Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbocsássam a hazugságot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szellő28 kérdése:

Megbocsássam a hazugságot? Szeretem van 2 gyerekünk (2 éves ill.3 hónapos).3 éve vagyunk házasok.

Figyelt kérdés
nem tudom mit tegyek.férjem külföldön dolgozik.péntekenként jön haza.szombat megint az itthoni teendői vannak.így csak a vasárnap tud a családdal lenni.na most.mostanában az utóbbi 4 pénteken mindig később éjjel fél 1 körül ért haza a 7-8-9 óra helyett.mondván sok a meló.nekem ez gyanús volt.rájöttem h sokkal előbb hazaért magyarországra és előbb haza jöhetett volna a családjához.de ő valahol máshol volt.engem ez nagyon bánnt hogy ha valaki egy hete már nem látta a családját akkor miért nem az van benne hogy siet haza hozzájuk?rákérdeztem hogy hol volt?tagadja..tagad mindent.elég dühös lett.ordibált h mit nyomozgatok...stb.már kínomba azt mondtam neki hogyha nem őszinte és nem mondja el akkor elválok.erre azt mondta hogy akkor váljak.kivagyok teljesen.én nagyon szerelmes vagyok belé.itthon vagyok a 2 picivel.mindig úgy várjuk haza,s tudom az első útja nem hozzánk vezet.arra esküdözik hogy soha nem csalt meg.de akkor ha haverozik akkor miért nem lehet bevallani.ez 4 napja van és nem tudom kiszedni belőle.hárit.mit tegyek.mit tennétek?most hogyan tovább?
2014. nov. 4. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
35%
Nem olvastam a hozzaszolasokat, lehet, hogy valaki mar irta, de bennem csak egy kerdes merult fel: az a hazassag, ahol a csalad ketteszakad a munka miatt, az mar nekem regen rossz. Anyuka miert nem megy apukaval egyutt? es akkor nem csak ket nap lenne egyutt hetente, hanem ot este es ket teljes nap. Nem indok a ket gyerek, nem kell mindent a gyerekekre fogni. Ja, hogy a kenyelem, meg a lustasag, meg anyuci kozelsege, meg a turo rudi, meg a tobbi kifogas.
2014. nov. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:
Ha így nem működik a házasság ,ha heti 5 nap távollét problémákat tud szítani ,az régen rossz . Nekem is külföldön dolgozik a férjem ,4 hetente találkozunk úgy hogy vagy ő jön ,vagy mi megyünk ki hozzá ,és nálunk így is klappol minden évek óta :-) ! Mindegy ... most nem róluk van szó ..Engem is érdekelne ,miből ,honnan jöttél rá a turpisságra ? Nem te képzelsz többet a dolgok mögé és valójában tényleg tovább bent maradnak melózni és ezért indulnak el később Magyarországra ? Szerintem ne fenyegetőzéssel próbáld jobb belátásra bírni ,hárpiába ne menj át ,mert az nagyon kiábrándító !
2014. nov. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
Hat ezen kar volt kiborulni, vitat kezdeni. Nyilvan dolgozik hetkozben, semmi szabadideje. Hetvegen otthoni ugyeket intez, meg veletek van. Neki is kell egy kis szabadido.
2014. nov. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
0%
"...csak a vasárnap tud a családdal lenni..." és ha van más családja is valahol még ????
2014. nov. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ebbol az jon le hogy no van a dologban.Egy biztos hozzad nem ugy tunik mintha erzelmileg kotodne,de a gyerekekhez sem egy igazi apa rohanna haza ha ot napig nem lattna a kicsi gyerekeit.
2014. nov. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:

41-es: "Nem olvastam a hozzaszolasokat, lehet, hogy valaki mar irta, de bennem csak egy kerdes merult fel: az a hazassag, ahol a csalad ketteszakad a munka miatt, az mar nekem regen rossz. Anyuka miert nem megy apukaval egyutt? es akkor nem csak ket nap lenne egyutt hetente, hanem ot este es ket teljes nap. "


Nem tudom, hogy képzeled, de nem olyan egyszerü anyukának is odamenni a két gyerekkel.

Mert egyrészt a legtöbb ilyen apuka munkásszálláson lakik többedmagával egy lakásban, és jó, ha nem egy szobában vannak 4-5-en.

