Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbocsássam a hazugságot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szellő28 kérdése:

Megbocsássam a hazugságot? Szeretem van 2 gyerekünk (2 éves ill.3 hónapos).3 éve vagyunk házasok.

Figyelt kérdés
nem tudom mit tegyek.férjem külföldön dolgozik.péntekenként jön haza.szombat megint az itthoni teendői vannak.így csak a vasárnap tud a családdal lenni.na most.mostanában az utóbbi 4 pénteken mindig később éjjel fél 1 körül ért haza a 7-8-9 óra helyett.mondván sok a meló.nekem ez gyanús volt.rájöttem h sokkal előbb hazaért magyarországra és előbb haza jöhetett volna a családjához.de ő valahol máshol volt.engem ez nagyon bánnt hogy ha valaki egy hete már nem látta a családját akkor miért nem az van benne hogy siet haza hozzájuk?rákérdeztem hogy hol volt?tagadja..tagad mindent.elég dühös lett.ordibált h mit nyomozgatok...stb.már kínomba azt mondtam neki hogyha nem őszinte és nem mondja el akkor elválok.erre azt mondta hogy akkor váljak.kivagyok teljesen.én nagyon szerelmes vagyok belé.itthon vagyok a 2 picivel.mindig úgy várjuk haza,s tudom az első útja nem hozzánk vezet.arra esküdözik hogy soha nem csalt meg.de akkor ha haverozik akkor miért nem lehet bevallani.ez 4 napja van és nem tudom kiszedni belőle.hárit.mit tegyek.mit tennétek?most hogyan tovább?
2014. nov. 4. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
78%
Több probléma is van nálatok. A férjednek nem ti vagytok (már) a legfontosabbak. A kommunikáció és a bizalom pedig teljesen halott. Nőnél volt, vagy havernál... Őszintén? Ezek fényében szinte mindegy. Ez már nem működik, mert ő nem akarja.
2014. nov. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
65%
Nem tűnt úgy leírás alapján, hogy itt te döntés pozícióban lennél, hogy esedezne bocsánatodért. Ő eljár valahová kész, te ezt fogadd el ő meg még dühös is.
2014. nov. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 A kérdező kommentje:
ezért ti beadnátok a válást?nem tudom hogyan tovább.mi lesz.hogyan lesz.2 pici gyerekkel.most olyan kusza minden.az agyam tudja azt ha hazudott akkor máskor is fog.de ott a szív ugye..meg az hogy nem így képzeltem el.olyan nagy szerelem volt a miénk.sőt a mai napig szerelmes vagyok.tanácstalanság.fájdalom.
2014. nov. 4. 23:21
 4/83 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon sajnálom a helyzeted, otthon vagy a 2 picivel, és még szerelmes is vagy a férjedbe.

Egészen biztos, hogy megcsal. Ez önmagában is éppen elég, de számomra az a legaggasztóbb, hogy azt mondta, hogy "akkor váljak". Ez azt jelenti, hogy abszolút nem érdekled és nincs rád tekintettel, nem is akar.


Próbálj meg vele még egyszer beszélni, ha hatástalan, add be a válópert, és vagy észhez tér vagy nem. Valószínűleg nem hiszi, hogy tényleg elválnál tőle, és ezt ki is használja, úgy viselkedik veled, mint egy nagy kerek 0-val.

2014. nov. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
34%

Szia. Ezért még ne válj el. Ha szereted, és tényleg szereted, akkor meg szerintem pláne ne válj el. Biztosat az írásaid alapján semmit se tudsz, nekem ez jött le. És szerintem igen, bocsáss meg neki, nyeld be neki ezt, ha így jobban tetszik. A valódi szeretet így tesz. Szerintem.

Mondjuk én másképp látok sok mindent, mint a többség pl. nálam válóokoknak az számít, ha több ízben pl. kétszer is megcsalt és bizonyítottan tudom, hogy így tett..., vagy ha ne adj isten két ízben kezet emelne rám stb.

Végül igazából itt senki nem fogja tudni megmondani neked, hogy mit tegyél, te élted, te döntésed, te családod, neked kell tudnod, hogy mit bírsz még elviselni és mit nem.

2014. nov. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
92%
5ös vagyok: az akkor váljál nem csak azt jelentheti, amit feljebb írtak. A pasik többsége ilyen büszke jellem, "zsarolásra" így reagálnak vissza.
2014. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
71%

"nyeld be neki ezt, ha így jobban tetszik. A valódi szeretet így tesz. Szerintem. "


Kérlek menj el a férjhez, és magyarázd el neki, hogy menjen haza a családjához egy hét távollét után, ne dühöngjön a feleségével, ha hazudozzon, ne k*féljen félre. Vagy a férj részéről elfelejthető a valódi szeretet?!


Nem akkor szeretek valakit, ha elnyom, megaláz, és tesz rám magasról. Az a Stockholm-szindróma, NEM a szeretet. Te úgy nyomatod el magad, ahogy akarod, de tanácsokat inkább ne adj!

2014. nov. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
54%
Felesleges privátot irkálnod, ötös, nem fogok ilyen vitába belemenni. Mi lesz a gyerekekkel? A férjet sem sűrűn érdekli. Nem vagyok férfigyűlölő, a páromat is imádom. De neki eszébe sem jutna így viselkedni velem. Nem is maradna a párom sokáig!
2014. nov. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: egyébként miből jöttél rá, és mivel tudod magad felé bizonyítani azt, hogy a férjed valóban sokkal hamarább lehetne otthon a külföldi útját illetően, mint ahogy azt csinálja???
2014. nov. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
45%
8: egyenlőre a férj elhúzott külföldre dolgozni, és gondolom nem örömébe, hanem valszeg azért, mert érdekli őt a gyerekei, és a családja, hogy miből éljenek. Valószínűsítem, hogy ő a főkereső, és ezzel nem azt állítom, hogy anyuka nem dolgozik.
2014. nov. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!