nem az én életem. A hatttalmas nagy tolerancia mellett igen érdekes, hogy millió meg egy házasságot látok, ahol felek mindent eltűrnek, mert "jaj a gyerek", mert "jaj el kell nézni", "jaj hogyan élhetnék tovább nélküle", aztán valahogy egyre több a boldogtalan ember.


Mindenki úgy marad benne egy rossz kapcsolatban, ahogy akar. De nem fogsz tudni meggyőzni, hogy az ekkora fokú nemtörődömség a férj részéről, és ekkora fokú bizalmatlanság egy nő részéről azt tükrözné, hogy ez egy jól működő kapcsolat.

2014. nov. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
39%
A szemedben mindenki feminista, aki nem ért egyet veled? Csak mert kicsit sem vagyok az. Egyetlen szituban, ahol a nőnek adok igazat, már ez leszűrhető? Grat :)
2014. nov. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
20%

24: egyáltalán nem feminista mindenki, aki nem ért velem egyet. El vagy tévedve. Azok a feminista felfogású emberek, akik minden bizonyíték és ismeretlenség nélkül még ezer idegenekről is úgy alkotnak véleményt és főleg férfiakról, hogy az valami gyomor facsaró.

Pláne, ha még képesek olyat leírni, amit még a kérdező se írt le, hogy tutira megcsalja a férje! Ja, és az önző nők többsége általában feminista, akik a legkisebb férfi hibákra már őrjöngenek, és mindjárt válópert adnak be stb.

2014. nov. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
38%
Ja és persze azok a feministák, akik egy adott szituba pont csak is kizárólag a férfiról a legkisebb jót se képes feltételezni csak is kizárólag a rosszat!
2014. nov. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:
60%

Már bocsánat #21, sehol senki nem írta, hogy a férj nem mehet el szórakozni. nem ez a goind, hanem a hazudozás és agresszív reagálás Ez a nagy baj.


nem kell kiokoskodnod, hogy miért nem csalhatja meg. Lehet nem, kehet igen. Szintén senki nem mondta, hogy szerelmi kapcsolatról van szó, vagy prosti az illető. Jó pár arra szakosodott oldal van, ahol pár órára lehet partnert találni, akár kölcsönösségi alapon. Kár ezen variálni. Magam is ismerek olyan pasit, aki az üzleti útjairól hazafelé beugrik nőcskékhez. A neje persze semmit nem sejt, vagy csak nem akar sejteni.

2014. nov. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
65%

Olyan görény lehet ez a szerencsétlen férfi..., hogy mer rendszeresen később haza érni külföldről, mint szokott..., olyan görény, hogy a második gyereket is megbírta csinálni, aztán meg képes volt elhagyni a családját és külön élni tőlük, tutira azért tett így, hogy addig is nőzhessen, és biztos nem azért, hogy gondoskodhasson róluk. És olyan görény, csak mert férfi!!!


Egyébként jól írták feljebb, ha a férj megakarja csalni a kérdezőt, akkor azt nem itthon pár óra leforgása alatt teszi meg, és nem egy hosszabb utazás után, hanem ki teszi külföldön meg!!! Befejeztem!

2014. nov. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem csak rákos lett, és titokban metamfetamint főz a volt diákjával, hogy eltartson titeket a halála után.

Nem kell aggódni, tud ő vigyázni magára.

2014. nov. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
81%

Feminista?

Tudod, hogy miről szól?



Szóval szerinted egy negatív jelző az, ha valaki egyenrangúnak tart embereket egymással? Vagy neked talán valóban az az alap, hogy egy pasi több mindent megengedhet magának?


Jézusom!

2014. nov. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!