Egy (minimum két szobás) lakást bérelni nem olcsó mulatság, adott esetben az apa fizetésének nagy része rámenne. (A két szobás azért minimum, mert ennél kisebb lakást nem adnak ki gyerekes családnak, mert különben nagyon hamar lelaknák a lakást)

Másrészt az ilyen munkák nem igazán tartósak, és pár évre odahurcolni a gyerekeketm utána meg vissza elég rossz ötlet.

Az anyuka nem valószínü, hogy tudna ott munkát találni, és mennyivel lenne jobb, ha ott lenne munkanélküli?

A jelenlegi lakásukkal mit csinálnának? Eladnák aprópénzért - mert ahhoz, hogy normális árat kapjanak, elég sok idö kellene. Utána meg visszajönni sokkal nehezebb lenne.

2014. nov. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 A kérdező kommentje:
most reggel olvastam a hozzászólásokat.nem gondoltam h ilyen "vita" lesz belőle.sorjába megpróbálok a kérdésekre válaszolni.onnan tudtam meg h nem mond igazat,éreztem h nem mond igazat a hol létéről.egy bizonyos együtt töltött idő után az ember egyből levágja.és mivel neten keresztül én fizetem a telefonszámláját így e részletes híváslistát megnéztem.amin ott van h pénteken már délután5 kor magyarországról indított hívást(lakásunktól 45 perc a határ).szépen higadtan megkérdeztem tőle h merre volt.(nem vagyok elszámoltatós.soha nem voltam))erre ő dühbe gurult,felugrott.rám emelte a kezét.nem ütött meg .csak üvöltözött h menjek aludni,mert széjjel ba....a a fejem.ez volt vasárnap este.hajnalba meg elment dolgozni.azóta csak esténként beszéltünk telefonon.lazízani elmehetett mindig lazítani hisz minden héten jár focizni is mikor itthon van.azért nem megyünk ki hozzá külföldre merr ez a munka 1 max 2 évig tart még.ha kimennénk mi is akkor nem is lenne értelmi kinnt dolgoznia.az aki nem volt ilyen szituba h a munka miatt a család nem lehet együtt az soha nem fogja ezt megérteni milyen érzés ez.lelkileg az ember hogy ki van.amikor a 2 évesed az ujján "számolgatja" h még mennyit kell aludni h apa hazajöjjön.meg hogy csak apa párnájával hajlandó aludni h érezze az illatát.egyfolytába keresi az apját.amikor szombaton meglátja h végre itthon van de ő 10 perc múlva már el is megy mert dolga van.a gyerek hisztibe,sírásba tör ki.amíg kimegy dohányozni akkor is elkezd sírni mert fél h elmegy apa.pénzekenként egész nap reggeltől estig készülődünk.együtt főzünk sütünk apának h az egész hét után legyen egy jó estéje itthon.várjuk mindig este 9 ig de nwm jön.és én olyan rossz feleség lennék?nevelem a gyönyörű gyerekeinket.éjjel nappal egyedül.nincs semmi segítségem.és nem panaszkodok mert így akartuk.hatalmas nagy szerelemből lettek a babáink.na mindegy.szerintem más ember örülne hogy ennyire várják haza és "ünnep" minden perc amit vele lehetünk
2014. nov. 5. 08:13
 48/83 anonim ***** válasza:

Mondjuk sztem apuka is kiakadna,ha hazaér este 9-re mondjuk,az asszony meg nem lenne otthon,hanem fél 1 felé esne haza.Tuti rosszul esne neki,hisz úgy tűnne az asszony nem várja haza egy hét távollét után,mint ahogy az asszonynak is úgy tűnik,nem siet hozzájuk haza a férje.Nem hiszem,hogy nem akadna ki,ha megkérdezné az asszonyt,hogy hol volt,erre az asszony felháborodva mondana valami olyat ami látszik,hogy kamu,és neki kezdeni dühöngeni kiabálni.Pedig az asszony,csak az egész hetes babázás után lazít a barátnőivel.Akkor a pasinak ezt szó nélkül kellene elfogadni ,nem?



Az én férjem is dolgozott külföldön,mindig ugyan abban az időben ért haza,max 20 perc csúszás volt,az is a forgalom miatt.

2014. nov. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, látom kimaradt:

Melyikőtök ötlete volt a 2 gyerek ekkora korkülönbséggel, ilyen körülmények között? Önállóan éltek, vagy valamelyik szülővel?

2014. nov. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
40%
a párod nagyon csúnyán viselkedett, szerintem azért kapta fel a vízet mert megcsalt és lebukott. ha haverokkal lett volna akkor elmondhatta volna és nem lett volna ekkora balhé
2014. nov. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!