Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbocsássam a hazugságot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szellő28 kérdése:

Megbocsássam a hazugságot? Szeretem van 2 gyerekünk (2 éves ill.3 hónapos).3 éve vagyunk házasok.

Figyelt kérdés
nem tudom mit tegyek.férjem külföldön dolgozik.péntekenként jön haza.szombat megint az itthoni teendői vannak.így csak a vasárnap tud a családdal lenni.na most.mostanában az utóbbi 4 pénteken mindig később éjjel fél 1 körül ért haza a 7-8-9 óra helyett.mondván sok a meló.nekem ez gyanús volt.rájöttem h sokkal előbb hazaért magyarországra és előbb haza jöhetett volna a családjához.de ő valahol máshol volt.engem ez nagyon bánnt hogy ha valaki egy hete már nem látta a családját akkor miért nem az van benne hogy siet haza hozzájuk?rákérdeztem hogy hol volt?tagadja..tagad mindent.elég dühös lett.ordibált h mit nyomozgatok...stb.már kínomba azt mondtam neki hogyha nem őszinte és nem mondja el akkor elválok.erre azt mondta hogy akkor váljak.kivagyok teljesen.én nagyon szerelmes vagyok belé.itthon vagyok a 2 picivel.mindig úgy várjuk haza,s tudom az első útja nem hozzánk vezet.arra esküdözik hogy soha nem csalt meg.de akkor ha haverozik akkor miért nem lehet bevallani.ez 4 napja van és nem tudom kiszedni belőle.hárit.mit tegyek.mit tennétek?most hogyan tovább?
2014. nov. 4. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 A kérdező kommentje:
én"mint nem normális"..fennt elírtam
2014. nov. 5. 11:05
 62/83 anonim ***** válasza:

Kérdező: én meg az elsők közt válaszoltam neked, meg privit is írtam neked. Köszi, hogy a kérdésemre válaszoltál. Ha látod, hogy hívásokat indított itthonról, akkor gondolom a telefonszámokat is látod, miért nem hívod fel, hogy kik azok? Vagy első lépésben miért nem keresel rá neten tudakozókba, hogy kiknek a számai? Szerintem ezt egyébként a párod is tudja, így hazudnia nem sok értelme lenne, ennyire hülye nem lehet. Mármint azt tudja, hogy kapsz részletezőt, és rálátsz mivel te fizeted be. Egyébként bocsi, de a szolgáltatók mindig is loptak, tehát simán lehet, h még csak nem is hazudik a párod, hanem egyszerűen lopnak tőletek, de ezt egy módon derítheted ki, ha utána jársz a telefonszámoknak. Ha magukat a számokat nem látod, utólag kérhetsz szolgáltatótól x díjért hívás részletezőt. Aztán mindjárt kiderül talán még az is, hogy merre lépjél tovább. Szerintem nem lennél te a rossz, de a zsarolással nem érsz semmit se el. Szerintem a párod hasonló temperamentumú lehet, mint az én párom, az ilyen jellemeknél a hisztivel, bizalmatlansággal, több napos faggatással csak azt éred el, amit elértél. Továbbá bocs, de tudtad szerintem, hogy milyen ember, hogy alapból is nehéz vele együtt élni, ha vele vagy és szültél neki két gyermeket is, akkor ezekkel a tulajdonságaival együtt vállaltad őt is. Biztos szarul esik, hogy egy héten egyszer hét helyett fél egykor ér haza, bár azt sem nagyon értem, hogy ha 45 perc a határ tőletek, akkor ugyan miért nem jár haza mindennap?

Egyébként végül a házasság nem habos torta, azt jelenti, hogy jóban-rosszban, és amióta világ a világ a nőnek a férfi felé mindig többet kell nyújtani, eltűrni, benyelni stb. Ha elkövet a férj egy hibát, és most hibáról beszélek, nem konkrét többszörös megcsalásról, és arra az asszony mindjárt válik, vagy épp azért, mert épp hullámvölgyben vannak, akkor a házasság rossz részébe nem tartott ki a férj mellett, és talán egyik félnek sem való.

2014. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
61%
ugyanebben voltam csak épp nálam volt a kedves férj míg a felesége várta. előbb jött vissza mint azt a neje tudta. fogalmam sem volt róla hogy a férfi nős, a feleség gyanakodhatott mert a férje telefonjából írta ki a számom és felhívott..elmondta hogy a férje mobiljában látta a képemet stb..és tudni akarja mi volt. elmondtam mindent, nagyon sajnáltam azt a nőt mert ha tudom hogy ő van a hapsinak biztos hagytam volna. undorító.:(
2014. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
Ja, és valszeg, ha meg is csal azért nem mondja meg az igazat, mert fél, valszeg attól, hogy nem akar elveszíteni, ami azért ugyan csak jelent vmit. Tehát ne csak azt nézd, hogyha lépned kell vmerre, hogy hazudott és megcsalt stb., hanem az indokait is. Ha nem félne, és elakarna hagyni simán őszinte lenne. Deha nem csal meg, ez arra az esetre is vonatkozik.
2014. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 A kérdező kommentje:
csak a határ 45 perc.összesen 3 és fél óra az út.
2014. nov. 5. 11:52
 66/83 anonim ***** válasza:
Sajnos a hazugság olyan a házasságban, mint a szú a fában...
2014. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:

Azért ezek az infók kicsit megváltoztatják a dolgokat, a ti házasságotoknak nem az az egyetlen baja, hogy mostanában késik hazafelé. Nálam pl. az agresszió verte volna ki a biztosítékot, még ha nem is üt meg. Legtöbb esetben csak idő kérdése. Durva a reakciója:(

Én is azt mondanám, nézz utána, kiket hívott, mikor hazaért. Látni fogod, hogyan állj a problémához. Viszont ettől függetlenül mindenképpen tennetek kell valamit, mert ez a helyzet szerető nélkül is felőrli a házasságot. Kezd elmérgesedni a viszonyotok. Nem tud kivenni pár hét szabadságot?

2014. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
53%

"amióta világ a világ a nőnek a férfi felé mindig többet kell nyújtani, eltűrni, benyelni stb"


Hát akkor tegyed csak. Egészségedre.

2014. nov. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező, a hozzászólás miszerint örülök,hogy normális a család nem neked szólt, hanem azoknak akik szerint normális hogy 1 hét távolság után a férjük a kocsmába rohan...de mostmár értem ,hogy hozzád miért nem rohannak, mostmár neked is szól....
2014. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:

#69, nem tudom, miért kell neked is a Kérdezőt rugdalnod... tudod, az emberek különfélék, különféle értékrenddel bírnak, normákat követnek, tehát másként normálisak... ha úgy tetszik.


A Kérdezőék szemmel láthatóan túlvállalták magukat, és ez feszegeti most a kapcsolatukat, ennyi. A kérdés nem az, hogy ki mit tart "normálisnak" (még a szót is rühellem) a saját értékrendje szerint, hanem, hogy hogyan lehetne túlélni a Kérdezőéknek ezt a periódust anélkül, hogy erre a túlvállalásra rámenjen a kapcsolatuk. Már legalábbis szerintem.

2014. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!